Ющенко в Харкові зібрав найбільший мітинг за десятиріччя

Майдан-ІНФОРМ: 15-10-2004 17:29 // // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1097850584.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Про виступ Ющенка харків"яни могли дізнатися або з ІНтернету, або отримати запрошення біля метро від активістів. Жодної інформації в ЗМІ не було. І попри це...

17.27. В Харків на мітинг зібралася небачена кількість людей. За 15 хв. розпочнеться мітинг.

<img src=/graph/yukh2s.jpg border=0 align=right>
17.35 За оцінками наших кореспондентів зараз на центральній площі Харкова знаходиться більше 8 тисяч харків'ян. Тим часом на площу постійно прибувають нові учасники мітингу.

17.45 Доступ до площі Коституції блокується шеренгами міліціонерів. Як повідомляють очевидці з Харкова напередодні в гуртожитках харківських інститутів оголошували , що всі кого помітять на плоші будуть мати "проблеми з навчанням". Про це йшла мова і у виступі Ющенка, і у розмовах студентів на площі. Однак студентів дуже багато, більшість в помаранчових галстуках, які роздаються всім бажаючим і більшість бере.

17.55 Ющенко розпочав свій виступ. Говорить дуже добре - присутні сприймають його виступ з небаченим для Харкова ентузіазмом. Виступ багаторазово переривався оплесками та криками "Ющенко!"

18.10 За повідомленнями наших кореспондентів разом із Віктором Ющенком у Харків прибула також Юлія Тимошенко. В аеропорту Ющенко зустрівся з представниками 7 російських громад Харкова. Ющенко провів з ними 15-ти хвилинну розмову.

18.20 Віктор Ющенко продовжує свій виступ. Провокацій не зафіксовано.

18.35. Ющенко закінчив виступ, слово далі взяв Зінченко.
Попри холодну погоду ніхто не розходиться. Настрій в людей бадьорий і дуже бойовий.

Після виступу Ющенка пройшов дуже якісний концерт ВВ, на який залишилося приблизно половина присутніх на мітингу. Олег Скрипка завзято та відверто закликав приймати участь у виборах. Харків"яни,я кі 17 років тому вперше чули на рок-фестивалі пісню ВВ "Політ-Рок" згадали старі часи і вчергове здивувалися тому, як ця проста пісня зберігла свою актуальність.

Протягом виступу Ющенко найбільше уваги приділив відносинам з Росією, яка за його словами, є нашим довічним стратегічним партнером, питанням розвитку української мови (ні, він не збирається давати ніякого спеціального статусу російській мові, але сприятиме її вільному вжитку в Україні), а також розвитку освіти.

Згалав Ющенко і рейтинги, сказав, що не здивується, якщо сьогодні по центральних телеканалах оголосять не те, що Янукович випереджає в рейтингах, а те, що він вже переміг на виборах. Закликав всіх голосувати та наглядати за перебігом виборів.

Він спеціально зупинився на політичних розбіжностях з іншими партіями, які він рішуче відкидає. "Я слова не скажу проти комуністів чи соціалістів чи когось іще". Він впевнений в тому, що порядні люди є скрізь, навіть в СДПУ(о), а бандитів насправді кілька десятків тисяч, і їм не подолати більшості народу.


Дуже багато жартував, контакт з народом встановив легко і невимушено. Розпочав з питання "якою мовою виступати" на що почув дружне - "українською". Присутні були приємно вражені його добрим гумором та невимушеною манерою спілкування з людьми.

Такої кількості людей на добровільних мітингах звично аполітичний Харків не бачив з часів початку 90х. такого піднесення людей - теж. Так! Ющенко!

Майдан-ІНФОРМ: 15-10-2004 17:29 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1097850584.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Оцініть цю новину: 5 4 3 2 1

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua