Волинські міліціонери втрачають дар мови і набувають дар телепатії

Майдан-ІНФОРМ: 20-11-2004 12:34 // // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1100946878.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Вчора у Луцьку під час проведення урочистих зборів з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства, які відбувалися в обласному музично-драматичному театрі, волинські «правоохоронці» в черговий раз спаплюжили честь свого мундира.
Розпочалося все з того, що перед початком цього дійства помічник народного депутата України, депутат Луцької міської ради Ігор Гузь в супроводі двох журналістів, представників газети «Вільна думка» та газети «Так» спробував зайти на урочисте засідання, яке проводила Волинська обласна державна адміністрація, з питань агропромислового комплексу.
«П’ять хвилин я пробував пройти через колони людей, які не представлялися, через п’ять хвилин мені це все-таки вдалося. Я спокійно роздягнувся і сів у залі. Через декілька крісел від мене сидів Луцький міський голова Антон Кривицький. 15 хвилин я спокійно сидів, але коли на сцену вийшов голова Волинської облдержадміністрації Анатолій Француз і розпочав вступне слово, до мене підбігли начальник Волинської міліції генерал Кміта і начальник відділу по охороні громадського порядку пан Цісарук, які, застосувавши силу, заламавши мені руки вивели із залу. Спустившись у вестибуль театру, вони дали наказ своїм працівникам викинути мене без одежі на вулицю. Зараз я складаю 2 акти про застосування щодо мене сили працівниками міліції», - повідомив Ігор Гузь.
Ігор Гузь вважає, що такі дії «правоохоронців» – це помста за організацію мітингу під стінами обласного управління УМВС з приводу тиску на рядових працівників міліції по відданню відкріпних посвідчень, який він організував.
«Я обов’язково буду подавати до суду на пана Кміту та пана Цісарука, також передбачається подання до обласної прокуратури. Засвідчити незаконні дії правоохоронців можуть присутні під стінами облмуздрамтеатру, куди мене викинули, представники Посольства США в Україні, організації «Фрідом хаус», ОБСЄ, громадяни та журналісти, які знаходилися разом зі мною.
На найближчій сесії Луцької міської ради це питання також планується винести на порядок денний.
Проте, «правоохоронці», порушивши Конституцію України та ряд Законів України стосовно депутата Луцької міськради Ігоря Гузя, на цьому не зупинилися. Вони продовжили свої «подвиги», не пропускаючи до приміщення облмуздрамтеатру представників ЗМІ. При чому їм у цьому активно допомагав начальник Луцького міського відділу охорони громадського порядку Валентин Шпак. Більше того, вони відмовилися представлятися, як цього вимагає законодавство. Це звичайно, якщо за відмову вважати мовчазне мичання собі під ніс. А можливо, вони просто останній раз мили вуха «в прошлом году, в сентябре»? Тоді потрібно, щоб Герой Анатолій Француз і Олександр Кміта видали розпорядження про обов’язковий вранішній медичний огляд працівників міліції на предмет чистоти вух і совісті. Або просто звернулися в санепідемстанцію. Щоб своїм смородом із брудних вух не забруднювали довкілля.
Звернувшись до начальника відділу охорони громадського порядку обласного УМВС Антона Цісарука із запитанням, чому його підлеглі порушують чинне законодавство України, не представляючись представникам ЗМІ, пан Цісарук відповів, що вони представлялися. Телепат? А на запитання чому він так в цьому впевнений, адже його не було поруч, він відповів, що вони представлялися, «тому що вони не могли не представитися». Вагомий аргумент. Тому що…

Майдан-ІНФОРМ: 20-11-2004 12:34 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1100946878.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Оцініть цю новину: 5 4 3 2 1

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua