Телеміст Харків-Львів: "Будьмо Разом"

Харків, Львів

Майдан-ІНФОРМ: 23-12-2004 15:15 // // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1103807741.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Проведений сьогодні вдень обласними держтелерадіокампаніями обох міст. Час проведення - це єдиний негатив, що був протягом телемоста, бо тільки наш власкор Марина Ісаєнко здатна бути як електрон в усіх містах одночасно і все дивитися, а нормальні людив цей час працюють або вчаться.

Телеміст виявив очевидні істини про те, що особливої різниці, крім географічної та історичної між Львовом та Харковом. На телемості були присутні мер Харкова, депутати, предстаники виконавчої влади, інтелігенція обох міст, серед яких не знайшлося прибічників сепаратизму в жодних різновидах.

В Харківській студії звучать виступи як українською, так і російською, у Львові - українською, але загальний зміст виступів та тональність не відрізняється. Хтось із львів"ян не втримався і висловив здивування відсутністю в харківській студії людей з, він запнувся і не сміг це сформулювати, сепаратистськими поглядами.

Єдина невелика різниця виявилася в тому, що відсутні сепаратисти, наприклад, улюблений предмет знущань харків"ян екс-губернатор Є.Кушнарьов, згадувалися в харківській студії так само часто і з такою ж пристрастю, як і В.Ющенко з протилежними емоціями в львівській студії. А все інше був обмін дуже щирими компліментами та пропозиціями до подальшої співпраці. Львів"яни зверталися с проханням до мера Харкова В.Шумілкіна повпливати якось на одіозних діячів типу В.Пєхоти, екс-мера Львова, а нині діяча Партії Регіонів, який "рекламує" Львів як осередок якихось злобних уродів.

Сам мер В.Шумілкін категорично заперечує саму постановку питання про те, хто кого годує - схід чи захід, і вкотре повторює про те, що "в єдинстві наша сила".

Міні-телемости через інтернет між містами триватимуть постійно і з"єднають головні площі міст, де кожний зможе поспілкуватися напряму. Про точний час та місто проведення мостів Майдан повідомить окремо.

Під час телемоста лунали такі поетичні узагальнення як "Львів - це сердце України, а Харків - її інтелект". Уроджена киянка Марина давно помічала спільність цих міст у бажання вважати себе пупом землі, а тепер радіє з того, що думки якось розійшлися від пупа і міста розподілили собі інші життєві органи України.

Ввечері телеміст продовжиться у Харкові вигляді спільного концерту харків"ян та львів"ян, на якому крім інших очікуються Віктор Морозов та Віка. Марина з харківськими майданівцями та прапором Майдану збирається на концерт і обіцяє фотографії.

Майдан-ІНФОРМ: 23-12-2004 15:15 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1103807741.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Оцініть цю новину: 5 4 3 2 1

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua