Майдан / Новини / Статті Карта Майдану

08-09-2005 07:25 Майдан-ІНФОРМ, Київщина,
Ухвалу суду порушили, прикриваючись Катериною Ющенко?

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1126153549.html

2 вересня в “таємному” режимі без відповідного повідомлення в пресі, як того вимагає Закон, була проведена позачергова сесія Ірпінської міської ради, на якій всі 20 присутніх (з 35 обраних) депутатів (в т.ч. й члени партії “Батьківщина”) проголосували за виділення 10 гектарів землі в лісовій зоні для ТОВ “Київський науково-клінічний медичний центр”.

Сесія продовжувалася 30 хвилин й містила в порядку денному лише одне питання. Проголосувавши “за” депутати цинічно й свідомо порушили Ухвалу Господарського суду Київської області від 29 липня 2005 року по справі № 266/2-2005 за позовом Київської обласної державної адміністрації до Ірпінської міської та Бучанської селищної рад, скільки ця Ухвала призупиняла надавання в користування, в оренду, здійснення продажу і надання дозволів на освоєння земельних ділянок в лісовій зоні регіону. Про прийняття цієї Ухвали судовим виконавцем були заздалегідь попереджені Ірпінський міський голова Володимир Скаржинський, секретар міської ради Петро Берегеля та низка інших чиновників, однак, як бачимо, це не справило на них враження.

Виникає питання: “Чи могли місцеві чиновники піти на свідоме й зухвале порушення рішення суду виключно за своєю ініціативою?” Особливо після того, як на земельній комісії міськради Ірпінський міський голова Володимир Скаржинський заявив, що до них надійшли листи від Міністра охорони здоров’я Миколи Поліщука та заступника голови Київської обласної державної адміністрації Валерія Кондрука з проханням “розглянути можливість відведення в довгострокову оренду з наступним викупом земельної ділянки площею 10 гектарів в районі санаторія “Ірпінь” для ТОВ “Київський науково-клінічний медичний центр” (цитата з листа М. Поліщука) для будівництва хірургічного медичного комплексу за участю українських та німецьких інвесторів, а також сказав, що капсулу, символізуючи початок будівництва, має закопати дружина Президента України Катерина Ющенко.

Судовий виконавець у присутності свідків склав відповідний акт щодо порушення посадовими особами місцевого самоврядування судової Ухвали. А тим часом до “Майдану” надійшла інформація, що інвестор на будівництво об’єкту, під який виділена земля, не має необхідних коштів, хоча сам інвестор при зустрічі заперечив цю інформацію (тут ми ще будемо встановлювати істину, оскільки не виключено, що з інвестора джерело нашої інформації вимагає хабаря).

Тепер залишається дочекатись, як прореагує нова влада на такий відвертий правовий нігілізм. Якщо прореагує, звичайно. Бо є сумніви, що прокурор міста Ірпеня Павло Оніщенко, який сам має ділянку й будинок у лісовій зоні, і якого Святослав Піскун іще в лютому пообіцяв звільнити (але не виконав обіцянки), винесе хоча б протест на таке порушення Закону з боку Ірпінського міського голови та депутатів міської ради, а не те що заведе справу.

Докладнішу інформацію можна отримати за телефонами робочої групи Київської обласної державної адміністрації щодо вивчення земельних питань:

8-050-446-44-53 (Мирослава Свистович, голова робочої групи)
8-050-547-93-91 (Віктор Бархоленко, заступник голови робочої групи)

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1126153549.html


Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах та розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини чи статті, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.


 
Перша Сторінка / Останні Новини / Питання та Відповіді про Майдан / Статті / Народні Новини / Листи На Майдан / Майдан-ЗахідМайдан-ВостокПраво / Бібліотека / Досьє / Фотоархів / Заяви та Звернення / Культура / Економіка / Наша Історія / Філософія, Релігія, Духовність / Діаспора / Голодомор / Преса / Україна-Росія / Гумор / Без правил / Оголошення / Технічна Допомога / Архіви Майдану / Розробки / Мова / Вільний Форум


Українська банерна мережа

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2005
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури та мережевої адреси !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації
(поки не зовсім повний) переклад ліцензії українською