Майдан / Новини / Статті Карта Майдану

10-09-2005 12:06 Майдан-ІНФОРМ, Україна, Політика
Ющенко запропонував Луценку роботу

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1126343188.html

Віктор Ющенко запропонував виконувачу обов'язків міністра внутрішніх справ Юрію Луценку працювати в новому складі Кабінету Міністрів.

Про це Луценко повідомив на прес-конференції. "Для мене ця пропозиція пролунала через 5 хвилин після виступу Президента з його вуст", - сказав Луценко.

Луценко підкреслив, що він готовий працювати в команді Президента незалежно від посади.

Зі слів Луценка, 9 вересня на зустрічі з губернаторами Президент зазначив, що правоохоронні органи повинні продовжувати почату боротьбу з корупцією.

Джерело: Українські новини

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1126343188.html


Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах та розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини чи статті, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.


 
Перша Сторінка / Останні Новини / Питання та Відповіді про Майдан / Статті / Народні Новини / Листи На Майдан / Майдан-ЗахідМайдан-ВостокПраво / Бібліотека / Досьє / Фотоархів / Заяви та Звернення / Культура / Економіка / Наша Історія / Філософія, Релігія, Духовність / Діаспора / Голодомор / Преса / Україна-Росія / Гумор / Без правил / Оголошення / Технічна Допомога / Архіви Майдану / Розробки / Мова / Вільний Форум


Українська банерна мережа

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2005
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури та мережевої адреси !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації
(поки не зовсім повний) переклад ліцензії українською