Майдан / Новини / Статті Карта Майдану

20-09-2005 18:03 Майдан-ІНФОРМ, Крим, Політика
Президенту України та прем'єр-міністру Криму

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1127228581.html

От имени украинцев Крыма !

В этой вакханалии - подумайте о нас ! Мы хотим жить в Украине по украинским законам !!! Плюньте на политические амбиции ! Анатолий Михайлович подумайте о нас ! Не отдавайте нас на откуп промосковских бандитов !! Заберите заявление об отставке ! НЕ позволяйте всяким Миримским и Грачам праздновать победу ! Анатолий Михайлович ! Мы вас поддержим ! Мы вместе построим образцовую Украину на нашем полуострове !!! Виктор Андреевич ! Не подписывайте заявление Матвиенко ! 30% украинцев Крыма рискуют проснуться в России !! НЕ ПРЕДАВАЙТЕ НАС !

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1127228581.html


Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах та розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини чи статті, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.


 
Перша Сторінка / Останні Новини / Питання та Відповіді про Майдан / Статті / Народні Новини / Листи На Майдан / Майдан-ЗахідМайдан-ВостокПраво / Бібліотека / Досьє / Фотоархів / Заяви та Звернення / Культура / Економіка / Наша Історія / Філософія, Релігія, Духовність / Діаспора / Голодомор / Преса / Україна-Росія / Гумор / Без правил / Оголошення / Технічна Допомога / Архіви Майдану / Розробки / Мова / Вільний Форум


Українська банерна мережа

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2005
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури та мережевої адреси !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації
(поки не зовсім повний) переклад ліцензії українською