Майдан / Новини / Статті Карта Майдану

26-09-2005 19:20 Майдан-ІНФОРМ, Чернігівщина, Політика
Чернігівські соціалісти вкрали чужий фільм?

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1127751630.html

Чернігівський громадський комітет захисту заявляє про брутальне використання результатів діяльності комітету задля задоволення вузько партійних інтересів СПУ.

22 вересня 2005 року під час мітингу на Красній площі м.Чернігова, організованого місцевим обкомом Соціалістичної партії України проти підвищення комунальних тарифів, було продемонстровано фільм „Ціна зради”. В титрах було зазначено, що фільм створено Ніжинською телекомпанією „Фобос” за підтримки СПУ.

90% показаного відеоряду – це фільм, знятий оператором Чернігівського громадського комітету захисту прав людини під час подій 26 листопада 2004 року біля Чернігівської міської ради. Нагадаємо, що то був єдиний випадок в Україні, коли під час «помаранчевої» революції відбулося відкрите протистояння влади та народу, яке призвело до застосування сили та десятків постраждалих. У цей день багатотисячний натовп прихильників Ющенка, очолюваний народним депутатом України, соціалістом Миколою Рудьковським, намагався пройти до будинку Чернігівської міської ради, щоб змусити депутатів прийняти рішення про визнання Президентом В.Ющенка. Після підриву групи міліціонерів, які охороняли будівлю міськради, вибуховими пристроями, які застосували невідомі особи, працівники МВС, двоє з яких були тяжко поранені, застосували кийки, світло-шумові гранати та постріли з автоматів в повітря, щоб перешкодити проникненню людей до будинку. Внаслідок цього постраждало кілька десятків людей з обох сторін.

Чернігівський громадський комітет захисту прав людини заявляє, що сюжет фільму був довільно перемонтований, з нього було вилучено кадри, які засвідчували провокаційні дії і порушення народним депутатом М.Рудьковським та представниками СПУ чинного законодавства.

"Ми категорично проти того, щоб результати нашої діяльності використовувались подібним чином, а чийсь політичний авторитет монтувався шляхом впливів на широкі мітингові аудиторії через сумнівні відеопокази. Ми не проти публічного розповсюдження відзнятих нами матеріалів, але це повинно відбуватися в рамках діючого законодавства і без „купюр”. Чернігівський громадський комітет захисту прав людини поважає право висловлювати свої політичні погляди в любій дозволеній формі, але вважає неприпустимим застосування політичними партіями піар-ходів, які шкодять авторитету правозахисних громадських організацій" - йдеться у заяві.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1127751630.html


Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах та розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини чи статті, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.


 
Перша Сторінка / Останні Новини / Питання та Відповіді про Майдан / Статті / Народні Новини / Листи На Майдан / Майдан-ЗахідМайдан-ВостокПраво / Бібліотека / Досьє / Фотоархів / Заяви та Звернення / Культура / Економіка / Наша Історія / Філософія, Релігія, Духовність / Діаспора / Голодомор / Преса / Україна-Росія / Гумор / Без правил / Оголошення / Технічна Допомога / Архіви Майдану / Розробки / Мова / Вільний Форум


Українська банерна мережа

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2005
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури та мережевої адреси !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації
(поки не зовсім повний) переклад ліцензії українською