Майдан / Новини / Статті Карта Майдану

29-09-2005 01:00 Майдан-ІНФОРМ, Чернігівщина, Події
Лист на Майдан: Відлуння "революційних" подій. Як це було?

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1127944853.html

Шановно редакціє!

Я згаданий у новині Чернігівські соціалісти вкрали чужий фільм? опосередковано, як "народ", що брав участь у протистоянні з "владою".

Цитата зі згаданої новини:


під час подій 26 листопада 2004 року біля Чернігівської міської ради ... був єдиний випадок в Україні, коли під час «помаранчевої» революції відбулося відкрите протистояння влади та народуТому вважаю за необхідне довести до вас свої зауваження.
По-перше, не було десятків постраждалих.
По-друге, не було ніяких "вибухових пристроїв, які застосували невідомі особи".

Насправді все було дещо інакше.

Рудьковський закликав присутніх на мітингу увійти до приміщення міської ради, щоб бути присутніми при обговоренні результатів президентських вибор?в (провокаційність і незаконність цього заклику необговорюю). Натовп біля дверей будинку ради почав пресувати кордон міліціонер?в. Заступник начальника УМВСУ в Чернігівській області Кочубей наказав зупинити людей. Але в дещо дивний спосіб. В людей було кинуто два "взрывпакета" и зроблена автоматна черга в повітря.

(Тут треба відзначити, що у чернігівців є така приказка: "Чернігів-велика дєрєвня", тобто всі всіх знають)

Так от один з міліціонерів у кордоні - мій знайомий розказав мені, що кидали вибухові пакети з хлорпікрином. Учасник подій з іншої сторони, теж мій знайомий, один з двох вибухових пакетів підняв з землі і жбурнув назад в міліціонерів. Пакет вибухнув в повітрі, безпосередньо біля пики (ій Богу, дуже великої) одного з міліцейських начальників. Факт, як то кажуть "на лице".

Крім того, постраждало декілька (3-4, а ніяк не десятки) жіночок 40-50 років, жодним чином не порушувавших закон, біля яких вибухнув другий пакет. З огляду на їхній стан, це було отруєння хлорпікрином, помножене на серцевий напад, внаслідок переляку.

Полковника Кочубея було вирвано з кордону міліції (зауважу, що рядові міліціонери його аж ніяк не захищали) і трохи попресовано (теж моїми знайомими доречі). Крові не бачив, але виглядав він "засмучено". Крім того від нього за 3 метри чутно було перегар. Це був другий "тяжко поранений працівник МВС"

Оце по суті й усе.

P.S. Можна тількі додати, що Кочубей пішов на "заслужену" пенсію (дякувати Луценку! подейкують біля 3000 грн.), жодним чином не відповівши за сво? вчинки.

З повагою, Микола м. Чернігів

Новини Майдану про цю подію підтверджують версію читача
http://maidan.org.ua/static/news/1101469111.html
http://maidan.org.ua/static/news/1101459610.html
http://maidan.org.ua/static/news/1101458097.html

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1127944853.html


Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах та розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини чи статті, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.


 
Перша Сторінка / Останні Новини / Питання та Відповіді про Майдан / Статті / Народні Новини / Листи На Майдан / Майдан-ЗахідМайдан-ВостокПраво / Бібліотека / Досьє / Фотоархів / Заяви та Звернення / Культура / Економіка / Наша Історія / Філософія, Релігія, Духовність / Діаспора / Голодомор / Преса / Україна-Росія / Гумор / Без правил / Оголошення / Технічна Допомога / Архіви Майдану / Розробки / Мова / Вільний Форум


Українська банерна мережа

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2005
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури та мережевої адреси !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації
(поки не зовсім повний) переклад ліцензії українською