Майдан / Новини / Статті Карта Майдану

26-10-2005 17:10 Майдан-ІНФОРМ, Київ, Культура
Рок української вдачі

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1130335841.html

Програма Олександра Євтушенка “Рок української вдачі” відтепер виходитиме на “Молодому радіо”.

Цього тижня на столичному “Молодому радіо” (69,68 МГц) стартує нова програма. Утім, “новою” її можна назвати лише з великою натяжкою, адже вона вже добре відома слухачам кількох столичних радіо, де виходила раніше. “Рок української вдачі” – епічні розповіді про українські рок-групи.

Звісно, епічні настільки, наскільки епічними можуть бути рокери. У розповідях Олександра Євтушенка – історії “живих класиків” вітчизняного року: “Кому вниз”, “Мандрів”, “ВВ”, “Гайдамаків”, “Вія” та “Скрябіна”. Але разом з ними і групи, які для багатьох можуть виявитися відкриттям – як, наприклад, “ЯЯЯ” або “Жаба в дирижаблі”.

Після ознайомлення з “класикою” Олександр Євтушенко обіцяє радувати розповідями про нових виконавців та найсвіжіші події українського року. І все це – кожного тижня: у четвер о 20-й із повтором у суботу о 12-й.

Олександр Євтушенко – відомий музичний журналіст та критик, упорядник першої антології української музики “Легенди химерного краю”, організатор численних музичних фестивалів. Із “Молодим радіо” співпрацює із першого дня його створення у квітня 2005 року.

“Молоде радіо” – перше і єдине радіо Києва, в ефірі якого 100% української музики. Радіо мовить на частоті 69,68 МГц (нижній ФМ-діапазон) з квітня цього року і є спільним проектом ТРК “Люкс” і Києво-Могилянської академії за підтримки Фонду розвитку ЗМІ посольства США та Швейцарської культурної програми. Розклад програм “Молодого радіо” на сайті www.molode.com.ua.

Stanislav Shumlianskyi,"Molode radio" (Kyiv) on 69, 68 FMMolode.com.ua

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1130335841.html


Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах та розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини чи статті, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.


 
Перша Сторінка / Останні Новини / Питання та Відповіді про Майдан / Статті / Народні Новини / Листи На Майдан / Майдан-ЗахідМайдан-ВостокПраво / Бібліотека / Досьє / Фотоархів / Заяви та Звернення / Культура / Економіка / Наша Історія / Філософія, Релігія, Духовність / Діаспора / Голодомор / Преса / Україна-Росія / Гумор / Без правил / Оголошення / Технічна Допомога / Архіви Майдану / Розробки / Мова / Вільний Форум


Українська банерна мережа

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2005
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури та мережевої адреси !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації
(поки не зовсім повний) переклад ліцензії українською