ДЛЯ ЛУЦЕНКА: дві скарги на Ваших підлеглих

КиївПраво

Майдан-ІНФОРМ: 29-12-2005 02:56 // // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1135817805.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Міністру внутрішніх справ України
Луценку Ю.В.
м. Київ, вул. Богомольця, 10

Скаржник:
Директор ТОВ „Мульти-Ко”
Ульянов Антон Миколайович
8-067-4422429

С К А Р Г А
на неправомірні дії співробітників ЛУВС МВС України на ст. Київ-Пасажирський

Звернутися до Вас мене змусили ті обставини, що 27.10.2005 року в приміщенні офісу, розташованого за адресою: м. Київ, вул. Артема, 59-65, кв. 83 працівниками транспортної міліції, за відсутності санкції на проведення обшуку та постанови про вилучення документації, проведено обшук та без моєї присутності вилучені документи, що стосуються фінансово-господарської діяльності ТОВ „Мульти-Ко” код ЄДРПОУ 31993201 печатка та майно підприємства.

Слідчим транспортної міліції Чепурним Володимиром Вікторовичем двічі мене допитано у якості свідка, але на мої неодноразові прохання повідомити причину та законні підстави для проведення в приміщенні мого офісу обшуку та вилучення документів, печатки та майна ТОВ „Мульти-Ко” мені, як директору до теперішнього часу не повідомлено.

Підприємство ТОВ „Мульти-Ко” в результаті неправомірних дій співробітників транспортної міліції вже протягом 2-х місяців терпить збитки, не здається звітність про результати ведення фінансово-господарської діяльності підприємства до контролюючих органів, зокрема до податкової інспекції, за що передбачено притягнення посадових осіб підприємства до адміністративної відповідальності, не виплачується заробітна плата співробітникам нашого підприємства.

Мало того, що начальником слідчого відділу Жарких Олександром Вікторовичем документи вилучені без зазначення найменування, дати та номеру кожного документу, як того вимагає КПК, то він навіть не вважав за потрібне хоча б пронумерувати аркуші вилучених документів суворої звітності підприємства.

Сьогодні перед допитом слідчий Погорілий С.А. незаконно примусив мене вивернути кишені мого особистого одягу та пакету на предмет виявлення наявності у мене записуючих аудіопристроїв, та погрожував мені та моїй родині.

Приймаючи до уваги вищевикладене прошу Вас:

- вирішити питання про повернення документів, печатки та майна ТОВ „Мульти-Ко” код ЄДРПОУ 31993201 та вжити заходів по попередженню зловживань своїм службовим становищем посадових осіб транспортної міліції;

- притягнути співробітників транспортної міліції, зокрема Жарких Олександра Вікторовича та Чепурного Володимира Вікторовича до відповідальності за зловживання своїм службовим становищем.

- захистити мене та мою родину від погроз Ваших підлеглих, зокрема Погорілого Сергія Аполінарійовича.

28.12.2005 р.

З повагою,
Ульянов А. М.


Міністру внутрішніх справ України
Луценку Ю.В.
м. Київ, вул. Богомольця, 10

С К А Р Г А
на неправомірні дії співробітників ЛУВС МВС України на ст. Київ-Пасажирський

27.10.2005 року в квартирі № 83 за адресою: м. Київ, вул. Артема, 59-65 начальником слідчого відділу транспортної міліції Жарких Олександром Вікторовичем та слідчим Чепурним Володимиром Вікторовичем було проведено обшук на ПП „ВКФ”Діалог”.

За вказаною адресою ТОВ „Мульти-Ко”, на якому я працюю головним бухгалтером, орендує приміщення, яке використовується під офіс.

В результаті проведення обшуку на ПП „ВКФ”Діалог” співробітниками транспортної міліції Жарких О.В. та Чепурним В.В., в результаті зловживання своїм службовим становищем, було незаконно проведено обшук у ТОВ „Мульти-Ко” та моїх особистих речей, в результаті чого незаконно вилучено в мене мій особистий ноутбук NEC VERSA LX 1365000061, який я використовувала у своїй роботі та мої власні грошові кошти у розмірі 243 922 грн., які не один рік збиралися мною, моїм чоловіком, моїми батьками та батьками мого чоловіка на придбання житла.

Хочу зауважити, що мої особисті речі та гроші, які знаходились на моєму робочому місці, в офісному приміщенні за адресою: м. Київ, вул. Артема, 59-65, в квартирі № 83 в моїх особистих речах, ніякого відношення ні до діяльності ТОВ „Мульти-Ко”, і тим паче до фінансово-господарської діяльності нашого сусіди по офісному приміщенні ПП „ВКФ”Діалог” - не мають.

Більше 2-х місяців співробітниками транспортної міліції не прийнято рішення про повернення мого майна та моїх коштів.

Приймаючи до уваги вищевикладене прошу Вас:

- повернути мені мої особисті грошові кошти у розмірі 243 922 грн. та ноутбук NEC VERSA LX 1365000061, які не мають ніякого відношення до моєї професійної діяльності;

- притягнути співробітників транспортної міліції, зокрема Жарких Олександра Вікторовича та Чепурного Володимира Вікторовича до відповідальності за зловживання своїм службовим становищем.

27.12.2005 р.

З повагою,
Старникова Людмила Петрівна, 8-067-6468397
Гол. бухг. ТОВ «Мульти-Ко»

Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 29-12-2005 02:56 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1135817805.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Оцініть цю новину: 5 4 3 2 1

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua