Не голосуй за тих, хто паскудить твоє місто! Він бреше! (+фото)

УкраїнаПолітика

Майдан-ІНФОРМ: 11-02-2006 22:49 // // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1139690970.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Багато жителів Києва стали свідками варварського обписування Києва зеленою незмивною фарбою. Агітуючи за краще життя для всіх нас, хтось вже зараз псує наше місто. А що буде після виборів?

Йде підготовка до виборів. Штаби кандидатів кидають шалені кошти на рекламу: на телебаченні, радіо, в газетах, на вулиці. І якщо ця реклама в перших випадках хоч якось вписується в межі пристойності, то на вулицях міст України повний бардак. Кореспондент Майдан-ІНФОРМу сьогодні під час поїздки містом став свідком по-варварськи обписаних стовпів, стін, афіш, тощо незмивною зеленою фарбою. Напередодні такого обписування Київ був уквітчаний багатометровими зеленими стрічками. Ми не знаємо, чиїх це рук діло: партії зелених чи блоку Литвина, символіка якого теж має зелений колір. І також ми не будемо коментувати відсутність креативу у тих, хто копіює ідеї стрічок, яка виникла напередодні Помаранчевої революції, можемо лише зауважити, що двічі в одну й ту ж річку не вдасться ввійти. І якщо стрічки через деякий час вітром та двірниками будуть відправлені на помийницю, то у випадку написів фарбою та заляпування клеєм скоріш за все треба буде заново перефарбовувати поверхні або взагалі заміняти пошкоджені об’єкти.

Як Ви думаєте, яка доля чекає ось цю поштову скриню, поява якої в свій час була ознакою наближення до Європи?


А ось ці дошки оголошень в свій час встановили, щоб менше було папірців на стовпах:Але чомусь на табличках ніхто не хоче нічого чіпляти. Натомість, уквітчані всі стовпи:


та будки:


А ось так обписано багато поверхонь в людних місцях Києва:


І якщо хтось думає, що таке варварство зникне за пару місяців, то він сильно помиляється. Перед Вами (обведено червоним овалом) залишки передвиборчої агітації Н.Вітренко, наклеєної червоною масляною фарбою(!) на висоті 4-5 метрів на цегляній стіні напередодні виборів 2002 року. В столиці України. “Європейській столиці”.


Ми не хочемо опускатися до моралізаторства в бік учасників передвиборчих перегонів. Ми хочемо лише закликати активістів політичних партій не псувати те місто, в якому нам всім жити і після закінчення виборів. Існує безліч способів розмістити передвиборчу агітацію, не зіпсувавши міста. Хочете розклеїти листівки? Зробіть таблички та розвісьте високо на стовпах, щоб не здерли. Напередодні виборів самі зніміть або за вас це зроблять комунальні служби. Не хочете таблички? Візьміть скотч і клейте листівки за його допомогою. Хочете написати? Візьміть водорозчинну фарбу типу акварелі або гуаші та наносьте на непористі поверхні. Вони будуть змиті першим дощем.

І останнє. Може, у випадку такого варварства нашій місцевій владі та Центральній виборчій комісії варто і заходів вжити? Одна справа, коли мова йде про розвішування стрічок (вони нікому не шкодять), і інша – коли будівлі та поверхні на багато років вперед грубо псуються написами та клеєм. Для початку, наприклад, можна було б встановити в людних місцях великі щити для поклейки оголошень всіма бажаючими та нещадно штрафувати (в т.ч. і силами міліції) всіх, хто клеїть у невідведених місцях. А ЦВК могла б до особливо рекламованих на вулицях і заходів якихось вжити. Ми вже пережили часи кучмізму, коли на телебачення опозиція не могла пробитися, а вулиця була єдиним місцем, де можна було передати повідомлення людям. Нині реклами голубих в ефірі хоч відбавляй. То навіщо ж і вулиці ще псувати?

А всім нам, як виборцям, на основі того, хто і яким чином рекламується на наших вулицях та ставиться до його краси, може варто зробити висновок про те, чи варто підтримувати ту чи іншу політичну силу на виборах?

Не голосуй за тих, хто паскудить твоє місто! Він бреше! Агітуючи за краще життя для всіх нас, хтось вже зараз псує наше місто. А що буде після виборів?

Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 11-02-2006 22:49 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1139690970.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Оцініть цю новину: 5 4 3 2 1

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua