Для Луценка: “Чи покриватиме міліція хабарників з "Кулька"?

УкраїнаОсвіта

Майдан-ІНФОРМ: 20-02-2006 10:40 // // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1140424800.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

За нашими даними приблизно тиждень тому в Київському національному університеті культури і мистецтв заарештовано два проректори.

Один з них – Іван Петрович Штефан, який, не соромлячись, казав прямо на парі студентам, що іспит у нього коштує 20 доларів. Докази хабарництва знайшли у його кабінеті, який тепер опечатаний.

Іван Петрович також прославився тим, що за усним наказом Почесного співочого ректора Михайла Поплавського змушував студентів їздити по школах всієї України й рекламувати університет. Для цього студентів знімали з пар, а потім виплачували їм матеріальну допомогу.

Також нібито заарештований за хабарництво проректор з навчально-виховної роботи Олександр Іванович Скнарь (тут дані про арешт неточні), який під час виборчої кампанії 2004 року особисто обшуковував гуртожитки й копався в речах студентів, вилучаючи помаранчеву символіку й погрожуючи виселити їх з гуртожитку, а вже напередодні ІІІ туру сам ходив з великим помаранчевим значком “Так!” на грудях.

Олександр Іванович відомий організацією обліку та контролю за відвідування студентами концертів як самого Михайла Поплавського, так і тих, що проводяться за його проектами (“Наша пісня”, “Крок до зірок”). Для цього їх знімають з занять й іноді тримають там до ночі. Хто не розписався на початку і після закінчення концерту (за це відповідають завідуючі кафедрами), отримують в кращому випадку занижені оцінки. Так, на одному з іспитів О. Скнарь дістав список відвідувачів концерту, і всі, хто був присутнім, отримали не нижчі четвірки, а чиїх підписів не було, отримали або трійки, або відправилися на перездачу.

З такої халепи Михайло Поплавський скасував концертно-агітаційний тур по Україні за партію “Третя сила” (найближча поїздка мала бути до Рівного) і зараз, за нашими даними, розробляє план порятунку проректорів та іміджу вузу, в т.ч. й за допомогою засобів масової інформації, де, можливо, вийдуть статті з позитивними характеристиками обох хабарників, а також про їхні тяжкі хвороби, якщо вдасться домовитись про те, що їх випустять, розслідування приховають, що дасть змогу виграти час для шансу, що справу “замнуть”, коли інформація не вийде за межі правоохоронних органів.

В зв’язку з цим в нас є питання до Міністерства внутрішніх справ: “Чи правда, що пани Штефан і Скнарь були заарештовані за підозрою у хабарництві, і що проти них порушені кримінальні справи?”


Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 20-02-2006 10:40 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1140424800.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Оцініть цю новину: 5 4 3 2 1

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua