2 простих способи видурювання грошей

КіровоградщинаСуспільство

Майдан-ІНФОРМ: 09-03-2006 00:59 // // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1141858777.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Пам’ятаєте бородатий анекдот радянських часів «Слышь, мужик! Купи кирпич! Недорого хочу, всего 3 рубля»? Працівники комунальних служб Олександрійщини вирішили впровадити усну народну творчість минулих років в життя широких верств сучасників.

Старше покоління українців, які виросли в голод і холод радянських часів, а також неодноразово стикалися в житті з несправедливістю, нині панічно боїться потрапити в борги, щоб не втратити мінімальний доступний їм затишок та достаток. Саме цим моментом нахабно та цинічно користуються працівники комунальних служб, примушуючи людей платити по необґрунтованим приводам. Розповідає Борис Мирошниченко, який мешкає в с.Войнівка Олександрійського району на вул.Шевченка, 2:

«Після Нового Року мені прийшло повідомлення від ВАТ «Кіровоградобленерго» про те, що я нібито заборгував трохи більше 10 грн. Це сума для мене немала, за електроенергію я завжди плачу вчасно і точно, тож вирішив звернутися в Олександрійську районну філію по пров.Заводському, 2а в м.Олександрія. Взяв з собою розрахункові книжки за кілька років по оплаті за електроенергію, прошу роз’яснити звідки взявся борг в працівниці філії. Вона довго з розумним виглядом клацала на комп’ютері, потім заявляє мені: «Йдіть до начальника!» Пішов до начальника. Ледве дочекався. Врешті-решт він теж почав перевіряти на комп’ютері, через кілька хвилин до нього заходить хтось з працівників, і вдвох вони зникають, як потім виявилося, до кінця робочого дня. Я пробував його дочекатися, але марно, начебто він поїхав десь на похорон. Знов звертаюся до працівниці, з якою починав розмову з проханням пояснити звідки виник борг, тим більше, що книжки з оплатою при мені. На що одержую відповідь: «Не морочте мені голову! Ви нам винні гроші! Йдіть і платіть, як написано в квитанції!»

Гроші ті я заплатив проклинаючи все обленерго укупі й поодинці – не мав більше часу добиватися відповіді щодо причини боргу. Потім спілкувався з односельчанами, які аналогічним чином постраждали. Як вони мені пояснили, обленерго, користуючись монопольним становищем, виставляє споживачам подібні наведеному випадку рахунки. Звісно, знаходяться такі, хто відмовляється платити. Після цього приїздить машина і навіть за 3 гривні «боргу» обрізає до будинку електричні дроти, які вам підключать лише після сплати «боргу» та вартості підключення. Ситуація просто безвихідна, справедливості шукати нема де.

Інша подібна ситуація склалася кілька років тому, але вже з кращим для мене результатом. Мені прийшло повідомлення, що я винен близько 40 грн. за газ. Їду в управління, починаю добиватися справедливості. Виявилося, що ці 40 грн. винен не я, а мені – вони просто знак десь «переплутали». Звичайно, ніхто мені не компенсує втрачений час та кошти на поїздку, але думаю, знайшлися й такі односельчани, хто заради економії часу та коштів на поїздку шляхом повторної сплати вирішив погасити псевдо-борг.»


Від М.-І.: А як би Ви порадили вчинити 68-річному Борису Дмитровичу для відновлення справедливості?


Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 09-03-2006 00:59 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1141858777.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Оцініть цю новину: 5 4 3 2 1

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua