Суд заборонив оприлюднювати рішення про обрання мера Ірпеня

КиївщинаПолітика

Майдан-ІНФОРМ: 05-04-2006 19:33 // // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1144254782.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Скаргу кандидата на посаду Ірпінського міського голови Олега Бондаря на рішення територіальної виборчої комісії про визнання виборів на дільниці №2 дійсними суд задовольнив частково. Вже не маючи змоги щось зробити з голосами, відданими за кандидатів у мери, О. Бондар чіпляється за формальності, намагаючись будь-що відтягти остаточне проголошення М. Свистович Ірпінським міським головою. У своїй скарзі він просив визнати протиправним рішення (протокольну постанову) Ірпінської міської територіальної виборчої комісії від 31 березня 2006 року про визнання виборів на дільниці №2 дійсними, скасувати це рішення та визнати голосування на дільниці недійсним.

Суд відмовив у більшості вимог задовольнив цю скаргу частково, підійшовши формально-законно. Оскільки до суду не був пред’явлений акт дільничної виборчої комісії, який, згідно ч. 10 ст. 68 Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради, Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”, має бути написаний комісією в разі невідповідності кількості контрольних талонів та кількості підписів у списку виборців, то суд зобов’язав територіальну комісію витребувати цей акт від дільничної та повторно прийняти рішення щодо визнання підсумків виборів на дільниці №2. До того часу суд заборонив враховувати результати виборів по дільниці №2 при оприлюдненні підсумків виборів Ірпінського міського голови.

Мирослава Свистович не має претензій до такого рішення суду, оскільки розуміє бажання суддів убезпечити себе від зливи скарг з боку О. Бондаря, та й Закон вимагає наявності такого акту, а суду він з боку ТВК пред’явлений не був. Але вона каже, що виправлення цієї простої формальності знову відтягне час її вступу на посаду мера, оскільки виявилось, що відповідного акту у ТВК немає. Члени територіальної комісії стверджують, що він у них був, але тепер знайти його не можуть. Дільнична виборча комісія вже розійшлася. Її голову С. Шульгу (від Партії регіонів) іще на стадії складання уточненого протоколу привозили до ДВК з міліцією, але вона примудрилася зникнути прямо з приміщення ТВК, і зараз її місцезнаходження невідомо. В територіальній виборчій комісії кажуть, що вони не мають домашніх адрес і телефонів членів дільничної комісії №2, в самій ТВК на цю хвилину знаходиться лише кілька осіб, кворум відсутній.

А тим часом в Ірпені продовжується дерибан. В одному районі за ніч навколо однієї земельної ділянки виріс паркан, довжиною в 50 метрів, в іншому – вирубали вночі ліс. Невідомо, що робиться в Ірпінському виконкомі, куди пізно ввечері приходять працівники, які до того чомусь не проявляли такого прагнення працювати. А Ірпінського міського голову Володимира Скаржинського неодноразово бачили у штабі підтримуваного “Нашою Україною” Олега Бондаря.

Також до нас звернулися кандидати у депутати Бучанської селищної ради, які оскаржують в суді результати виборів по своїх округах. Їм запропонували гроші та юридичну підтримку в суді, якщо вони дадуть свідчення, що Мирослава Свистович увірвалася на одну з дільниць і намагалася скорегувати там підрахунок голосів (взагалі, якщо врахувати кількість подібних обвинувачень з боку грошовитих опонентів-невдах, то виходить, що Мирослава Свистович одночасно перебувала на кількох дільницях в ніч голосування) на одній з дільниць.

Отже, ірпеніада триває. Виходить, що більш ніж через рік після Майдану, мало виграти вибори. Потрібно, як і в 2004 році, відстояти їх результати. Тільки тепер на місці янучар опинилися нашоукраїнці. А точніше, місцеві ірпінські янучари стрункими лавами перейшли до Народного Союзу “Наша Україна”, продовжуючи діяти тими ж методами.


Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 05-04-2006 19:33 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1144254782.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Оцініть цю новину: 5 4 3 2 1

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua