Сьогодні в Києві відбудеться турнір "Богатир року-2005"

Київ

Майдан-ІНФОРМ: 10-04-2005 01:45 // // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2005/1113086736.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Водночас найпрестижніше змагання серед українських богатирів стане початком календарного року силачів у світі. Одночасно з українським фіналом у Києві відбудеться перший етап Кубка світу United strong men super series. Український етап має назву "Ukraine open-2005", всього в 2005 році відбудеться 10 етапів Кубка світу, фінал якого заплановано на грудень 2005 року.

У змаганнях у Києві візьмуть участь 12 українських і зарубіжних атлетів, які виконають шість вправ і за сумою багатоборства буде визначено переможців у двох заліках: українському і міжнародному. "Богатир України-2005", а також срібний і бронзовий призери будуть визначені за результатами змагань тільки серед українських спортсменів. Переможці і призери міжнародного турніру "Ukraine open-2005" будуть визначені за результатами змагання серед усіх спортсменів, які брали участь у турнірі.

Від 2000 року незмінним володарем титулу найсильнішої людини України “Богатир року” є Василь Вірастюк, а з вересня 2004 він офіційно носить ще й титул “Найсильнішої людини світу”. На даний момент Василь травмований – нещодавно йому “пришили” відірваний біцепс. Травми богатир зазнав на всесвітньо відомих Іграх Арнольда Шварценегера “Арнольд Класік”, що відбулись на початку березня у США.

Через травму Василь Вірастюк не буде цього разу брати участь у змаганнях, натомість буде виконувати роль головного судді.

В світі просто величезний інтерес до українських богатирських ігор. Вже на сьогодні багато телекомпанії з різних куточків Землі замовили телевізійну версію змагань, щоб показати їх у понад 170 країнах. Загальна аудиторія оцінюється приблизно в 2,5 мільярда глядачів.

Такий інтерес пояснюється дуже просто. Два роки поспіль – у 2003 (http://observer.sd.org.ua/news.php?id=2107) та 2004 (http://observer.sd.org.ua/news.php?id=5176) – збірна України завойовує перше місце на міжнародних змаганнях богатирів-стронгменів. Український богатир Василь Вірастюк – найсильніша людина планети. (А персонально для американців вагомим аргументом є слова Арнольда Шварценегера, котрий назвав українця Вірастюка найперспективнішим стронгменом.) І все це підсилюється всезагальним інтересом до України після “помаранчевої революції”.

Отже, якщо ви хочете побачити все це “вживу”, то приходьте 10 квітня, у неділю, на майдан біля пам’ятника “Арка Дружби Народів” (вище приміщення філармонії на Європейській площі. Початок – о 12 годині. Приблизна тривалість – 3, 5 години (телевізійна версія буде принаймні втричі коротше).

А з понеділка, 11 квітня, починає діяти Інтернет-сайт української федерації богатирів: www.ukrstrong.com

Майдан-ІНФОРМ: 10-04-2005 01:45 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2005/1113086736.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Оцініть цю новину: 5 4 3 2 1

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua