ДЛЯ ЛУЦЕНКА.Чи розуміють Закон у міліції? Як вкрасти...будинок!!

КиївПраво

Майдан-ІНФОРМ: 06-05-2006 22:38 // // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2006/1146944339.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ДЛЯ ЛУЦЕНКО. Відкритий лист співвласників та мешканців приватного будинку за адресою м.Київ, вул.Отто Шмідта 20
Шановний пане міністр!

Звертаємось до Вас вдруге, тому що на на попереднє наше звернення, яке було надіслано поштою ще на початку березня 2006 р. на адресу МВС, якогось реагування або хоча б відповіді ми не отримали.

Завдяки бездіяльності Шевченківського РУГУ МВС на протязі вже близько року, ми, громадяни України, вимушені проживати у оселях, що приведені до непридатного стану і загрожують пожежею та обвалом, а гр. Бондар В.А, Бондар Т.М. і Бондар А.В., взагалі були ВИКИНУТІ із своїх квартир і в них було ВКРАДЕНЕ все їх майно.

У кінці серпня 2005 р., коли гр. Бондар В.А, Бондар Т.М. і Бондар А.В., що були належним чином зареєстровані та проживали у нашому домі за адресою м. Київ вул. Отто Шмідта №20 в квартирах № 4-А і №5, що належать Бондарю В.А. на підставі свідоцтва про право на спадщину по заповіту від 25.08.1983 року і договору розподілу власності від 12.05. 1982 р. , документів, що завірені нотаріально та зареєстровані у БТІ , були у від'їзді за межами міста, в їх квартирах невідомі особи, під особистим керівництвом заступника Голови правління інвестіційно-будівельної кампанії “Комет ТАС”, Василюк Зої Василівни, виламали двері і вікна, розвалили стіни й фундамент, меблі та майно вивезли і почали будівельні роботи.

Калашников М.Б., що проживає поряд, у квартирі №4 викликав міліцію, але співробітники МВС , які прибули на місце події, повідомили Калашникова М.Б., що Василюк З.В. має якусь угоду із Бондарем В.А., власником цієї частини будинку.

Із приводу самовільної забудови, що руйнує наші частини будинку, ми звернулись із скаргою до Державної адміністрації Шевченківського р-ну м. Києва. Державна адміністрація м. Києва відреагувала досить швидко. Прибула комісія на чолі із першим заступником Голови В. Пінчуком. 22 вересня 2005 р. цією комісією було складено акт, приписом будівельні роботи були КАТЕГОРИЧНО заборонені, а громадян Василюк З.В. було притягнуто до адміністративної відповідальності.
Однак, незважаючи на припис, роботи продовжувались і у наших помешканнях почали тріскатись стіни, протік дах, повалилась штукатурка. Будівельники самовільно підключились на даху частини будівлі, що належить Васильченко П.Б. до електромережі, при чому пошкодили покрівлю і зараз там постійно “іскрить”.

Частину садиби Василюк З.В. самоуправно відгородила парканом і завдяки цьому ми вимушені діставатись до своїх помешкань не вулицею, а через прилеглі пустирі. Огорожену теріторію цілодобово охороняють якісь особи із собаками. Ми звернулись до Шевченківського РУГУ МВС у м. Києві. Але у порушенні кримінальної справи було відмовлено і рекомендовано звернутися до суду. Ми звернулись із позовною заявою до Шевченківського суду м. Києва із вимогою негайної заборони будівельних робіт і відшкодування збитків. Судові засідання постійно переносяться. Останнє було призначене на 20 травня цього року. Будівельні роботи не припинялись ні на день, до цього часу, незважаючи на наші численні заяви і звернення до державних служб, і Шевченківського РУГУ. Останню відповідь ми отримали за підписом Голови Державної адміністрації Шевченківського р-ну м. Києва В. Харитончука, що ніяких дозвілів на будівельні роботи Василюк З.В, Василюк Л.К. і Сидоренко І.В. не отримували, готується постанова про примусове знесення самовільної забудови і відповідне подання до суду. Коли повернувся Бондар В.А., виявилось, що ніяких угод ні із ким він не укладав і нічого про це не знає. Бондар В.А. та Бондар Т.М. звернулись із заявами до Шевченківського РУГУ м. Києва із вимогою порушити кримінальну справу за фактом проникнення із зломом до їх помешкання, розкрадення їх особистого майна і знищення частини будівлі, а саме, квартир №4-а і №5, що належить Бондарю В.А.

Їм теж було відмовлено у порушенні кримінальної справи “За малозначимістю і відсутністю складу злочину ”. Із оскарженням цього рішення вони звернулись до прокуратури Шевченківського району. Зараз матеріали ще знаходяться там на перевірці. Калашникову М.Б. постійно погрожують співробітники охорони, на його заяви міліція не реагує.
У травні цього року в гаражі, що належить Калашникову М.Б., і який опинився на самовільно огороженій Василюк З.В. теріторії, зламані замки, запчастини, інструменти та все майно, що там було було ВКРАДЕНЕ. На заяву до Шевченківського РУГУ МВС знову ніякої реакції, а співробітників міліції, що прибули на виклик Калашникова, навіть не пустили за огорожу!

Заступник голови правління будівельної кампанії «Комет ТАС», Василюк Зої Васильївни, стверджує, що вона представляє інтереси дружини Голови правління ТАС Комерцбанку, С.Л. Тігібка, Наталії Іванівні, і що користуватись належним нам майном і земельною ділянкою все одно не дозволять. З цього витікає, що інвестиційно-будівельна кампанія Комет ТАС таким чином збирається вигнати нас із наших осель і заволодіти земельною ділянкою?

За майже рік співробітники міліції не спромоглися встановити, кому саме належать вкрадене майно та зруйновані квартири, хто де зареєстрований, і на чому не маючи жодних законних підстав Василюк З.В. захопила наше майно та руйнує наші оселі. Також нічого не було зроблено, щоб хоч якось зупинити цей «беспредєл», що коїться всупереч прямій забороні Шевченківської районної адміністрації.
За весь цей період співробітники МВС не брали від нас жодних письмових пояснень. Міліцією не робилось запитів до нотаріату, БТІ або інших відповідних державних органів, у яких реєструється право на власність. Продивіться матеріали перевірок наших заяв, на підставі яких були зроблені висновки Шевченківським РУГУ!

Як нам стало відомо від в.о. обов"язки начальника ЖКО А.Мороз, Василюк З.В. зараз намагається будь яким шляхом за хабар прописати у нашому будинку свою матір, Василюк Л.К., пенсіонерку 1928 року народження.

Яких же треба мати "покровителів", щоб таке виробляти із Законом і нами - громадянами України!

Керівництво Шевченківського РУГУ МВС відверто ігнорує Кримінальний Кодекс України, згідно якого самоуправство, проникнення у житло громадянина, викрадення його особистого майна, умисного пошкодження його оселі є КРИМІНАЛЬНИМИ ЗЛОЧИНАМИ, що передбачені відповідними статтями - а саме за ст.ст. 186(Грабіж), 185(Крадіжка), 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) КК України.

Доведіть це будь-ласка, до ваших підлеглих, якщо у них не вистачає часу самим відкрити та прочитати Кримінальний Кодекс.

Наскільки нам відомо, подібного випадку відвертого ЗНЕВАЖАННЯ ЗАКОНІВ та ПРАВ ГРОМАДЯН в Україні ще НЕ БУЛО. Знаючі Вас, як порядну людину, просимо Вас дати розпорядження Вашим підлеглим УВАЖНО розібратись у цій справі й зобов'язати керівництво та співробітників Шевченківського РУГУ МВС виконувати свої обов'язки належним чином, тому що сьогодні для них від Конституції України та вимог Закону, важливіші інтереси заступника голови правління будівельної кампанії «Комет ТАС» Василюк Зої Васильївні. Всі матеріали й документи, надані нами до РУГУ Шевченківського району м. Києва, Державної адміністрації Шевченківського району м. Києва, прокуратурі Шевченківського району м. Києва та юридичному об'єднанні “Інюрпол”, що захищає наші інтереси.

Як виникне потреба, додаткові необхідні документи і пояснення ми готові надати у будь який час.

Із повагою і надією на Закон і справедливість

Співвласники й мешканці приватного будинку м. Київ вул. Отто Шмідта 20 кв. (корпус Б),

Кубрак Тетяна Іванівна
Шаханової Олександра Сергійовна
Васильченко Поліна Борисівна
Андрієнко Віталій Василійович
Андрієнко Олена Іванівна
Андрієнко Віталія Віталієвна
Бондар Володимир Анатолійович
Бондар Тетяни Михайлівни
Бондар Анатолій Володимирович
Калашникова Михайла Борисовича
Калашникова Денис Михайлович
Калашникова Роман Володимирович

У зв'язку із тим, що всю пошту, яка надсилається на нашу адресу перехоплює Василюк З.В., відповідь просимо надіслати на адресу м. Київ 03040, вул. 40-річчя Жовтня 70, готель “Мир” к-та 212. Тел. 257 8882, 257 3051, юридичне об'єднання “Інюрпол”.

Майдан-ІНФОРМ: 06-05-2006 22:38 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2006/1146944339.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua