ІРПЕНІАДА: Загадкове sms-повідомлення, помилково надіслане не туди?

ІрпіньПолітика

Майдан-ІНФОРМ: 05-10-2006 12:47 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2006/1160041656.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Після того, як 3 жовтня на „Майдані” з’явилася новина про нібито підтримку віце-прем’єр-міністром Дмитром Табачником проекту нібито будівництва нібито онкоцентру в Ірпені, на телефон депутата Київської обласної ради Михайла Свистовича (він є чоловіком Ірпінського міського голови Мирослави Свистович) надійшло загадкове sms-повідомлення такого змісту:

18,5 га онкоцентр ~ “slawik group” usa? рональд славик – табачник – афера??? Земля под гостиницы ирпень-сума-вознаг-0,5 млн+1,5 млн евро в завершен проекта “ирп Лох” (бюджет проекта 95 тыс. ~ расх. 24 тыс.
На 10.06.
Бондарь


Це повідомлення надійшло о 19.56 в той самий день, що і новина (з’явилася о 15.41). Михайло Свистович спочатку подумав, що це повідомлення надіслав йому керуючий справами Ірпінського міськвиконкому Володимир Бондар, але з якоїсь технічної причини (сіла зарядка, забувся на роботі мобільний) не зателефонував (sms-повідомлення прийшло не з його номеру). Тут же він передзвонив на номер, з якого надійшло повідомлення, але йому відповів... Олег Васильович Бондар – опонент Мирослави Свистович на виборах, який і досі веде з нею нещадну війну. Екс-кандидат на посаду міського голови незадоволеною скоромовкою сказав, що ніякого sms не надсилав (М. Свистович, коли зателефонував і почув, що це не голос В. Бондаря, представився перед тим, як почати розмову).

Що означає це sms-повідомлення – невідомо. Чи то Олег Бондар зацікавлений, щоб проект „ирп Лох” не відбувся, і він вирішив у такий спосіб повідомити, але не хоче казати про це прямо, чи то sms випадково було надіслане не на той номер, чи то щось інше...

P.S. Інформація про „Slavik Group” з сайту „Коммерческая недвижимость”:

The Slavik Group намерена построить в Киеве гостиницы и развлекательные центры

Американский холдинг The Slavik Group планирует инвестировать около 300-600 миллионов евро в строительство гостиниц и развлекательных комплексов в Киеве.

На днях состоялась встреча Дениса Басса, исполняющего обязанности первого заместителя председателя Киевгоргосадминистрации, и Рональда Славика, владельца и председателя холдинга. По словам Рональда Славика, компания намерена заниматься развитием отелей и объектов культурно-развлекательного назначения. Сейчас The Slavik Group изучает целесообразность строительства гостиниц в пределах Киева и в пригороде, а также занимается поиском партнеров среди украинских фирм.

В ходе встречи Денис Басс отметил, что в августе Киевская городская государственная администрация планирует объявить несколько инвестиционных конкурсов, в рамках одного из них будет предлагаться земельный участок под строительство гостиницы.


Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 05-10-2006 12:47 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2006/1160041656.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua