Меру Ірпеня запропонували $2 млн. і порадили не впиратись

ІрпіньВлада

Майдан-ІНФОРМ: 24-11-2006 07:46 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2006/1164347207.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У день річниці Майдану Ірпінського міського голову Мирославу Свистович після її виступу на круглому столі "Органи місцевого самоврядування за умов пропорційних виборів: політична відповідальність чи депутатська(персональна) безвідповідальність?" в рамках Всеукраїнського громадського конгресу "Роль і місце "третього сектору" в сучасній Україні". Громадська альтернатива" несподівано запросили до одного з адміністративних будинків, де їй були представлені люди, які назвалися помічниками однієї високопосадової особи (з помаранчевого табору). Після відзначення річниці Помаранчевої революції пообіцяли допомогу, яка "не забарилась". Вже наступного дня від цих помічників до мера Ірпеня підійшли бізнесмени, які почали говорити про великі інвестиції, залучені як з України, так і з Німеччини. Але коли вони завели мову, що непогано було б Мирославі Свистович відмовитись від свого задуму внести зміни до розробленого старою владою Генерального плану, міський голова відверто пояснила, що це навіть не обговорюється, і що вона зробить все, щоб багатоповерхова забудова в заплаві річки Ірпінь ніколи не з’явилась. І, хоча до цього мова про заплаву і забудову не йшла, інвестори чесно призналися, що їх, дійсно цікавила багатоповерхова забудова на викуплених сільськогосподарських паях, і що вони за це можуть багато зробити для міста.

М. Свистович наївно думала, що своїм категоричним "Ні!" закінчила розмову. Бо того ж дня до неї підійшло ще кілька людей з числа ірпінчан з проханнями все ж таки не відмовлятися від забудови хоча б у перспективі та інформацією, що з деякими знаковими депутатами вже про все домовлено. Остання розмова вже під саму ніч була найбільш відвертою. Посланець запропонував міському голові $ 2 млн. за відмову від своїх намірів внести зміни до Генплану. Це - найбільший хабар, який поки що пропонувався Мирославі Свистович в житті. Остання велика пропозиція чотири місяці тому була лише на суму в $ 1 млн. і за значно більшу послугу - відмовитися від посади міського голови.

Коли ж М. Свистович відмовилася і від $ 2 млн., посланець порадив їй бути обережною і все ж таки подумати, чи варто так категорично впиратися. У щирості поради міський голова не сумнівається, оскільки вибір посланця був не випадковий - він не має бізнесових інтересів у заплаві і, хоча й не є однодумцем М. Свистович, однак і не належить до ворожого табору, ставлячись з повагою до міського голови як до людини.

Мирослава Свистович каже, що не очікувала такого перебігу подій, а тому не зверталася з приводу Генерального плану до народу так масово, як з питання Київського науково-клінічного медичного центру, і встигла провести лише двоє громадських слухань. На одних люди проголосували за прийняття Генплану зі змінами, викресливши багатоповерхову забудову в заплаві річки Ірпінь, на других - взагалі за розробку нового Генплану.

Міський голова прогнозує, що Генеральний план, скоріш за все не буде прийнятий ні в старому, ні в новому варіанті, оскільки голосів депутатів, з якими встигли попрацювати, вистачить, щоб переконати інших перенести розгляд цього питання на наступну сесію. Таким чином забудовники виграють час для більш ретельної "роботи" з депутатським корпусом.

Імені високопосадвої особи поки що не називаємо, оскільки не виключено, що у всій цій історії присутні елементи блефування, з чим ірпінська влада стикалася вже не раз.

Нагадуємо, що сесія розпочнеться о 10.00 в приміщенні Ірпінського міськвиконкому і триватиме, напевно, дуже довго.

P.S. Сьогодні на прикладі Ірпеня майданівці розкажуть помічнику Яна-Марінуса Вірсми (голова Комісії Євросоюз-Україна, депутат Європарламенту, впливовий діяч Соцінтерну), що в Україні фактично неможливо бути чесною владою.

Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 24-11-2006 07:46 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2006/1164347207.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua