Вифлеємський Вогонь Миру в Україні

ЛьвівщинаСуспільство

Майдан-ІНФОРМ: 20-12-2006 10:15 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2006/1166602538.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

20 грудня 2006 року на митному переході «Рава-Руська» представники Національної скаутської організації України Пласт, у рамках світової скаутської естафети отримають від польських скаутів-харцерів Вифлеємський Вогонь Миру, щоб розповсюдити його Україною. Цього року проведення акції благословила Українська Православна Церква Київського Патріархату, Українська Автокефальна Православна Церква, Українська Греко-Католицька Церква, Римо-Католицька Церква.

У Львові Вогонь буде вже 20 грудня і його віднесуть на зберігання до соборів УГКЦ, УПЦ КП, УАПЦ та РКЦ – до Церков, що благословили проведення акції в Україні. Того ж дня Вогонь помандрує до Києва, а також вперше підніметься на найвищу гору України – Говерлу. Окрім того, до свята Різдва Христового пластуни по всій Україні передаватимуть Вогонь сиротинцям, державним установам, владі на місцях.

В Києві 21 грудня 2006 року о 19.00 Вогонь буде передано Українській православній церкві Київського патріархату у Михайлівському Золотоверхому соборі. Наступного дня, 22 грудня 2006 року о 19.30 він буде переданий парафіянам Української греко-католицької церкви у Патріаршому соборі Воскресіння Христового. А вже 24 грудня 2006 року о 14.00 біля пам’ятника святому Володимиру, що на Володимирській гірці, Вифлеємській Вогонь Миру буде переданий київській громаді та представникам Пласту з осередків з центральних та східних регіонів України.

Вифлеємський Вогонь Миру постійно горить у Вифлеємі, у церкві, яка стоїть на місці народження Ісуса Христа. Перша згадка про нього датована XII століттям. Тоді один із учасників Христових походів привіз це Світло з Вифлеєму як дар для своєї родини і близьких.

У 1988 році австрійські скаути відновили цю трацицію. З Відня Вогонь мандрує з допомогою скаутської естифети цілою Європою. В Україні Вифлеємський Вогонь, як символ тепла, миру, злагоди і сподівання поширюють пластуни. Щороку у акції беруть участь понад 10 тис. пластунів, до неї також долучаються тисячі дітей у сотнях міст, містечок і сіл України. Символічним є те, що цей символ Миру, любові і добра діти передають дітям. Вогнем з Вифлеєму запалюють свічки вдома на Святу Вечерю.

Майдан-ІНФОРМ: 20-12-2006 10:15 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2006/1166602538.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua