ДЛЯ ЦУШКА: Продовження теми наїзду УБОП на ГО

ХерсонщинаПраво

Майдан-ІНФОРМ: 23-12-2006 21:00 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2006/1166900412.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

22 грудня 2006 року

Як нам стало щойно відомо, після допиту, що його влаштували в четвер, 14 грудня, лідерам обласної молодіжної організації „Молодіжний центр регіонального розвитку” представники Управління по боротьбі з організованою злочинністю Херсонської області, на адресу організації надійшов офіційний лист з вимогами представити завірені копії установчих, фінансових та інших адміністративних документів. При цьому зазначається, що перевірка проводиться на підставі Закону України „Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю” .

Цікавість з боку силовиків до організації, скоріше за все, була зумовлена низкою інформаційних запитів, надісланих до відповідних органів влади, з метою провести дослідження реального стану молодіжної політики на Херсонщині.

У 2006 році неприбуткова позапартійна організація „Молодіжний центр регіонального розвитку” отримала малий грант від міжнародної громадської організації „Дім Свободи Україна” на виконання проекту, спрямованого на розвиток молодіжної політики в регіоні.

Зважаючи, що одним з основних завдань проекту було посилення ефективної взаємодії між всіма секторами суспільства задля визначення та розв’язання найбільш актуальних проблем молодих херсонців, подібні методи „співпраці” та „діалогу”, що їх використовують представники держави стосовно громадського сектора, виглядають принаймні дивними.

Видається особливо незрозумілим, чому оперуповноважений УБОП МВД в Херсонській області Андрій Ювченко особливо переймався питанням, чому це „американців хвилюють проблеми молоді Херсонщини”.

„Ми висловлюємо своє щире занепокоєння подібним розвитком подій,, - сказала Світлана Франчук, директор „Дому Свободи Україна”. – Сподіваємося, громадським організаціям в Україні не доведеться знову працювати в умовах, коли вони прирівнюються до організованих злочинних угруповань, замість того, аби розвивати партнерські стосунки з державними органами влади та бізнесом задля досягнення спільної мети – розбудови заможної і демократичної держави, яку поважають, і в якій хочеться жити”.

Міжнародна громадська організація „Дім Свободи Україна”, зареєстрована Мінюстом України у 2003 році, була створена групою українців та американців, небайдужих до України. Це неприбуткова, позапартійна організація, яка виконує програми, спрямовані на поліпшення стану дотримання прав та свобод громадян в Україні, а також на розвиток публічної політики з метою просування ринкових та демократичних реформ.

ДІМ СВОБОДИ - УКРАЇНА

Україна, 01030 Київ, вул.. Хмельницького, 68, к.68 Tel.: (380) (44) 234-0565, Fax: (380) (44) 235-8411 E-mail: fh @ freedomhouse.kiev.ua
Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 23-12-2006 21:00 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2006/1166900412.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua