ІРПЕНІАДА: Чиї інтереси захищає Генеральна прокуратура?

ІрпіньЕкономіка

Майдан-ІНФОРМ: 30-01-2007 14:58 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1170161909.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Цікавий випадок стався сьогодні в Господарському суді Київської області. Прокуратура міста Ірпеня подала позов в інтересах ірпінської територіальної громади, вимагаючи розірвання договору оренди на 18,5 гектарів вкритої сторічним лісом землі, яку колишня влада надала сумнозвісному ТОВ „Київський науково-клінічний медичний центр” (КНКМЦ).

Позов був запізнілим, оскільки 24 листопада 2006 року новообрана Ірпінське міська рада вже скасувала рішення старої ради про надання цих земель в оренду і повернула 2,8 га санаторію „Ірпінь” Міністерства охорони здоров’я, в якого цю землю відібрала колишня влада, щоб передати КНКМЦ. Але все одно в якості морально-юридичної підтримки дій нової влади такий крок прокуратури м. Ірпеня викликав схвальні відгуки ірпінчан.

Однак на сьогоднішнє судове засідання, де третіми сторонами були залучені Міністерство охорони здоров’я та КНКМЦ, представник прокуратури м. Ірпеня не з’явився. Натомість там виявився представник Генеральної прокуратури, яка ніякого позову не подавала і стороною по справі визначена не була. І цей представник не знайшов нічого кращого як... відмовитись від позову прокуратури м. Ірпеня, тобто не визнав позовні вимоги.

Виникає питання: „Чиї інтереси захищає Генеральна прокуратура?” Особливо, якщо врахувати, що Ірпінський міський голова отримала кілька дуже цікавих офіційних листів. Два з них - від Торгово-промислової палати Німеччини з інформацією про інвесторів. Як виявилось, статутний фонд фірм Е.Т.Е. GmbH і IFC GmbH, які, за словами директора Київського науково-клінічного медичного центру Анатолія Бабушкіна, декларують намір вкласти в будівництво Клініко-медичного центру відповідно 20 млн. євро і 10 млн. євро й отримати на ці суми корпоративні права клініки, становить відповідно 25 тис. євро і 500 тис. євро. Причому статутний фонд IFC GmbH був збільшений з 25 тис. до 500 тис. євро лише 19 грудня 205 року. Тоді ж були внесені й зміни до статуту фірми. До нього додались операції з землею. А от наданням медичних послуг жодна з цих розташованих у невеличкому німецькому містечку Радебойль фірм не займається. Також виявилось, що розрекламований у ЗМІ Дітер Тоболлік не є Президентом Е.Т.Е. GmbH. У витягу з торгового реєстру керівником фірми значиться інша особа - Themel Bernd Speyer, 20.11.1960 року народження, і на візитці Дітера Тоболліка, яку він роздавав в Ірпінському міськвиконкомі, написано, що він є лише радником керівника фірми. А керівником IFC GmbH виявився мешканець села Білогородка Києво-Святошинського району Київської області Сергій Скуртов, 30.05.1965 року народження. І він же є одним з засновників ТОВ „Київський науково-клінічний медичний центр”.

Інші два листи прийшли з Міністерства охорони здоров’я Німеччини та Міністерства охорони здоров’я землі Саксонія. „Інвестори” стверджували, що „в травні-червні 2005 року в Німеччині були проведені переговори на урядовому рівні Федеральних земель Гессен (Вісбаден) і Саксонія (Дрезден), в результаті яких була отримана підтримка проекту з боку Міністерства охорони здоров’я Федеральної (так і написано, - прим. ред.) Республіки Німеччина”, а також структур Європейського парламенту”. Однак у листах пишеться, що ні федеральному, ні земельному міністерствам взагалі нічого не відомо про існування такого проекту.

Отже, позиція Генеральної прокуратури виглядає більш ніж дивною, в зв’язку з чим Ірпінський міський голова має намір звернутися до Президента України, Прем’єр-міністра, Голови Верховної Ради, Генерального прокурора та Служби безпеки України з проханням дослідити питання „чесності інвестора”, дати оцінку діям представника Генеральної прокуратури в суді та захистити інтереси як територіальної громади м. Ірпеня, так і України в цілому.

Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 30-01-2007 14:58 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1170161909.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua