Цушка пікетуватимуть за співучасть міліції у рейдерстві.

КиївПраво

Майдан-ІНФОРМ: 16-04-2007 11:32 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1176712366.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У понеділок 16 квітня 2007 року о 13-00 біля Міністерства внутрішніх справ України (вул. Богомольця, 10) відбудеться громадська акція з вимогами припинити практику сприяння міліцією рейдерським нападам.

13 лютого минулого року, співробітники Голосіївського РУ ГУ МВС України в м. Києві в кількості близько 30 осіб, діючи в інтересах ТОВ «Атем» (місцезнаходження: м. Київ, вул. Жилянська, 50Б), у супроводі особи, яка представилася судовим виконавцем Гончаром О.В., здійснили захоплення об’єкту за адресою: м.Київ, вул.Жилянська, 48-50А, що є приватною власністю підприємства, як і земельна ділянка, на якій розташовані зазначені будинки, зламали ворота та двері до будинку, де знаходиться керівництво підприємства, провели обшук та незаконну виїмку документів. При цьому ані керівництво ЗАТ «ІСА Прайм Девелопментс», ані його представники ніколи не отримували від виконавчої служби жодних документів з жодного приводу. Будівельні роботи на захопленому об’єкті й досі блоковані.

ТОВ «Атем» патронує а, можливо навіть є афілійованою (причетною до керівництва) особою зазначеного підприємства народний депутат України 5 скликання Володимир Сивкович. Останній, як народний депутат України, фактично діючи в інтересах вказаного ТОВ «Атем», спрямовував безпідставні запити до органів державної влади та управління щодо робіт, які у встановленому законом порядку проводяться ЗАТ «ІСА Прайм Девелопментс». У часники акції вважають факт того, що за участю народного депутата України органи міліції, прокуратура, інші державні установи використовуються в сумнівних інтересах офшорних компаній є безумовно неприпустимим та протиправним.

Як раніше повідомляла газета газета «Киевские ведомости» http://kv.com.ua/archive/6843/social/6854.html згідно статуту ТОВ «Атем» його засновниками з часткою статутного капіталу в розмірі 98,95% є офшорні компанії.

Як виявилося міліція сама , не знаючи цього, допомогла узаконити акцію протесту проти себе – ініціатори акції викликали наряд міліції, коли співробітники київської міськради відмовилися приймати у них заявку на акцію. Коли появився наряд міліції, чиновники передумали і прийняли заявку. Радимо використовувати цей метод в інших подібних випадках – перешкоди проведенню громадських акцій, в тому числі шляхом „не приймання заявки” згідно українського законодавства дозволяють вимагати безпосередніх дій міліції для гарантування прав громадян.


Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 16-04-2007 11:32 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1176712366.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua