ІРПЕНІАДА: Депутат обласної ради не сплачує за комунальні послуги

ІрпіньЖКГ

Майдан-ІНФОРМ: 27-09-2007 09:35 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1190874901.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Чим ближче опалювальний сезон – тим більше риторика влади в місті Ірпені Київської області нагадує фронтову. Так, ніби до міста наближається ворог. Вулицями їздить машина з гучномовцями й повідомляє, що всім, хто має заборгованість понад два місяці, відріжуть газ, а боржників „Ірпіньводоканалу” відключатимуть від води і каналізації за допомогою пристроїв „Зигзаг” та „Спрут”, повторне ж підключення після сплати усіх боргів коштуватиме відповідно 288 і 250 гривень. Аналогічні оголошення вішають на двері під’їздів, а боржникам розносять по квартирах і хатах, беручи з них підпис про вручення. З першої сторінки газети міської ради „Ірпінський вісник” нелегітимний міський голова (дострокові вибори відбулися згідно Постанови розпущеної Верховної Ради) закликає ірпінчан сплатити борги, а його заступник з питань житлово-комунального господарства стверджує, що „борги можуть зруйнувати комунальну сферу”.

Останнє твердження сумнівне, оскільки при попередньому міському голові комунальна сфера якось функціонувала і руйнуватись не думала, борги не росли, і при новому керівництві, яке б воно не було, просто не встигли б нарости так суттєво. Однак в рамках боротьби з неплатниками в газеті „Ірпінський вісник” надрукували величезний список найбільших боржників з домашніми адресами, серед яких виявилися вельми цікаві прізвища далеко не найбідніших мешканців міста. Тут і вельми не бідні підприємці, і чиновники місцевої влади, і колишнє місцеве начальство. Але найцікавішим є наявність у цьому списку депутата Київської обласної ради, директора обласного центру зайнятості Василя Якобінчука (Блок Юлії Тимошенко), який заборгував за тепло 2045 гривень 83 копійки.

Звичайно, можна було б поспівчувати бідному депутату та попросити його колег підшукати для свого директора більш високооплачувану роботу, якби не одне але... В березні цього року міська рада надала Василю Якобінчуку в оренду 9 соток лісу, біля його ділянки у 10 соток. Тодішній міський голова Мирослава Свистович зупинила це рішення, оскільки самотній В. Якобінчук, що має трикімнатну квартиру і земельну ділянку, не потребує покращення житлових умов при тому, що в черзі стоїть понад тисяча родин, які часто живуть по 2-3 покоління під одним дахом, а орендований лісок є єдиним місцем відпочинку та дитячих ігор для мешканців прилеглого до нього мікрорайону. Але депутати двома третинами голосів подолали її „вето”. Тепер самий час їм виправити свою помилку та повернути ділянку місту назад , щоб звільнити пана депутата від орендної плати і дати йому можливість зосередити зекономлені кошти на оплаті комунальних послуг.


Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 27-09-2007 09:35 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1190874901.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua