Незаконна забудова. Сутички - просто зараз

КиївПротест

Майдан-ІНФОРМ: 07-12-2007 17:52 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1197042758.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сьогодні на майданчик, де планується скандальна забудова (пров. Гордієнка 6) приблизно о 9 ранку в черговий раз (уп'яте) намагалися заїхати забудовники. був застосований новий прийом - з ними, крім традиційних "осіб специфічної зовнішності" була бригада в формі рятувальників МНС нібито для укріплення фундаментів будинків.

Мешканці не зрозуміли, навіщо бригаді МНС потрібен супровід осіб специфічної зовнішності, і намагалися не пустити їх на майданчик. Одну з жінок молодики побили, на цей раз міліція була змушена забрати одного з них у райвідділ для з'ясування.

Після довгих намагань додзвонитись до управління надзвичайних ситуацій КМДА врешті змогли з'ясуватись, що ніяких МНСників КМДА не надсилала - тобто це була чергова спроба забудовників незаконно розпочати будівництво.

Після чотирьох попередніх визнань, що за наявності протесту прокуратури рішення КМДА про виділення ділянки, а, відповідно, і всі дозволи, є недійсним, забудовники наполягають, що у них є дозволи і вони будуть будувати.

На цей час (14.45) приїхали декілька депутатів Печерської районної ради, Київської міської ради. Обіцяли приїхати депутати Верховної Ради. Депутати намагались умовити забудовників, що з мешканцями треба домовлятись, і треба розуміти, що влада не допустить соціального конфлікту, але забудовники (ПП "Верлен") заявили, що ні з ким домовлятись вони не будуть і будуть будувати не зважаючи ні на що. В цій історії найбільш цікаво те, що замовником цієї скандальної забудови є Інститут педагогіки Академії педагогічних наук, і забудовник заявляє, що він має доручення від Інституту педагогіки на всі дії, пов'язані з забудовою. Тобто виходить цікава ситуація - від імені педагогів та від вікнами МВС б'ють мешканців, які протестують проти незаконної забудови.

17.10
Стоять пару десятків мешканців, які вже падають з ніг, пару десятків типу охоронців специфічної зовнішності і забудовники.

Техніка і фальшиві МНСники поїхали.

Міліція також поїхала, залишився лише дільничний.
Один "охоронець" вже сидить у відділку за побиття жінки.

Приїздили депутати, позакликали забудовників домовлятися з мешканцями. Забудовники почали говорити, що вони нам дадуть квартири на лівому березі (зазначимо, що це розмови на вулиці, обіцянка ПG з мізерним статутним фондом). Нормальна поведінка - навезти бандюків і типу а ми хочемо домовитись.

Коли це скінчиться, невідомо.

Якщо хтось ще не знає, це Гордієнка, 6. Забудова незаконна, є протест прокуратури щодо рішення КМДA про виділення земельної ділянки - тобто вся діяльність має бути зупинена.

Це вже п'ятий раз з 6 листопада цього року, коли забудовники намагаються розпочати незаконну забудову. Мешканці бояться руйнування своїх будинків і не пускають забудовників.

Попередні рази міліція все ж таки розуміла наявність протесту прокуратури і забудовники від'їжджали. Зараз міліція навіть виклики вже не приймає - стоїть лише дільничний "для попередження бійок". мабуть, доведеться стояти всю ніч. Якщо хтось близько і може підійти хоча б ненадовго, будь-ласка підходьте.

Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 07-12-2007 17:52 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1197042758.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua