Вулиці Косіора та Постишева в Хмельницьку нарешті перейменували

ХмельниччинаСуспільство

Майдан-ІНФОРМ: 12-01-2008 09:21 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1200122475.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Багатостраждальна та тривала епопея із сумнозвісним перейменуванням вулиць Косіора та Постишева в м.Хмельницьку успішно завершена. Тривала робота Хмельницької обласної організації Конгресу Українських Націоналістів в напрямку демонтажу комуно-більшовицької символіки та перейменування вулиць, названих на честь людей, причетних до голодоморів, масових репресій, нищення українства дала свої перші серйозні результати. На передноворічній сесії Хмельницької міської ради депутати прийняли рішення про присвоєння вулицям Косіора та Постишева - організаторів та здійснювачів Голодомору 1932-1933 рр. в Україні, імен українського історика, громадського діяча Д.Багалія та відомого філософа, міністра віросповідань в уряді П.Скоропадського В.Зеньківського. Напередодні самої сесії Хмельницькою обласною організацією КУН та Подільським полком Характерного козацтва було влаштовано прес-конференцію для місцевих засобів масової інформації. Захід викликав певний інтерес з боку ЗМІ. Голова секретаріату обласної організації Конгресу Олександр Симчишин та голова ХМГО Подільський полк Характерного козацтва Андрій Попик підняли проблему перейменування перед громадськістю ще раз та направили відкритого листа Ю.Тимошенко, які лідеру БЮТ, аби вона вплинула на депутатів від даної політичної сили у міській раді.

«Ми дійсно раді з того, що нарешті вулиці Косіора та Постишева – людей, які були одними із головних організаторів жахливих подій 1932-1933 рр. – перейменовані, - зауважив голова секретаріату Хмельницької обласної організації Конгресу Українських Націоналістів О.Симчишин, – нарешті наші зусилля дали свої результати. Звичайно, що на цьому спинятися ми збираємося. Сподіваємося, що за підтримки дружнього нам Характерного козацтва, уже найближчим часом перед міською владою буде піднято питання про перейменування вулиці Примакова, демонтаж пам’ятників Леніну, Затонському, найменування вулиць на честь Героїв Крут, Романа Шухевича, Героїв УПА, Степана Бандери, Симона Петлюри, Слави Стецько та інших Героїв. Хочеться також наголосити, що місто Хмельницький в плані перейменування та демонтажу комуно-більшовицької символіки набагато попереду більшості районних центрів області, а тому попереду важка та щоденна робота у цьому напрямку в усій Хмельниччині».

Прес-служба
Хмельницької обласної організації
КУН

Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 12-01-2008 09:21 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1200122475.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua