Захистимося від пропаганди людиноненависництва Д.Табачником!

УкраїнаСуспільство

Майдан-ІНФОРМ: 12-02-2008 11:30 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1202808616.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Група діячів української культури та науки виступила зі зверненням щодо захисту українського суспільства від пропаґанди людиноненависництва, ксенофобії та розпалювання мажнаціональної ворожнечі Дмитром Табачником.

Відкритий лист до громадськості України:
вимагаймо від ВАК України позбавити Дмитра Табачника титулу доктора історичних наук

Черговий опус з претензією на «науковість» «Аннигиляция национальной идеи» Дмитра Табачника, видрукуваний у «воскреслій» з темряви атавістичних інстинктів початку минулого століття чорносотенській газетці «Киевский телеграфъ» (3-5 січня ц. р.), був би сміху вартий, якби не титули «професор» і «доктор історичних наук», якими хизується колишній віце-прем'єр з гуманітарної політики. Сподіємося, що наші достойні вчені надалі не триматимуть у своїх рядах вирощеного в пробірці україножерства «професора», дозволяючи йому таким чином представляти українську науку з позицій невігластва і неоговтаного великодержавного російського шовінізму. Щоб не бути голослівними, зацитуємо деякі «відкриття»...

....звертаємося до членів Національної Академії Наук, Наукового Товариства ім. Т.Шевченка, членів ВАК, ректорів вузів, відомих вчених в Україні і за її межами: час уже позбавити Д.Табачника всіх наданих йому титулів. Нехай собі пасе свині (якщо подужає) на власній дачі і псує папір.

Водночас, поскільки маніякальні ідеї «табачників» пропагують чорносотенські російські видання в Україні, вимагаємо (і просимо громадськість підтримати наші вимоги) від Прокуратури та СБУ України провести розслідування і порушити кримінальну справу проти таких видань, зокрема, проти газети «Киевский телеграфъ». Адже завданням суспільства є захиститися від пропаганди людиноненависництва, ксенофобії, імперського шовінізму, розпалювання міжнаціональної ворожнечі, в т.ч. українофобії та юдофобії, і т.д., під якими квазіісторичними висновками вони б не ховалися. Така пропаганда не дискутується – в усіх розвинених країнах вона трактується як злочин, і відповідно карається. Покарання за таку пропаганду передбачає і чинне законодавство України. Лютий 2008 р.

Підписи:

Ірина Калинець, громадський діяч, Маркіян Іващишин, Голова комісії з питань культури Львівської міської ради, Ярослав Дашкевич, професор, доктор історичних наук, Заслужений діяч науки, кавалер ордена Я. Мудрого, Михайло Голубець, професор, академік НАН України, доктор біологічних наук, Іван Головацький, професор, доктор біологічних наук, Ігор Калинець, письменник, Лауреат Державної премії ім. Т. Шевченка, Віктор Камінський, композитор, Лауреат Державної премії ім. Т. Шевченка, Віра Лясковська, депутат міської Ради, кавалер ордена кн. Ольги, Тетяна Крушельницька, професор Університету «Львівська політехніка», депутат міської ради, Михайло Ягольник, архітектор, Віктор Москалюк, художник, депутат міської ради, Степан Гунько, професор Львівської Академії друкарства, Микола Шимчук, Заслужений художник України, Стефанія Шабатура, кавалер ордена кн. Ольги.....


Повний текст звернення Ви можете прочитати у Заявах і зверненнях Майдану, тут:
http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_petit&key=1202807617&first=1202807617&last=1191435288

Там же Ви можете підписатися під Зверненням, якщо натиснете лінк "підписатися, і запишете Ваші дані, Ваш підпис з'явиться в нижній частині сторінки під текстом звернення окремим рядком.


Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 12-02-2008 11:30 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1202808616.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua