У Севастополі громлять українські поїзди.

КримПраво

Майдан-ІНФОРМ: 12-07-2008 20:42 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1215884559.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У Севастополі невідомі розбили вікна трьом київським поїздам – заявляє «Студентське братство»

«Студентське братство» закликає притягти до відповідальності зловмисників, які розбили вікна трьох київських поїздів у Севастополі.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студентське братство» заявляє, що невідомими особами на околиці Севастополя 10 і 11 липня були розбиті вікна трьох київських поїздів (№ 27, 297 і 298), що супроводжувалося бездіяльністю українських правоохоронців.

Про це повідомив лідер Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентське братство» Олег Яценко.

На думку Олега Яценка напади на київські поїзди є новою спробою дестабілізації ситуації в Криму з боку проросійських сепаратистів та новим доказом потурання цьому з боку місцевих підрозділів міліції, прокуратури та СБУ, відсутності належного контролю з боку офіційного Києва.

За словами голови «Студентського братства» «показовим є факт того, що невідомі особи, оминаючи московські та пітерські поїзди, били вікна лише тим поїздам (№ 27, 297 і 298), які мають київське формування». Водночас, Яценко зазначив: «правоохоронні органи не припинили ці злочинні дії попри те, що напади відбувалися послідовно в світлу частину доби 10 і 11 липня щоразу на тій самій ділянці Інкермана, де рух поїзда найбільш повільний».

За твердженням Яценка першим близько 15.30 10 липня постраждав поїзд № 27, відтак, пополудні 11 липня – 298 поїзд, а найбільш брутальний напад стався на поїзд № 297 перед сьомою вечора 11 липня, коли були розбиті вікна одразу багатьох вагонів (2, 7, 8, 11, 12, 13, 15), при цьому каміння пробило вікна 12 вагону наскрізь і лише дивом вдалося уникнути поранення пасажирів.

Оскільки напади відбулися на території Балаклавського району м. Севастополя, «Студентське братство» звернулося до місцевої міліції і отримало від заступника начальника Балаклавського райвідділу міліції підполковника Олександра Поповича коментар, що йдеться не про дрібне хуліганство, а про кримінальний злочин, який має бути розкритий підрозділом лінійної міліції, яка забезпечує правопорядок на залізниці.

Олег Яценко повідомив, що «Студентське братство» закликає Президента України В.Ющенка, який 12 липня прилітає до Севастополя, дати доручення правоохоронцям перевірити можливий зв'язок між нападами на київські поїзди та активізацією проросійських сепаратистів, які 5 липня зірвали святкові заходи до дня Військово-морських сил України на Графській пристані у Севастополі.

Водночас, Олег Яценко висловив обурення з того приводу, що 11 липня був випущений з-під варти на підписку про невиїзд один із трьох затриманих активістів проросійських організацій за напади на міліцію 5 липня на Графській пристані. За словами голови «Студентського братства» це створює атмосферу безкарності, сприяє активізації проросійських сепаратистів, які можуть бути причетними і до нападів на київські поїзди.


Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 12-07-2008 20:42 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1215884559.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua