Відбулась фінальна зустріч учасниць проекту «Я–жінка - українка»

ЛуганщинаГромадська Дія

Майдан-ІНФОРМ: 27-10-2008 11:22 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1225095720.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В рамках проекту «Я – жінка-українка» було проведено конкурс творчих робіт. Підведення підсумків конкурсу та церемонія нагородження фіналісток відбулися під час заключної зустрічі учасниць проекту. Треба зауважити, що роботи на конкурс подавали учасниці з різних регіонів країни, але фінальна зустріч була розрахована тільки на луганчанок.

Фіналістками конкурсу стали студентки Східноукраїнського університету імені Володимира Даля, Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, активістки Луганського обласного осередку молодіжної організації «Демократичний Альянс», а також школярки з селища Сутоган Луганської області.

"В ході дискусії на тему «Жіноче лідерство» молоді лідерки Луганщини прийшли до висновку, що вони на рівні з чоловіками можуть вирішувати проблеми різного рівня та брати участь у житті громади. Виявилось, що дівчата не тільки відмінно володіють ораторськими здібностями, а ще й добре розвинуті творчо, свій талант вони продемонстрували в танцях, малюванні та постановці імпровізацій" - підкреслила керівник проекту Оксана Дехтярьова.

Наприкінці листопада вийде збірка «Я – жінка - українка», до якої увійдуть кращі роботи учасниць конкурсу та історії успіху жінок з різних країн світу, що перебували або жили якийсь час в Україні і які долучились до проекту. Нагадаємо, що проект «Я – жінка - українка» реалізується за підтримки Українського Жіночого Фонду. Мета проекту - підвищення рівня самоствердження та лідерських якостей молодих дівчат старшого шкільного та студентського віку Луганська та області шляхом розвитку їх творчого потенціалу. Партнерами проекту є наступні організації: Асоціація підтримки розвитку місцевого самоврядування, Молодіжний Центр Регіонального Співробітництва, Студентське Братство Луганської області, Луганська обласна група медіації та Луганський обласний осередок Фундації Регіональних Ініціатив.

Майдан-ІНФОРМ: 27-10-2008 11:22 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1225095720.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua