ДЛЯ МІЛІЦІЇ: Мєнт-бєспрєдєльщик виздоровів і купує цемент

ІрпіньКримінал

Майдан-ІНФОРМ: 19-06-2008 17:40 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1213886403.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Начальник дитячої кримінальної міліції Ірпінського МВ ГУ МВС України у Київській області Володимир Барабаш, який п’яний близько опівночі вдерся до чужого житла та побив його мешканців, отримавши після цього удар кухонним ножем від дідуся-господаря, який захищав свою дружину, виздоровів і був помічений за купівлею цементу у магазині «Прирізка скла» на вулиці Центральній.

Натомість пенсіонер Ігор Петрович Сосідко, який ніколи не мав проблем із законом і є високоморальною та шанованою людиною (14 років його портрет провисів на Дошці пошани філії Київського заводу біопрепаратів (колишній так званий пеніциліновий завод на Саксаганського, нині – ВАТ «Київмедпрепарат», а також І. Сосідко свого часу відкинув пропозицію фіктивно розлуч итись з дружиною, щоб отримати квартиру, оскільки вважав такий спосіб нечесним ), сьогодні перебуває у буцегарні, і йому «шиють» у прокуратурі в тісному співробітництві з міліцією «напад на співробітника правоохоронних справ при виконанні службових обов’язків»).

На цей час ми дізналися не лише подробиці нічного «візиту» кривоохоронця до родини Сосідків, але й тон розмови, який точився між бєспрєдєльщиком та жертвою.

Отже, 30 травня приблизно о 23.00 в ніч з п’ятниці на суботу, перебуваючи у нетверезому стані, Володимир Барабаш підїхав на своєму автомобілі до помешкання одного з наркоманів – Олексія Сосідка. Разом з ним в автомобілі перебувала особа легкої поведінки, оскільки дружина Барабаша мала прилетіти з Єгипту, де вона відпочивала, лише наступного дня.

О. Сосідко та його сестра, знаючи, що візити Барабаша часто закінчуються безкарним рукоприкладством, віддали йому гроші, які той вимагав, але криво охоронцю, напевно, не вистачило. Тоді він пішов до сусіднього двору і почав ломитися до хати двоюрідного брата Олексія, мабуть, найстарішого ірпінського наркомана – 45-річного Юрія Сосідка, який без наркотиків обійтися вже не може, але готує їх собі сам і продажем не займається та вживає лише тоді, коли організм починає проявляти перші ознаки ломки (саме такому ставленню до наркотиків Ю. Сосідко завдячує життям, оскільки всі, хто починав колотися разом з ним, вже давно померли).

З іншої половини хати вийшов батько наркомана – Ігор Петрович Сосідко, й між ними відбулася така розмова:

Сосідко: Простите, что Вы здесь делаете?

Барабаш: Пошел на х*, сука!

Сосідко: Позвольте, так Вы же еще и пьяны.

Після цього Барабаш вдарив старого, і той, впавши з ґанку, втратив свідомість, а кривоохоронець виставив раму, вдерся до частини приміщення, де спав Юрій Сусідко, відламав ніжку від стільця, стягнув наркомана з ліжка й почав його гамселити.

На допомогу синові кинулася мати – Зоя Дмитрівна, яка почала викликати міліцію та швидку. Мент-бєспрєдєльщик переключився на неї, і свідомість втратила вона (їй взагалі дісталося найбільше, і зараз вона перебуває у Бучанській лікарні зі струсом мозку та тріщиною хребта). Тим часом І. Сусідко очуняв і знову звернувся до В. Барабаша, який повернувся до побиття Ю. Сосідка: «За что Вы его бьете, я пожалуюсь Вашему начальству», на що отримав від кривоохоронця чергову порцію матюків та запевнення «Я еше не из таких переделок выходил» і «Я его, сука-б*, вообще убью». Після цього він перекинув старого через паркан, і той знову втратив свідомість.

Знову очунявши, Ігор Сусідко у відчаї схопив кухонного ножа та вдарив бєспрєдєльщика у живіт. Міліції, яка приїхала, довелося втихомирювати не дідуся, який не чинив опору, а свого колегу, який кидався на сусіда Сосідків, що бачив усе це через паркан і пробував пояснити правоохоронцям, як все було. «Тяжко пораненого» тримали за руки, а він намагався вдарити сусіда ногою.

Тепер прокуратура за сприянням міліції шиє пенсіонеру напад на правоохоронця при виконанні службових обов’язків, а щодо відомого всьому Ірпеню бєспрєдєльщика не заведено навіть службового розслідування. Міліція з народом!

P.S. У січні 2008 року міністр внутрішніх справ Юрій Луценко розпустив три відділи міліції на Київщині – Ірпінський Обухівський і Бориспільський «за бездіяльність окремих щодо боротьби зі злочинністю у сфері земельних відносин», однак з того часу все змінилося лише на гірше. В Обухівському районі правоохоронці затримують та б’ють людей, які шукають правди в Президента (при цьому сам Віктор Ющенко та співробітники його секретаріату нормально ставляться до цих людей і навіть іноді підходять та вислуховують їхні скарги), в Бориспільському районі міліція перешкоджає виконанню рішення Верховного Суду про знесення незаконно зведеної будівлі на землях, довкола яких триває протест на Бориспільській трасі, а також запізніло не реагує на виклики щодо нападу бандитів у масках, які встигають за цей час спалити техніку, яка має зносити будівлю та зникнути. В Ірпені ж нехтування міліціонерами, які у переважній більшості успішно пройшли переатестацію, законами досягло небаченої межі, яка навіть при Кучмі чи Януковичі була недосяжна, жодного земельного злочину так і не розкрито, в місті триває дерибан, вирубка лісу та, як гриби після дощу, ростуть незаконні будівництва. Натомість правоохоронці захищають незаконних забудовників та не реагують на скарги громадян щодо перевищення ними, наприклад, рівня шуму чи незаконного перегородження парканами доріг, але для зняття протестних плакатів з магазинів підприємців, які відмовляються платити хабарі, правоохоронці не лінуються вставати о п’ятій ранку та у великій кількості брати участь у ганебному прислужуванні бєспрєдєльній владі.

Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 19-06-2008 17:40 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1213886403.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua