Заборона тернопільських виборів - відкрите рейдерство

УкраїнаПолітика

Майдан-ІНФОРМ: 13-03-2009 12:50 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2009/1236937850.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Заборона тернопільських виборів у судах - відверте рейдерство. «Свобода» закликає тернополян відстояти свої права

Процедурна ухвала Окружного адміністративного суду м. Києва 12 березня 2009 року про заборону проведення позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради – це брутальне порушення Конституції, законів України, прав громадян. Свавільна політика застосування судової системи у брудних політичних ігрищах продовжується.
Процедурною ухвалою Окружний адміністративний суд м. Києва заборонив Державному казначейству України здійснювати фінансування за рахунок коштів цільової субвенції з Державного бюджету України позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради, призначених на 15 березня 2009 року. Цією ж ухвалою суд заборонив Тернопільській обласній територіальній виборчій комісії, дільничним виборчим комісіям, Державному казначейству України вчиняти будь-які дії, спрямовані на організацію, підготовку та проведення 15 березня 2009 року позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради та використовувати кошти цільової субвенції з Державного бюджету для проведення позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради. Таким чином вкотре брутально порушено Конституцію, закони України, права громадян.

1. «Свобода» переконана, що вибори до Тернопільської обласної ради відбудуться 15 березня 2009 року. Конституцією України, Законом України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» чи будь-яким іншим законом не передбачено можливості скасування, припинення, призупинення чи заборони проведення позачергових виборів місцевих рад.

2. Тернопільський окружний адміністративний суд 11 березня 2009 року ухвалив відповідну постанову, яка зобов’язує забезпечити конституційні і виборчі права громадян та забезпечити здійснення волевиявлення 15 березня 2009 року.

3. Окружний адміністративний суд м. Києва виніс відверто рейдерську процедурну ухвалу, яка суперечить постанові Тернопільського окружного адміністративного суду, і якою справа розглянута по суті, що є неприйнятним в судовій практиці.

4. Окружний адміністративний суд м. Києва виніс рішення про припинення виборів в Тернопільській області на вимогу позивача, депутата Тернопільської обласної ради від НУНС (група «За Україну») Анатолія Матковського, який оскаржував Постанову Верховної Ради від 18 грудня 2008 року «Про призначення позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради». Однак 3 березня 2009 року Верховна Рада скасувала цю постанову. Таким чином на момент розгляду цієї справи предмет розгляду був відсутнім. Суд взагалі не мав би розглядати цієї справи.

5. 5 березня 2009 року Окружний адміністративний суд м. Києва проводив попередні слухання з цього питання. Суд, на який не з’явилися представники позивача, ухвалив рішення про перенесення розгляду на 18 березня 2009 року. Суд не повідомив «Свободу», яка є учасником справи, про будь-які зміни у датах судового розгляду.

6. Існує інформація, що суддя Окружного адміністративного суду м. Києва, який виніс зазначену процедурну ухвалу, на момент ухвалення перебував у відпустці.

7. Винесена Адміністративним судом м. Києва процедурна ухвала так і не оприлюднена і не видана на руки учасникам процесу.

8. Конституція України визначає, що ні громадяни України, ні будь-які установи не повинні виконувати злочинні вказівки.

Організатори зриву виборчого процесу використовують маніпуляції та брудні рейдерські технології.

Зрив виборів до Тернопільської обласної ради є важким прецедентом замаху на конституційні права українських громадян. Наступним кроком антиукраїнських ігрищ може стати усунення громадян від прямих виборів Президента. Далі – встановлення т. зв. «двопартійної системи», а по суті – повна узурпація влади двома найбільшими олігархічними кланами. Цей сценарій насаджають учасники підкилимної прокремлівської коаліції у складі Партії регіонів та Блоку Юлії Тимошенко.

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» закликає українців Тернопілля прийти на вибори 15 березня 2009 року і висловити свою волю.

Українські перемоги почнуться з Тернопілля!

Прес-служба
Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
8-067-441-46-01

Читайте також заяву Адмінгрупи "Майдану" "Захистимо право на вибір!":
http://maidanua.org/static/mai/1236884895.html

sean


Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 13-03-2009 12:50 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2009/1236937850.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское право
  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua