Fort.Missia-2009

УкраїнаКультура

Майдан-ІНФОРМ: 14-06-2009 10:14 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2009/1244963669.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

10-12 липня на Львівщині проходитиме новий вільний в доступі, експериментальний і нестандартний фестиваль "Fort.Missia-2009". Місцем проведення обрано унікальні фортифікаційні споруди Першої світової війни на українсько-польському прикордонні у с.Поповичі неподалік с.Шегині. Про це ZAXID.NET повідомили в МО "Дзиґа".

На цю територію можна буде потрапити тільки раз на рік і тільки на фестиваль. Основою ідеєю фестивалю "Fort.missia" є креативність та різноманіття. Окрім традиційних форматів, фестиваль демонструватиме найновіші явища в музиці, літературі та сучасному мистецтві.

Літературний проект "Kabi.net" влаштує імпрези за участі Юрія Іздрика, Сергія Жадана, Любка Дереша, Олега Лишеги, Богдани Матіяш, Грицька Семенчука, Світлани Поваляєвої, Оксани Васьків, Остапа Сливинського та інших сучасних письменників, поетів та драматургів із традиційною трансляцією в Інтернет.

Електронну музику ночами творитимуть діджеї найпотужнішої львівського середовища "Funkmasters", а експериментальне відео та аудіо презентуватиме молода формація діджеїв і віджеїв "RESTart". Польських діджеїв представлятиме DJ Hosh, а з українських подвижників мікшування виступлять DJ Derrick, DJ Tonika, DJ Ermak, DJ Unique, DJ Neoser, DJ Madhead. І це ще не повний перелік.

Джазуватимуть "DagaDana", "Modern Quartet", "Vaclav Zimpel & Mapk Tokar", "Adlibitum" та "Dzyga Jazz Quartet".

На великій сцені виступлять "Гайдамаки", "Мертвий Півень", "Vo-Vo", "ShockolaD", "Lomaga Band", "Dalai Lama", "Orchestra Vito", "Дивні", ""Ґорґішелі"". Завершуватиме концерти відеодискотека "РадіоІніціатива. Танці. UA".

Особлива увага буде приділена візуальному мистецтву. Упродовж фестивалю буде представлено environment- та lend-art-проекти, мультимедійні проекти та перформанси від львів’ян Влодка Кауфмана, Володимира Топія, Сергія Петлюка, Мирослава Вайди, Олексія Хорошка, групи "Тотем": Олена Афанасьєва, Сергій Дяченко, Макс Афанасьєв (Херсон), Лабораторії Актуальної Творчості (Вінниця), Jaroslaw Koz`ara (Lublin), Katarzyna Szczypior (Lublin), Ярослава Присяжнюка (Київ), Ілона Сільваші (Київ), Dominik Jalowinski (Warszawa), Володимира Бахтова (Миколаїв), Юрія Баранюка (Запоріжжя) та ін.

Окрім того, "Fort.missia" матиме і звичні розважальні атрибути фестивалю: галереї ремісників, місцева кухня, програми проектів Авто ЗАЗ "Козак", "Велопробіг Львів - Париж", виступи вокально-хореографічних проектів з Польщі, Словаччини, місцевого регіону і різноманітні врочистості. Крім атракцій та фортифікацій, до плюсів фестивалю додається те, що він проходитиме у напрочуд мальовничій місцевості. Із фестивальної території можна і милуватись карпатськими схилами, і споглядати, як на долоні, Перемишль, до якого близько 6 км.

"Fort.missia" обіцяє внести новий струмінь у фестивальний рух в Україні. Зараз над фестивалем працюють потужні креативні групи з обидвох боків кордону. І це свідчить, що цьогоріч "Fort.missia" стане початком великого і тривалого проекту.

http://culture.unian.net/ukr/detail/187494

sean


Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 14-06-2009 10:14 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2009/1244963669.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское право
  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua