Шлапак офіційно виставив Ющенка брехуном

УкраїнаПолітика

Майдан-ІНФОРМ: 13-08-2009 12:39 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2009/1250156387.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

За повідомленням УНІАН від 10.08.2009 з посиланням на прес-службу Фонду державного майна, всі необхідні роботи з екологічної експертизи для приватизації держпакету ВАТ „Одеський припортовий завод” (ОПЗ) виконано і їх результати є легітимними. Коментар був отриманий у відповідь на зауваження Президента України Віктора Ющенка про необхідність дотримання всіх екологічних вимог при продажу ОПЗ.

Ту ж саму інформацію 10 серпня офіційно повідомив УНІАН перший заступник голови Секретаріату Президента Олександр Шлапак, поширивши неправдиву інформацію далі і фактично виставивши свого патрона брехуном, що не дотримується слова, щойно прилюдно наданого виборцям.

У вказаному повідомленні Фонду Держмайна не міститься жодних даних про дату проведення екологічного аудиту, про організацію, що виступила його замовником і про те, чи є цей аудит обов’язковим або добровільним.

За думкою активістів організації "Якість життя" (Одеса), що ґрунтується на наявних у них численних документах, в тому числі матеріалах судового процесу з даного питання, де вони виступили позивачами, отримана УНІАН від Фонду держмайна інформація є неправдивою і поширена зумисне - з метою ввести потенційних покупців в оману, будь-якою ціною (навіть за рахунок життя громадян, нехтування державними інтересами та порушення Закону) отримати гроші, і водночас дискредитувати Президента України.

Екологічний аудит ОПЗ, здійснений у 2006 році науково-виробничим об’єднанням „Еко Консалт Груп”, результати якого використані Фондом держмайна у 2008 році при розробці умов приватизації, НЕ Є передбаченим ст. 12 Закону України про екологічний аудит "обов’язковим екологічним аудитом". Про це повідомило офіційним листом від 17.03.2008 р. Міністерство охорони навколишнього природного середовища України у відповідь на депутатський запит голови організації "Якість життя" (Одеса), депутата Одеської міської ради Олексія Гончаренка. Лист був підписаний особисто чинним міністром Г.Філіпчуком.

В тому ж листі повідомляється: „Таким чином, вважаємо, що при розробленні Умов проведення конкурсу з продажу ВАТ „Одеський припортовий завод” було порушено законодавство в частині врахування екологічних вимог у процесі приватизації, а саме ст.12, 20 Закону України „Про екологічний аудит”; ст.11 закону України „Про внесення змін до деяких законів України з метою забезпечення врахування екологічних вимог у процесі приватизації”; ст. 11, 13 Закону України „Про приватизацію державного майна”.

Саме тому у 2008 році Господарський суд Одеської області виніс ухвалу в рамках розгляду позову і зупинив приватизацію. Про це говориться в листі, підписаному 4805 одеситами і переданому 23 липня 2009 р. під час пікету одеських активістів до Секретаріату Президента, копію якого було віддано в Одесі Президенту Віктору Ющенку.

Жодних офіційних повідомлень про те, що обов’язковий екологічний аудит з того часу було проведено, Фонд Держмайна не робив. Якщо б він дійсно був проведений, то його висновки знайшли б відображення в Умовах конкурсу. Але Умови конкурсу з приватизації ОПЗ 2009 року практично повністю повторюють Умови, що були опубліковані Фондом у 2008 році.

Найближчим часом всі необхідні документи з даного питання будуть передані до Секретаріату Президента, як було обумовлено з В.А.Ющенком особисто 6 серпня в Одесі. Якщо Секретаріат не відреагує на проблему, одесити знову муситимуть вдатися до вуличних акцій та судових позовів. Текст позову наразі вже підготовлений.

Нагадуємо, що сам Віктор Ющенко зараз перебуває у відпустці в Криму.

Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 13-08-2009 12:39 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2009/1250156387.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua