Славутич (Carlsberg Group) вбачає в сайті "Майдан" конкурента

УкраїнаСуспільство

Майдан-ІНФОРМ: 21-08-2009 10:41 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2009/1250840495.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Подаємо лист від Славутич, Carlsberg Group, одержаний Майданом у відповідь на публікацію Майданом матеріалу "Не пийте пиво виробництва групи “Carlsberg Group”!

Доброго дня!

Відкрите акціонерне товариство «Пиво-безалкогольний комбінат «Славутич» із занепокоєнням дізналось про розміщення на вашому Інтернет-сайті http://maidan.org.ua/static/news/2009/1250232705.html звернень Спудейського братства Києво-Могилянської Академії та Козацького братства бойового Звичаю Спас «Сокіл», які містять заклики бойкотувати продукцію нашої компанії та погрози керівництву нашої компанії.

Звертаємо Вашу увагу, що висловлені паном Петром Чернишовим думки в особистій колонці на сайті «Кореспондент» є його власними міркуваннями й не мають ніякого відношення до позиції компанії. У своїй колонці пан Чернишов багаторазово підкреслював те що, висловлювані думки є його персональною позицією. На вимогу редакторів видання «Кореспондент», пан Чернишов був змушений вказати своє прізвище, посаду та місце роботи – адже думки від анонімних авторів видання не публікує. Колонка розміщена в розділі «особистих думок» і не може трактуватися як офіційна позиція компанії.

Разом з тим, вважаємо, що звернення, розміщені на вашому сайті є таким, що порушують чинне законодавство України та є агресивно-протизаконним.

Так, зокрема, в зверненнях міститься заклик до «бойкоту пива виробництва Carlsberg Group: «Славутич», «Львівське», «Tuborg», «Carlsberg», «Holsten», Балтика тощо». Наголошуємо, що такий заклик є порушенням норм Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» (далі – «Закон»).

Відповідно до статей 8 та 10 Закону, такі заклики вважаються дискримінацією та схиленням до бойкоту суб‘єкта господарювання, а поширення у будь-якій формі неправдивих, неточних або неповних відомостей, пов’язаних з особою чи діяльністю господарюючого суб’єкта, які завдали або могли завдати шкоди діловій репутації господарюючого суб’єкта є дискредитацією господарюючого суб’єкта та, відповідно до статті 2 Закону, мають ознаки недобросовісної конкуренції.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до статті 20 Закону, вчинення дій, визначених законом як недобросовісна конкуренція, тягне за собою накладання Антимонопольним комітетом України штрафів, передбачених Законом, а також адміністративну, цивільну та кримінальну відповідальність у випадках, передбачених законодавством України.

Ще більшу стурбованість викликають прямі погрози по відношенню до представництва компанії "Carlsberg Group" в Україні та її чільного керівництва.

Подібні погрози ми сприймаємо як такі, що вимагають негайного звернення до правоохоронних органів, оскільки, вони можуть поставити під загрозу життя та здоров‘я співробітників ВАТ ПБК «Славутич» та ВАТ «Львівська Пивоварня» (підприємства "Carlsberg Group" в Україні).

Враховуючи вищезазначене, вимагаємо негайно та невідкладно припинити поширення через ваш Інтернет-сайт http://maidan.org.ua/static/news/2009/1250232705.html заклики щодо бойкоту продукції ВАТ ПБК «Славутич» та ВАТ «Львівська Пивоварня» та погроз працівникам нашої компанії.

У разі продовження розповсюдження Інтернет-сайтом http://maidan.org.ua нищезазначених звернень, будемо змушені звертатися до суду та правоохоронних органів для забезпечення захисту наших законних прав та інтересів.

Пресс служба
Тел +38 044 490 29 29

Славутич, Carlsberg Group
ул. Краснознаменная, 137, 03026, Киев
Тел +38 044 490 29 29 Факс +38 044 490 29 33
www.slavutich.com

Від Майдан-ІНФОРМу: з огляду на, зокрема, недолугість посилання авторів на конкурентне законодавство, прогнозуємо, що у наступному посланні від Carlsberg Group наведений вище лист буде названо "приватною думкою" працівників прес-служби.


Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 21-08-2009 10:41 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2009/1250840495.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua