Як Арсеній Яценюк грішить проти істини

УкраїнаПолітика

Майдан-ІНФОРМ: 17-10-2009 14:47 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2009/1255780045.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Прес-служба Арсенія Яценюка (або ж інша служба, що користується адресою front.zmin.press@gmail.com) розіслала повідомлення, в якому де-факто привертає увагу суспільства до маніпулятивного викрутасу свого боса.

У повідомленні міститься, зокрема, таке (виділено мною - О.С.):

"Арсеній Яценюк: «УПА вже визнано, тому не варто спекулювати на цій темі»

Лідер Громадської ініціативи «ФРОНТ ЗМІН» Арсеній Яценюк закликає політиків не спекулювати на темі визнання воїнів УПА. Про це він заявив вчора в ефірі програми «Велика політика» на телеканалі «Інтер».

«Є закон України від 1993 року, який називається «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». В ньому є стаття 6, яка легалізувала Українську повстанську армію», - нагадав Арсеній Яценюк, адже зазначений закон визначає статус осіб, які належать до учасників бойових дій, в тому числі вояків Української повстанської армії, які брали участь у бойових діях проти німецько-фашистських загарбників. При цьому політик закликав припинити політичну гру на цій темі і соціально допомогти всім ветеранам.


Тепер до уваги читачів - справжній, повний текст норми (це п.16 ст.6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"), на яку посилається Яценюк:

..."вояки Української повстанчої армії, які брали участь у бойових діях проти німецько-фашистських загарбників на тимчасово окупованій території України в 1941-1944 роках, які не вчинили злочинів проти миру і людства та реабілітовані відповідно до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні"

Як мовиться, відчуйте різницю.

По-перше, у Законі "Про статус ветеранів..." взагалі залишаються поза увагою українці, котрі у складі УПА воювали проти "совєтів", захищаючи свою землю, свої родини, свою віру, своє життя і свою Україну від большевиків.

По-друге, навіть щодо інших упівців Закон поширює статус ветерана лише на тих, хто був реабілітований за процедурою, визначеною іншим законом, а той, своює чергою, передбачає можливість реабілітації лише за:


- антирадянську агітацію і пропаганду за статтею 7 Закону СРСР "Про кримінальну відповідальність за державні злочини" від 25 грудня 1958 року і статтею 62 Кримінального кодексу України ( 2001-05, 2002-05 ) в редакціях до прийняття Закону Української РСР від 28 жовтня 1989 року "Про затвердження Указу Президії Верховної Ради Української РСР від 14 квітня 1989 року "Про внесення змін і доповнень до Кримінального і Кримінально-процесуального кодексів Української РСР";

- поширення завідомо неправдивих вигадок, що порочать радянський державний і суспільний лад, тобто за статтею 187-1 Кримінального кодексу України;

- порушення законів про відокремлення церкви від держави і школи від церкви, посягання на особу та права громадян під приводом справляння релігійних обрядів, якщо вчинені дії не були поєднані з заподіянням шкоди здоров'ю громадян чи статевою розпустою.


Відтак законодавством УПА вважається "апріорі винною" і лише дехто з її учасників може бути милостиво "реабілітованим" за окремою процедурою, причому, як бачимо, можливість не поширюється на тих, хто не лише вів "антирадянську агітацію" та поширював "вигадки", але зі зброєю в руках воював проти "совєтів".

Такою є гірка правда постсовєтського сьогодення, котру не помічає чи робить вигляд що не помічає, розумний Арсеній Яценюк напевно що у прагненні сподобатися всім виборцям, котрі, як відомо - різні.

Пам'ятаєте: "а что подумал Кролик, никто не узнал, потому что он был очень воспитанный"? Вихованість - це добре, але іноді обтічність, невизначеність та шпагатна постава політика можуть бути прямими свідченнями його "ніякости".

Тому і буде не дивно, якщо необхідне і єдино справедливе рішення про державне визнання і вшанування УПА та її вояків як учасників бойових дій Другої світової війни та борців за незалежність України доведеться приймати не Президенту Яценюку, а іншому - чеснішому та сміливішому.

Олександр Северин

Обговорити цю новину у форумі

сеня-3.jpg

Майдан-ІНФОРМ: 17-10-2009 14:47 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2009/1255780045.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua