«Трудовий рух «Солідарність»: всі на боротьбу з ворогами народу!

ЛуганщинаГромадська Дія

Майдан-ІНФОРМ: 18-02-2010 18:30 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2010/1266510614.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Верховна Рада України, 16.02.10р., скасувала свою ж постанову про призначення виборів до місцевих органів влади на 30 травня. На думку СОГ «Трудовий рух «Солідарність» у Луганській області, цей факт свідчить перш за все про те, що у народу України нема своїх представників у вищому законодавчому органі, а ті 250 депутатів які проголосували за це рішення - є насправді ворогами українського народу.
Корупція, злидні, депресія, неможливість людині заробити на життя досягли у Луганської області своєї критичної точки. З перемогою на президентських виборах Януковича В.Ф., злочинні клани Луганщини, які представлені депутатами в обласних та місцевих радах, тільки зміцнили свої позиції. Верховна Рада своїм рішенням позбавила людей можливості замінити владу на місцях, привести у владу порядних, думаючих про Україну та народ людей. Це рішення є не чим іншим, як спробою антиконституційними заходами продовжити перебування політично-кримінальних кланів при владі, а це рішення – спробою узурпації влади представниками певних політичних сил.

Більшість народних депутатів продемонстрували вершину політичного цинізму - спочатку Верховна Рада України не виконує своїх конституційних обов'язків і не ухвалює державний бюджет України на 2010 рік, а потім використовує це як привід для неконституційного продовження повноважень органам місцевої влади. Рішення про скасування постанови лежить виключно в політичній площині і продиктоване побоюванням більшості парламентських політичних сил втратити свої позиції на місцях.

СОГ «Трудовий рух «Солідарність» закликає громадян Україну стати народною опозицією у відношенні до цинічних політиканів. Також закликаємо громадські об’єднання на місцях формувати т.з. «тіньові» або «дублюючі» обласні та місцеві ради, а після 30 березня 2010 року оголосити на території України місцеву владу не легітимною і, використовуючи методи прямої демократії вимагати від ВРУ не тільки негайного призначення виборів до місцевих рад, але й внесення змін до виборчого законодавства, з метою повернення мажоритарної системи виборів, введення персональної відповідальності депутатів усіх рівнів, спрощений й доступний до простого виборця механізм відклику депутатів.

СОГ «Трудовий рух «Солідарність» вважає, що настав час коли вже потрібно викинути над Україною чорний прапор, який став би символом великої біди, сигналом для негайної мобілізації всіх здорових сил та об’єднання їх зусиль для подолання «політичної чуми» у нашій державі.
Антинародній владі – НАРОДНУ ОПОЗИЦІЮ!

Костянтин Ільченко,
Голова Правління СОГ «Трудовий рух «Солідарність»
Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 18-02-2010 18:30 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2010/1266510614.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua