Знову запрацював сайт petition.org.ua

ЄвропаГромадська Дія

Майдан-ІНФОРМ: 12-03-2010 18:58 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2010/1268413137.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Важко переконати звиклих до щоденних реалій інформаційної війни людей, що це ніяк не зв’язане зі збиранням підписів до Європарламенту з приводу спроби втручання у внутрішні українські справи щодо визначення власних героїв визвольної боротьби. Сайт не працював півтори доби, і читачі Майдану закидали нас листами з питаннями, чому вони не можуть підписатися на захист Степана Бандери?

Отож, можете - до наступного "падіння" сайту петицій :)

Нагадаємо:

Українська Інформаційна Служба ініцівала збір підписів під петицією до Європейського Парламенту, якою закликає європейських чиновників відмінити 20 пункт Резолюції ЄП по Україні, в якому європарламентарі закликають новообраного Президента України переглянути рішення В. Ющенка щодо героїзації Голови ОУН Степана Бандери.

«Оцінки, висловлені Європарламентом щодо постаті С.Бандери, ображають почуття мільйонів українців, які за своє прагнення до свободи і самостійності зазнали наруги й репресій», - йдеться в петиції.

Петицію буде скеровано Президентові Європарламенту Єжи Бузеку, а також – в Комітет ЄП з розгляду звернень та інціаторці скандальної поправки щодо Бандери польській парламентарці Лєні Коларській-Бобінській.

Підписатися під петицією можна тут:
http://www.petition.org.ua/?action=view&id=251148

Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 12-03-2010 18:58 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2010/1268413137.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти