ПРОЕКТ УРКА-ЇНА: Бык. Просто бык...

УкраїнаВлада

Майдан-ІНФОРМ: 30-04-2010 21:30 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2010/1272652250.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Лідер політичної партії «Народна самооборона» Юрій Луценко оприлюднив перед журналістами інформацію про звіряче побиття громадянина України в місті Київ Андрієм Павловичем Пінчуком, який святкував прийняття присяги депутата ВР України. Нагадаємо, що А.Пінчук став народним депутатом від Партії регіонів.

Звернення Юрія Луценка до журналістів наводимо повністю:

«28 квітня ц.р. о 3 годині ранку у дворі свого дому за адресою м. Київ, вул. Ірпінська, 66, кв. 58 (Святошинський район), народний депутат України Пінчук Андрій Павлович (прийняв присягу народного депутата України 27.04.2010 р.) зі своїми помічником та водієм розпивав спиртні напої і ввімкнув музику, яка голосно лунала з його автомобіля (автомобіль Лексус з номерами Верховної Ради).

О 5 годині 30 хвилин громадянин Семенчук Валентин (19 років, проживає по сусідству за адресою вул. Ірпінська, 64, кв. 12) вийшов у двір і попросив Пінчука А.П. та двох людей, які були з ним, припинити галас та вимкнути музику. Ці троє людей побили Семенчука В.
Через галас у дворі прокинулися сусіди та зателефонували у міліцію, повідомивши про бійку та людей на автомобілі з номерами Верховної Ради. Міліція відмовилася виїхати за викликом.

Після бійки Семенчук В. потрапив до лікарні зі струсом мозку, відслоєнням сітківки ока, переламаною щелепою та відбитими внутрішніми органами. Чоловік знаходиться у вкрай важкому стані.

За заявою потерпілого Семенчука В. було відкрито кримінальну справу № 08-18006 за ст. 296 ч. 2, - «хуліганство». І це – перший сигнал, що справу намагаються «спустити на гальмах». Я впевнений, що цю справу треба кваліфікувати як замах на вбивство по ст. 115 КК України, тим більше що це скоєно в стані сп’яніння і групою осіб.

Прокурор Святошинського району м. Києва Смітюх Василь Євдокимович (рідний брат народного депутата Смітюха Григорія Євдокимовича) намагається закрити цю справу».

Звертаючись до журналістів, лідер «Народної самооборони» Юрій Луценко нагадав, що саме від них і від громадськості «залежить чи буде ця справа об’єктивно розслідувана, а черговий член організованого злочинного угруповання у ВР під назвою Партія регіонів отримає покарання».

«Якщо деякі громадяни вважають, що злочинна діяльність організованого злочинного угруповання в Парламенті не стосуватиметься їх, то вони помиляються, адже кулаки і зла воля нелюдів можуть торкнутися їх в будь-який момент, що підтверджено цим прикладом. Саме тому для тих громадян, хто вважає що недавній мордобій у Верховній Раді — це справа самих депутатів, моє сьогоднішнє повідомлення про майже вбивство 19-річного юнака новообраним депутатом Партії регіонів є поганою ознакою. Адже депутати Партії регіонів не збираються зупинятися на мордобої у Верховній Раді, а ширять це явище на всю країну. «Беспредєл» почав поширюватися по всій країні», - наголосив Ю.Луценко.

Юрій Луценко також зазначив, що ряд народних депутатів України звертатимуться за допомогою депутатський запитів і заяв на сесії ВР до Генеральної прокуратури і прокуратури Святошинського району Києва з вимогою надати об’єктивну інформацію про хід розслідування цього злочину.


Джерело: "Народна самооборона"


Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 30-04-2010 21:30 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2010/1272652250.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua