Терьохін: Суть Податкового кодексу — як швидко обдерти бідних і багатих озолотити

УкраїнаПолітика

Майдан-ІНФОРМ: 13-11-2010 19:58 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2010/1289671083.html // Версія до друку // // //

Новий податковий кодекс значно ускладнює функціонування малого та середнього бізнесу в Україні, при цьому створюючи для великого бізнесу можливість практично відмовитися від сплати податків, заявив у статті для «Дзеркала наділи» екс-міністр економіки, народний депутат Сергій Терьохін.

«Філософія цього ПК проста: проект обмежує свободу малого та середнього бізнесу, при цьому наділяє правом великий бізнес зовсім не платити податки. Це небезпечно і тягне за собою збільшення числа найманих і зменшення числа самозайнятих осіб», — упевнений депутат.

При цьому він наводить приклади різкого погіршення умов ведення малого та середнього бізнесу, а також елементарних економічних транзакцій, яке виникне у разі прийняття проекту Податкового кодексу в теперішньому вигляді.

«Не дай Бог у вас захворіла дитина — висока температура. За новим Податковим кодексом, лікар повинен прийти до вас із касовим апаратом. До того як врятувати дитину, лікар повинен виписати чек. Нема чека — немає здорової дитини», — констатує Терьохін.

«Вас звільнили. Тому ви вирішили затіяти власну справу — виживати якось треба. За новим Податковим кодексом, умовою вашої реєстрації як підприємця є продаж товарів або послуг на 500 тис. грн. за минулий рік. Альтернатива — реєстрація безробітним», — розповідає депутат.

Різко розкритикував Терьохін і систему оподаткування лікарських засобів.

«Ви захворіли. Вам пощастило, якщо ви захворіли на СНІД чи туберкульоз. Якщо вам не пощастило, спробуйте стати інвалідом. В інших випадках вам доведеться платити податок на ліки. Загалом, чим важче ви захворіли, тим дешевше вам померти за новим Податковим кодексо, — констатує Терьохін. — Ви померли. Вам частково пощастило. Якщо вас будуть ховати традиційно, то, за нормами нового Податкового кодексу, доведеться заплатити податок за труну і вінки. Але ви можете заощадити на своїх похоронах, якщо ваш прах буде розвіяно після кремації. Така дія новим кодексом не обкладається ПДВ».

При цьому, за словами депутата, у виграшних умовах виявляються лише власники великого бізнесу.

«Ви цинічний і самодостатній олігарх, який не збирається помирати. Бінго! Ви абсолютно виграли, оскільки вам плювати на сантехніків, вітчизняну медицину і освіту дітей в Україні, як, втім, і на всі податки нашої країни. Новий Податковий кодекс фактично розпластується перед вами. Чого тільки варта норма про те, що дивіденди від ваших компаній, які декларують збитки, будуть без всіляких податків переводитися в офшори, а податкові служби — ставитися з розумінням до ваших непомірним витрат», — резюмує Терьохін.

Детальніше читайте у статті Сергія Терьохіна «Безглузда нісенітниця з серйозними наслідками»


Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 13-11-2010 19:58 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2010/1289671083.html // Версія до друку // // //

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua