Page not found (404)

It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help.

Popular Articles

Звернення щодо демонстрації на території України фільму «Примарний вершник: дух помсти» іноземною, російською мовою.

Панове Невелдайн, Тейлор, Кейдж, ми є великими шанувальниками фільму «Примарний вершник», і саме тому така ситуація є дуже неприємною для нас. Адже перегляд «Примарного вершника» мовою, яку нам нав’язували у комуністичному СРСР, означатиме, що ми зраджуємо свою країну і свою культуру. Сподіваємось, що такі речі як патріотизм і громадянська позиція для Вас є такими ж близькими, як і для нас, і Ви підтримаєте нас в прагненні дивитись кіно рідною мовою.


Random Articles

Заява керівників українських громадських організацій останньої хвилі еміграції Європи і США, щодо позбавлення права голосу на одномандатних округах під час наступних парламентських виборів в Україні, призначених на жовтень 2012 року.

35 українських громадських організацій, що представляють останню хвилю еміграції з Італії, Іспанії, Португалії, Греції, Німеччини,Чехії, США відповіли спільною заявою на останнє рішення Конституційного Суду від 4 квітня, щодо визнання неконституційним положень Закону про вибори Народних депутатів про голосування громадян України на 3 одномандатних округах в м. Київ.