Культурна українська акція

27-06-2006 13:32 Події // URL: http://maidan.org.ua/static/newskrym/1151404320.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

http://mediacrimea.com.ua/

Сьогодні в Сімферополі представники української інтелегенції та громадські організації Український дім та Всесвіт провели акцію в підтримку української мови в Криму.

Акцію підтримали політичні партії Собор, Конгресс українських націоналістів, Консервативна партія України та громадські організації- Екшн, новостворена організація Кримське обєднання молоді, Студентське братство та громадянська мережа ОПОРА.

Основними вимогами були - "Повернути український репертуар українському театру", "Збільшити кількість українських шкіл", та інші.

Організатори акції передали листа в представництво Президента України в Криму і виказали підтримку діяльності представнику Президента Генадия МОСКАЛЯ.

Сьогоднішня акція вже має неабиякий резонанс в Сімферополі і Криму. Організатори акції не збираються зупинятися на цьому, якщо їхні вимоги не будуть задоволені.

27-06-2006 13:32 Події // URL: http://maidan.org.ua/static/newskrym/1151404320.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua