МайданМайдан-Востокновинистаттізаявифорум пошукконтакти  

Губернаторська пропозиція: нащо працювати – гайда мітингувати

30-06-2009 20:56 // Події // URL: http://maidan.org.ua/static/newsvostok/1246384615.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Громадські активісти змушені були кидатися під автобус, аби не допустити використання адмінресурсу прибічниками екс-губернатора Кіровоградщини.

Як повідомив активіст Творчого об'єднання «ТОРО», депутат Онуфріївської районної ради Кіровоградської області Володимир Самойленко, сьогодні 30 червня, об 11.30 від Онуфріївської райдержадміністрації у бік Кіровограда мав від'їхати автобус, повний працівників бюджетної сфери та держслужбовців. Чиновники у робочий час з плакатами на підтримку знятого напередодні екс-губернатора Кіровоградщини Василя Моцного планували їхати у Кіровоград для участі у мітингу проти відставки голови Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Володимир Самойленко змушений був перегородити дорогу автобусу, з тим аби не допустити брутального використання адмінресурсу в угоду окремим регіональним «лідерам». За словами Володимира Самойленка, його стараннями держслужбовці залишили автобус та не брали участі в мітингу, що мав проводитися в розпал роботи чиновників місцевого рівня.

Нагадаємо, що на офіційному сайті Президента України розміщено Указ Президента України № 496/2009 "Про звільнення В.Моцного з посади голови Кіровоградської обласної державної адміністрації". В документі, зокрема, сказано «звільнити МОЦНОГО Василя Кузьмовича з посади голови Кіровоградської обласної державної адміністрації за неналежне виконання вимог статті 119 Конституції України щодо забезпечення законності і правопорядку, додержання прав і свобод громадян.»

http://www.toro.org.ua/news/260.html

Обговорити цю новину у форумі

30-06-2009 20:56 // Події // URL: http://maidan.org.ua/static/newsvostok/1246384615.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
ПРЯМА ДІЯ:
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  Цікавинки від RedTram:
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua