Газета «Територія Правди»: ми повертаємось!

Майдан-ІНФОРМ: 30-01-2007 21:21 // // URL: http://maidan.org.ua/static/viol/1170184877.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Україна стоїть перед прямою загрозою знищення паростків демократії, що з’явились після Помаранчевої революції. Реваншисти-мафіозі, повернувшись до влади у вигляді „антикризової коаліції”, з кожним днем підгрібають під себе все нові шматочки нашої держави, наших прав, наших свобод.

Ми наївно вважали, що усунення Кучми від влади стане вагомою перешкодою для його поплічників, але гідра відростила замість однієї сотні голів, і всі вони хочуть жерти. Якщо люди не згуртуються і не стануть на захист правди, ця гідра з’їсть і перетравить Україну.

Дехто назве кампанію громадського лобіювання кандидата в Омбудсмени Євгена Захарова невдалою – через те, що кандидат не здобув перемоги. Але є всі підстави вважати цю акцію не просто результативною. Вона стала міжнародним прецедентом і загальнодержавним феноменом. По-перше - сотні громадських об’єднань, тисячі громадян, діючи разом, змусили значну частину нардепів рахуватися з суспільною думкою і підтримати громадського кандидата. По-друге, всі ми переконалися, що зберегли дух і силу Помаранчевої революції, і люди з усіх куточків України знову можуть діяти разом і досягати результатів.

Цього й боїться гідра. Боїться понад усе. Боїться, що ми дізнаємось і розповсюдимо правду про тих, хто намагається керувати Україною, а насправді паплюжить і нищить її.

З 2000 року сайт „Майдан” несе читачам правдиву суспільно-політичну інформацію. Але зараз цього вже замало, бо величезна аудиторія залишається за межами досяжності веб-ресурсів. Для „Майдану” настав час виходити за межі Інтернету, і тому ми створили газету „Територія правди”.


Перший номер газети „Територія Правди”, незалежного друкованого видання активістів Альянсу Майдан, побачив світ 18 липня 2006 року, під час парламентської кризи в Україні.

За три тижні роботи інформаційного намету Альянсу на Майдані Незалежності в Києві нашими волонтерами було безкоштовно роздано 15000 примірників перших трьох чисел газети, виданих за власні гроші активістів Альянсу і читачів сайту „Майдан”. Окремі статті з цих номерів, через підвищений попит, було надруковано і роздано додатково, загальним накладом понад 100000 примірників.

У ці дні ми відчули, наскільки важлива і нагально потрібна людям свіжа і незалежна думка, надрукована на папері. Такого видання читачі ще не бачили. Нашвидкуруч і по-аматорськи зроблене, воно несло непереможний вірус майданівського вільнодумства. Люди цікавились, захоплювались, обурювались, бурхливо обговорювали прочитане, повертались за наступним номером, брали по кілька примірників для знайомих. Навіть через півроку на контактний телефон, що був надрукований на останній сторінці, іноді телефонують із запитаннями: ви друкували такі цікаві матеріали, чи будете ви продовжувати? Чи виходить ще ваша газета, і чи можна на неї підписатися? Куди надіслати листа? Де ще можна прочитати статті Діброва, Монтян, Северина?

Нажаль, певний час ми не могли друкуватися через відсутність фінансування. Були, правда, ділові пропозиції, які передбачали певні умови: „виходити отаким форматом і без вот етой собачкі” (тобто лого „Майдану”), або „оцих будете мочити, а цих не треба”, чи навіть перекупівлю назви разом із держреєстрацією „за нормальні гроші”. Звичайно, ми від таких однозначно відмовлялися через принципову незаангажованість (яка, як відомо, понад усе). Нарешті, подавши на проект газети грантову заявку, ми отримали нейтральну фінансову підтримку і шанс зробити нашу газету життєздатною.

Ми будемо продовжувати працювати. Нас ніколи і ніхто не купить - вільних людей у вільній країні. Жоден політик, жодна політична сила.

Ми обов’язково будемо продовжувати.

Ми вже продовжили. Нашу газету вже читають 12 областей України.

Стрімке повернення прямих ознак кучмізму, яке спостерігається останні півроку, повертає „Майдан” до його звичної ролі рупору громадянського спротиву. Наша газета створена для того, щоб якомога більше людей, що не користуються Інтернетом, мали змогу читати кращі майданівські матеріали. Те, що з 2000 року робить сайт „Майдан” в Інтернеті, газета „Територія Правди” робитиме в реалі. Ми боремося до останнього, сподіваємося на краще, готуємося до гіршого. Реванш бандократії додає існуванню нашого видання, непідвласного ані партійним, ані олігархічним впливам, особливого значення.

Газета - не тільки засіб інформування, але й засіб мобілізації, координації активних громадян у критичний момент. Вона має стати невід’ємною частиною Альянсу Майдан, його гучним рупором, його потужною зброєю. Недарма девізом газети ми обрали гасло „Майдану”: „Ми йдемо попереду революцій!”

Ми запрошуємо до співпраці дружні громадські організації з усіх куточків України, з пропозицією бути партнерами нашої газети: з одного боку, бути для сайту і для газети джерелом інформації з Ваших міст, з другого боку - доносити газету до учасників Вашої організації та їх оточення, а згодом і до інших читачів у Вашому регіоні.

Для цього треба:

1) визначити кількість людей, які реально знаходяться у безпосередньому колі досяжності Ваших активістів, і редакція передаватиме відповідну кількість примірників через відповідального за це місцевого представника. Газету не треба (поки що) роздавати на вулиці – цей момент ще прийде. Зараз треба, щоб її отримували люди, які не користуються Інтернетом, але мають безпосередній стосунок до громадянської дії;

2) повідомити на email vlada@maidan.org.ua потрібну кількість примірників, а також координати (бажано телефон та імейл) контактної особи, за якими можна зв’язатися, щоб передавати газети для Ваших читачів.

Наша задача - розширяти коло поінформованих людей. Наша зброя – інформація, а відтак разом ми озброюємо мирну армію готових до спротиву громадян.

Голос Майдану – це Твій голос!

logo_.jpg
prapor.jpg

Майдан-ІНФОРМ: 30-01-2007 21:21 // URL: http://maidan.org.ua/static/viol/1170184877.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua