16 вересня, 19.00, Майдан Незалежності. Акція пам’яті загиблих журналістів.

Майдан-ІНФОРМ: 14-08-2009 19:00 // // URL: http://maidan.org.ua/static/viol/1250265611.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На дев’яту річницю зникнення Георгія Гонгадзе 16-го вересня 2009-го року о 19.00 вчетверте у Києві на Майдані Незалежності пройде вже традиційна акція памяті загиблих журналістів.

З 2005 року цю акцію щорічно організовують звичайні громадяни, які особисто були знайомі з Георгієм Гонгадзе і ті, кому дорогі ідеали свободи слова, незалежної журналістики, прав громадян. Люди, які вимагають справедливості, правосуддя та недопущення репресій чи вчинення перешкод щодо журналістської діяльності і тиску на свободу слова з боку влади та “героїв” журналістських матеріалів. Люди, які не сприймають брехню, лицемірство, приховування інформації, непрозорість дій у політиці та державному управлінні.

На акції за традицією буде заборонена партійна та організаційна символіка і гасла на підтримку тієї чи іншої політичної сили або особи. Це не заважає членам всіх політичних партій та громадських організацій або посадовцям взяти участь у акції як звичайні громадяни.

Акція, як і минулого року, проходитиме біля Головпоштамту, на ній, як і в минулі роки згадуватимуть прізвища усіх загиблих українських журналістів, а о 20.00 відбудуться девять хвилин мовчання (за кількістю років, які пройшли з дня зникнення Георгія Гонгадзе).

На акції не буде ораторів і трибун, лише голос ведучого (невідомий широкому загалу пересічний громадянин), якого ніхто з учасників акції не бачитиме. Аби уникнути спроб використати імена загиблих журналістів з метою власної реклами, прізвища організаторів традиційно не афішуються. Єдине прізвище, яке організатори змушені оприлюднювати – також невідома широкому загалу особа для збору коштів на проведення акції. Кошти на проведення акції, як і в минулі роки, були зібрані виключно з фізичних осіб, прізвища яких також не афішуються з метою уникнення піару.

В зв’язку з арештом важливого фігуранта по справі Георгія Гонгадзе учасники акції висунуть конкретні вимоги до влади з метою забезпечення всебічного, об’єктивного та ретельного розслідування вбивства журналіста, а також звернуть увагу на небезпеку появи нових жертв, навівши конкретні приклади та репресій щодо працівників пера і погроз вбік журналістів збоку можновладців та чиновників різних рівнів.

Організатори акції закликають всі засоби масової інформації поширити повідомлення про дату, час і місце проведення акції, а інтернет-ЗМІ, а також громадян, які мають свої сторінки в “Живому журналі” та різноманітних соціальних мережах, окрім інформації про акцію, розмістити її банер, що вже стоїть на перших сторінках інтернет-сайтів “Майдан”, “Українська правда” та УНІАН.

Майдан-ІНФОРМ: 14-08-2009 19:00 // URL: http://maidan.org.ua/static/viol/1250265611.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua