29 листопада 2013, Київ 13:42

УСІ НОВИНИ / Політика

Баррозу: консультації Україна-ЄС-Росія неприйнятні

Жозе Мануель БаррозуЖозе Мануель Баррозу
x
Жозе Мануель Баррозу
Жозе Мануель Баррозу
РОЗМІР ШРИФТУ - +
Президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу заявляє, що для двосторонньої угоди про асоціацію між ЄС і Україною не може бути тристороннього формату «Україна-ЄС-Росія».

«Тристоронні переговори для нас неприйнятні. Ми провели переговори і парафували угоду з Україною, і коли ти укладаєш двосторонні угоди, втручання третьої сторони є неприйнятним. Для двосторонньої угоди між ЄС і Україною не може бути тристороннього формату», – заявив Баррозу після саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі.

Водночас, як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, Баррозу заявив, що ЄС підтримує український народ. «Він продемонстрував свою європейськість і глибоке розуміння потреби модернізації… Ми залишаємо двері відчиненими», – сказав голова Єврокомісії.

Раніше провести тристоронні переговори Україна-ЄС-Росія запропонував український уряд, який відклав підписання угоди про асоціацію з ЄС, заявивши про проблеми в економіці і необхідність налагодити співпрацю з Росією.


Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
Відсортувати коментарі:
Додати коментар (1)
Коментарі
     
від: Jegor
29.11.2013 13:28
Ще циган із музикою запросити і маму-Люсю у "валянках"...і можна консультації проводити - таке бачення у ПРiв.
Віктор Янукович в кулуарах Вільнюського саміту
(Відео PresidentofLithuania)

ДОЛУЧАЙСЯ!

Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода RSS Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода
В інших ЗМІ
В інших ЗМІ