МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Час організовувати Комітет занепокоєних киян

07/22/2002 | Pavlo Z.
"Маразм крєпчаєт". Влада Києва все далі відривається від людей. "Реконструкція" Майдану перетворила його в символ кічу і жлобства, тупу "оранжерейну" копію Охотного ряду в Москві. Недавно прийняті рішення про вирубку всіх тополь на Бульварі Шевченка і про ствоення "відпочинково-оздоровчого комплексу" на Тухановому острові знищать і бульвар і острів, як оазис первісної природи. І все це - без жодного вивчення і врахування думки киян. Я не проти Олександра Омельченка, як політика - я проти його нехтування нами, хто живе й житиме в НАШОМУ місті. Хотілося б почути думки з цього приводу або тут, або на eco-net@ukr.net. Дякую.

Відповіді

  • 2002.07.22 | Уколов

    Спокійніше, занепокоєнні.

    а то інколи і у вас доходить до маразму. Пам"ятаю пікети з приводу нібито хижацької вирубки дерев на зелених схилах. Тим часом хащі, які там були, після розчищення вже не ризикують впасти на авто, що їздять по Парковій алеї. Колишні буреломи на тому місці нарешті можна назвати парком. Ви напевне знали, що то не було "хижацьке вирубування дерев", але все ж таки влаштували пікет. Зрештою, ваше право, але тепер це виглядає смішно.
    Відпочинкова зона на Трухановому проситься вже давно. Якщо того не зробити, там будуть відпочивати дикуни та чиновники міністерства фінансів (хто не бачив їхні маєтності там, рекомендую заглянути). Не думаю, що хащі труханічвських кущів, становлять якусь особливу екологічну цінність. Нагадаю, що ще зовсім недавно там було взагалі село. А от ці "протести" нагадують спроби захистити тих, хто давно вже незаконно прихватизував землю острова, який нібито належить всім киянам.

    Нарешті про, як ви її назвали, копію Охотного ряду в Москві. Так як на мене ті підземні комплеки значно більше нагадують підземні магазинчики і ресторани в центрі Берліну в районі Sony-центру. Щось у вас, прошу пана, фантазія лише Москвою вичерпується. А от кондиціонери, як на теперішню спеку, під майданом Незалежності просто чудові. А фонтани, по-моєму, стали значно кращими, аніж були.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.07.22 | Pavlo Z.

      І так занадто довго були спокійними - просто мертвими бджолами..

      Щодо схилів: я не влаштовував тих пікетів, але підтримав би їх. Те, що ви називаєте буреломами - це коренева система, що зв'язує грунти для природного захисту від зсувів. Хчете знати, що буде, якщо вирубка продовжуватиметься? Думаю, здогадаєтеся самі...
      Щодо Майдану Незалежності: я говорю не про підземелля, а про "архітектуру" самого майдану - це дикий коктейль з різних стилів та непропорційнсті (одні Лядські ворота чого варті!).
      Але повторюю: Найголовніше це те, що ніхто не питає самих киян про їх оцінку тих чи інших прожектів, які докорінно змінюють обличчя й душу міста! Так не повинно бути, якщо ми вважаємо себе європейцями.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.07.22 | Гура

        "КАРФАГЕН" ПОВИНЕН БУТИ ЗРУЙНОВАНИМ!

        Ну що Вам сказати... Був нещодавно на Хрещатику, великого задоволення від побаченного не отримав, особливо пам"ятаючи, що не менше 70% населення живе за межою бідності. Пан Уколов правий, що підземна галерея нагадує аналогічні Берлінські, але ціни там будуть не по карману НАВІТЬ берлінцям! А тому - "КАРФАГЕН" ПОВИНЕН БУТИ ЗРУЙНОВАНИМ!!! Жлоби, Вони й на Хрещатику жлоби! (А от "Швидко" мені сподобалось :-))
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.07.22 | Уколов

          Ну що за мода хапатися за деталі, опускаючи основне.

          Ми ж про громадське обговорення починали говорити. Проти цього я не заперечую. Більше того, мерія зовсім від рук відбилася і на виборців все менше зважає.
          А ціни, які кусаються, мене не ображають. Раз товари по таким цінам продаються, значить є люди, яким це не дорого. Раз є такі багатії в Києві, то я щиро радий, що хоч хтось не порівнює скільки це коштує зі змістом свого гаманця.
          Щодо ж Труханова острова, то, на мій погляд, як молодого батька, що має дітей, в Києві індустрія розваг для простих людей безбожно відстала від розваг для дуже багатих (казино, стриптиз, яхти, боулінг...) Тим часом у нас такі самі гроші і хоч ми платимо менше, але нас більше. Якби хтось влаштував тут східно-європейський діснейленд, я би був тільки радий.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.07.22 | Аля

            Re: Ну що за мода хапатися за деталі, опускаючи основне.

            Я не думаю, что г-н Гура говорит о частностях: все это звенья единой цепи. И Вам, г-н Уколов, отцу маленьких детей, должно быть небезразлично, что ломается, а не создается украинская культура, что Ваши дети, как бы Вы ни старались, невольно будут впитывать эту псевдокультуру: нарушение архитектурного единства - это тоже взращивание псевдокультуры. Центр старинного города перестраивается в соответствии со вкусами нуворишей, очень мало заботящихся о сохранении украинской культуры и искусства. О такой ли независимости Украины мы с Вами говорим?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.07.23 | Уколов

              Думаю Гура мене зрозумів. Не байдуже мені.

              Навіть те, що ваш допис вишуканою російською, а не українською, не байдуже. Тож моя, а не ваша дитина приходяи з дитячого майданчика каже дарога, замість дорога. "Або татку, у тєбя машинка?" "Замість татку, у тебе машинка?" Спробуйте пояснити трирічному малюкові, що його ровесники у пісочниці його не розуміють, бо їхні батьки закомплексовані совки - самі говорять українською, а до діток "ЧТОкають" і "КАКають".
              Думаю так само складно буде пояснити чому мер слухався прездента і блюдолизів (які зрештою його кинули) коли затверджував проект майдану, а не киян, які його обирають.
              Зрештою, найпростіше розслабитись, заговорити суржиком як усі, згодом невимушено перейти на російську, шукаючи в собі загублені ще в минулому поколінні гени (якщо вони були).
              Найпростіше влаштовувати пікет проти будівництва відпочинкової зони серед кущів Труханова і нарікати на те, що вже зроблено на майдані і проти чого пікетів не влаштовувалося. Ще легше сказати, що кругом совки і натиснути дисконект:-)
              Але не байдуже мені, бо щось іще турбує в цьому житті.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2002.07.23 | Аля

                Языковому недемократу

                Г-н Уколов!
                Я киевлянка от дедов-прадедов, потому мне небезразлично, во что превратили и еще собираются превратить мой город.
                По поводу языка. Киев был и во многом остается русскоязычным городом. И если Вы отмечаете, что пишу на изысканном русском, то принимаю сие как комплимент. Это мой родной язык - язык, на котором мыслю. Я неплохо владею украинским, но не всегда уверена, что в речь не будут вклиниваться русизмы, а суржик, увы, не приемлю. В нежелании грязно говорить по-украински тоже проявляется уважение к языку. Кстати, Вы, пожалуй, один из немногих посетителей, верно употребляющих предлоги в украинском :).
                Далее, украинская культура - это не только язык общения. Надеюсь, в этом Вы со мною согласитесь.
                И еще. Я не сомневаюсь, что Ваши дети будут говорить на хорошем украинском, а их друзья будут их понимать. Однако желаю Вам, чтобы они так же (на том же высоком уровне) научились изъясняться на русском, английском и т.д. - это избавит их от комплексов, коими страдаете Вы, IMXO.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2002.07.24 | Уколов

                  Російськомовній корінній киянці з діда-прадіда

                  Змушений вже 17 рік жити у нашому місті через Чорнобиль. Моє рідне містечко Поліське вже не існує. Вам, киянці з діда-прадіда справді важко зрозуміти нас, селян, які з власної або не з власної волі складають більшу частину цього прекрасного міста. Справа в тому, що нам є що втрачати - самих себе. Дати собі розчинитися у цьому міському коспополітичному супі це все-одно що змінити стать, батьків, історію.
                  Вам не повезло, пані Аля, лише в тому, що ваше рідне місто стало столицею України і ви, як корінна російськомовна киянка також опинилися в меншості як і я, україномовний некорінний киянин. Ну то що ж - вчимося жити поруч. Емігрувати ні я, ні мої друзі не збираємося. Це і наша земля, і ваша. Але мені було б значно веселіше, якби кожного дня на вулиці я не відчував мовної дискрімінації у самому серці України. І так буде обов"язково, бо ми вміємо добиватися свого.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2002.07.24 | Аля

                    Re: Російськомовній корінній киянці з діда-прадіда

                    Я ждала ответа от Вас - он мне понравился: в нем нет агрессии, боль -есть, агрессии - нет. Спасибо. Я надеюсь, что мы поняли друг друга, поняли, что у нас единая цель независимо от языковой принадлежности. Счастья Вам!
                  • 2002.07.25 | Роман ShaRP

                    Re: again & again

                    Два береги, дві сторони, два краї ...

                    Одним поперек дихалки русифікація, іншим українізація, і ті і ті мають аргументи на свою корисить, а у підсумку виходить ....

                    Виходить, що жити простіше і спокійніше, коли ставишся так само -- простіше і спокійніше до двомовних діалогів та до людей взагалі -- незалежно від мови.

                    Тому є причина -- існує ДУЖЕ БАГАТО чеснот, яким ну ніяк не насипати мовної солі на хвіст.

                    Не переживайте за ваших дітей, пане Вікторе. Мої батьки були двомовні, а в школі і на всіх роботах говорив я російською , а попри те -- бачте, якою я до вас пишу. Тут -- проблема власного вибору людини, і нічого ви з тим не зробите, як схоче, так і говоритиме.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2002.07.25 | Уколов

                      Ну так це ж у вашому випадку

                      Ви зі Східної України і ваші батьки були двомовні. А от у Алі мономовні, тобто російськомовні, а у мене мономовні , тобто україномовні.
                      Знаєте, я непогано знаю російську (певно все ж таки генетика :-), але кожного разу як змушений нею говорити тільки тому, що мене не розуміють з першого разу, почуваю себе облитим якимось брудом. Ні, якби це було в Москві чи навіть у Донецьку... Але ж я в Києві і цей факт примушує мене бути затятішим, адже це єдина столиця моєї нації. Тому я вже років з 5 у Києві російською говорю або з росіянами, або з "чурками", які української не розуміють. В інших випадках виручає знання польської, білоруської та англійської. При цьому я дуже добре ставлюсь до інших національностей, але вимагаю такого ж ставлення до мене на моїй землі і в моїй столиці.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2002.07.28 | Роман ShaRP

                        Re: Ну так це ж у вашому випадку


                        > Знаєте, я непогано знаю російську (певно все ж таки генетика :-), але кожного разу як змушений нею говорити тільки тому, що мене не розуміють з першого разу, почуваю себе облитим якимось брудом.

                        І вважаєте, що це проблеми суспільства, а не ваші? А от суспільство може так не вважати.

                        > Ні, якби це було в Москві чи навіть у Донецьку... Але ж я в Києві і цей факт примушує мене бути затятішим, адже це єдина столиця моєї нації.

                        Хто вам таке сказав? Де та нація та чому вона ваша, та чим доведено, що Київ саме її столиця? Як на мене, ви з усіх сил видаєте БАЖАНЕ за дійсне. То не вперше, і не ви один страждаєте на таку хворобу ... але-але.
                        Якось Мартинюк запросив мене на пиво, а потім каже ... "Слухай , Романе, от чому ти так виступаєш проти галичан -- ти ж такий самий, як вони, так само говориш". На що я відказую: "Я так теж думав, поки я там не побував".

                        >Тому я вже років з 5 у Києві російською говорю або з росіянами, або з "чурками", які української не розуміють. В інших випадках виручає знання польської, білоруської та англійської. При цьому я дуже добре ставлюсь до інших національностей, але вимагаю такого ж ставлення до мене на моїй землі і в моїй столиці.

                        Скільки гектарів цьої землі у вас приватизовано? Ви магнат по нерухомості? Маєте банк? Медіа-холдінг?
                        Я не жартую. Але ви маєте ж чимось довести, що ця столиця ВАША більше, аніж більшості киян, що на вулиці та у побуті користуються російською, а з того у вас є підстави чогось вимагати. Селяві.

                        Повторююся: Тут -- проблема власного вибору людини, і нічого ви з тим не зробите, як схоче, так і говоритиме, а у вас -- чисто громадянські підстави чогось вимагати. Такі самі, як і у всіх.
                        Я не прошу від вас говорити якоюсь певною мовою ... я прошу -- не вимагати занадто. Мови спілкування закони не регламентують, і Слава Богу.
                        От мене просто аж пересмикує від слів "титульна нація" -- у мене з того чомусь виплива асоціація прибитої цвяхами на щит людини, я НЕ ХОЧУ бути/належати_до "титульної нація" ... Але я ж не від кого не вимагаю тих слів не вживати.
      • 2002.07.22 | Нестор Мазепа

        Чи визначене укр. законодавством поняття громадських слухань?

        Саме так подібні питання вирішуються в цивілізованих державах. Кожен заторкнутий пропонованими змінами може прийти й висловити свою думку.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.07.22 | Pavlo Z.

          Визначене, але їх проведення мусить бути санкціоноване місцевою

          владою. В іншому випадку такі слухання називаються "народними" (це по пам'яті - завтра з'ясую і доповню).
  • 2002.07.22 | Горицвіт

    Re: Час організовувати Комітет занепокоєних киян

    Підтримую Ваш намір примусити місцеву владу почути думки киян. Які у Вас є міркування про методи? Просто реєстрація ще однієї громадської організації, очевидно, нічого не дасть.

    Щодо цього:

    > Недавно прийняті рішення про вирубку всіх тополь на Бульварі Шевченка і про ствоення "відпочинково-оздоровчого комплексу" на Тухановому острові знищать і бульвар і острів, як оазис первісної природи.

    чи маєте Ви якісь деталі, хоч би тексти рішень?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.07.22 | Аля

      Re: Час організовувати Комітет занепокоєних киян

      Господа!
      Только что по ТВ Табачук выступала Лариса Скорик, рассматривавшая как архитектор проблемы градостроительства в Киеве. Она сообщила, что многие из нас еще не знают, какой "сюрприз" заготовили для нас и на площади перед Центральным стадионом.
      Скорик приглашает всех заинтересованных прийти к мерии в 10.00 25 июля, где соберутся киевляне, протестующие, в частности, против вырубки тополей на Бульваре Шевченко.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.07.22 | Уколов

        Гей, спокійніше! Поки Лариса не пояснить, що ж таке жахливе нас

        чекає перед Республіканським Стадіоном - ані руш. Адже друга причина - вирубка тополів, виглядає суто популістичною!
        Для непосвячених розповідаю: тополя дуже швидко трухлявіє в середині. Особливо в умовах міста і браку вологи. Тому тополі на бульварі вже кілька разів пересаджували. Хто проти, хай поставить, коли буде сильний вітер під стару тополю своє нове авто. Ото буде найкращий спосіб протесту.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.07.22 | Аля

          Re: Что Вас укололо, г-н Уколов? :) (-)

        • 2002.07.23 | Бестер

          Re: Гей, спокійніше! Поки Лариса не пояснить, що ж таке жахливе нас

          Пане Уколов, таке враження, що ви не кияни (хоч зовнішній вигляд столиці має турбувати не лише її мешканців, а й усіх, кому не байдужа Україна).
          Бо не хочеться вірити, що у вас просто проблеми зі смаком.
          Щодо бульвару, то йдеться аж ніяк не про зміну зелених насаджень на новіші, а про ліквідацію зеленої смуги як такої, аби перетворити екс-бульвар на восьми-"полосну" ("смужну", чи що?) проїжджу частину. Чи шести-, я точно не пам'ятаю, але ж суть та сама. Це, до речі, не вигадки, а слова пана Кухаренка, який цей милий проект на пару з Омельченком (О.О.) презентував ще місяців з чотири тому. І будьте певні, якась-там думка якихось-там киян, хай навіть найзанепокоєніших, їх не зупинить.
          Тепер про Олімпійську площу. Мені шкода тих, хто ще не бачив цього грандіозного проекту. Не чув, що там казала пані Скорик, але можу погодитися: якщо і справді його (проект)втілять у життя, то ми ще ходитимемо на скалічений Майдан помилуватися чудовою архітектурою
          :-((((
          Не знаю, як там хто, а я прийду до мерії, пожертвувавши годиною робочого часу, яку доведеться у подвійному розмірі відпрацьовувати увечері.
          Я не вірю, що це щось змінить, але ж НЕ МОЖНА МОВЧАТИ! Коли купка самозакоханих "архітекторів" на чолі з абсолютно авторитарним "будівником" знущаються над колись одним із найзеленіших, і поки що все ж таки ще одним із найгарніших (місцями) міст Європи...
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.07.23 | Andrij

            Re: Який жах!

            Карфаґен, тьху, Київ має бути зруйновано. Але спочатку, те місто мають почистити орди Єди та СДПУ(0). :)))

            Бестер писав(ла):
            > Пане Уколов, таке враження, що ви не кияни (хоч зовнішній вигляд столиці має турбувати не лише її мешканців, а й усіх, кому не байдужа Україна).
            > Бо не хочеться вірити, що у вас просто проблеми зі смаком.

            Як красиво говорите! Які погані ті кияни, що проголосували за нинішнього мера. Байдужі, вульгарні люди...

            > Щодо бульвару, то йдеться аж ніяк не про зміну зелених насаджень на новіші, а про ліквідацію зеленої смуги як такої, аби перетворити екс-бульвар на восьми-"полосну" ("смужну", чи що?) проїжджу частину. Чи шести-, я точно не пам'ятаю, але ж суть та сама. Це, до речі, не вигадки, а слова пана Кухаренка, який цей милий проект на пару з Омельченком (О.О.) презентував ще місяців з чотири тому. І будьте певні, якась-там думка якихось-там киян, хай навіть найзанепокоєніших, їх не зупинить.

            :))) А справді дивно, що я читав чотири місяці тому інтервью в Вечірці, де казали, що на бульварі Шевченка посадять каштани. ;)))

            > Тепер про Олімпійську площу. Мені шкода тих, хто ще не бачив цього грандіозного проекту. Не чув, що там казала пані Скорик, але можу погодитися: якщо і справді його (проект)втілять у життя, то ми ще ходитимемо на скалічений Майдан помилуватися чудовою архітектурою

            Я що ж там було? Розкажіть, пане.

            > :-((((
            > Не знаю, як там хто, а я прийду до мерії, пожертвувавши годиною робочого часу, яку доведеться у подвійному розмірі відпрацьовувати увечері.

            Скажіть, а Медведчук та Суркіс там теж будуть? Я думаю, що якщо вони пожертвують своїм робочим часом, то тут БАГАТО людей зроблять так саме.
          • 2002.07.23 | Уколов

            Оце і називається громадське обговорення.

            Те, що ми тут дискутуємо. Щоправда нам би ще місцевий референдум з таких питань провести...
            Ну що ж, шановні опоненти, якщо не будете переходити на особистості, давайте подискутуємо. А то дивно виходить, мене то в байдужості то в непатріотичності звинувачують, а самі за псевдо ховаються. У нас була приказка "Смілий Йось, за клямку держиться, а в хату ...." Так от про бульвар і трухляві дерева на ньому.
            Я воджу власне авто у Києві з 1994 року і постійно відчуваю наскільки наше любе місто не пристосоване до зростаючої кількості учасників руху. Ви говорите абстрактно, а я вам скажу кокрентно - якщо будете щодня в обід відпочивати хвилин 30 на бульварі, рак легень вам гарантовано. Там постійні пробки і "тягучки". Люди, які живуть довокла і нюхають той сморід просто бідують. Потрібні експертні оцінки екологів і лікарів, але мені, як автомобілісту, ідея 6-рядного руху замість трухлявих дерев між якими вже давно ніхто не ризикує відпочивати, дуже подобається. Я навіть не сподівався!
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.07.23 | Бестер

              Re: Оце і називається громадське обговорення.

              Я теж водій. І думаю, що ще трохи таких "удосконалень" на київських вулицях (прокладання нормального дорожнього покриття я тільки вітаю, звісно :-))), доведеться сідати за кермо свого старенького (ну, не дуже) "вольвасика" і їхати світ за очі. Бо мені справді серце за Київ болить.
              Дискутувати далі з огляду на останнє вважаю недоречним (валідолу не настачишся), бо все одно кожен залишиться при своїй думці.
              А прізвище моє вам нічогісінько не скаже (на відміну від вашого, справді відомого, ГЛИБОКО ШАНОВАНИЙ МНОЮ (це щиро) пане Уколов).
              Для того й існують форуми, щоб на них можна було підписуватися як завгодно. Я особисто, чесно кажучи, геть випадково написав комбінацію літер, тож хай вона вже такою й залишається.
              З повагою і сумом, Бестер.
              ПМ. Медведчуркісів я завжди ненавидів лютою ненавистю. Тому запідозрювати мене в симпатіях до них щонайменше недоречно. Але Омельченка я ненавиджу не менше. З того часу, як він почав калічити МОЮ (і ВАШУ) столицю. Перший раз я голосував за нього. І тепер ДУЖЕ, ДУЖЕ про це шкодую.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2002.07.23 | Pavlo Z.

                Бестере! Ми - одної крові!

                "Медведчуркісів я завжди ненавидів лютою ненавистю. Тому запідозрювати мене в симпатіях до них щонайменше недоречно. Але Омельченка я ненавиджу не менше. З того часу, як він почав калічити МОЮ (і ВАШУ) столицю. Перший раз я голосував за нього. І тепер ДУЖЕ, ДУЖЕ про це шкодую." - те саме, слово в слово, скажу і я!
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2002.07.23 | Уколов

                  Re: Бестере! Ми - одної крові!

                  Не маю жаднаго пієтету щодо Омелі як мера Києва, а особливо як політика. Він абсолютно не здатен відрізнити друзів від ворогів. Останні вибори це засвідчили з особливою гостротою.
                  Однак ми ж тут не про Омелю говоримо, а про:
                  - реконструкцію бульвару Шевченка;
                  - будівництво відпочинкової зони на острові Труханів;
                  - реконструкцію площі перед Республіканським стадіоном, проти якої виступають власники місцевої барахолки (перепрошую речового ринку), Лариса Скорик, зелені і, за кадром, СДПУ(о).
                  Також ми погодилися всі з тим, що такі питання слід виносити на місцеві референдуми. Так може давайте, друзі-кияни, створимо оргкомітет з проведення референдуму, зберемо підписи і в мерію звернемося офіційно? Чи ж будемо і далі лише говорити про ненависть і любов до політиків?
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2002.07.24 | Pavlo Z.

                    Хто "за!" - давайте свої адреси на eco-net@ukr.net - зберемося..

                    обговоримо організаційні проблеми, план дій тощо.
            • 2002.07.23 | Stepan Salo

              Re: Оце і називається громадське обговорення.

              Я не думаю, що розширення полоси від 4 рядів до 6ти результує меншою загазованістю. Мені здається, що кількість автотранспорту на вулицях Києва є неоправданою, і це являється наслідком занепадаючої системи громадського транспорту (по перше), а по друге - дуже багато людей зараз вештаються Київом замість того, щоб сидіти на роботі і працювати. І це зрозуміло, бо стабільної роботи немає.

              Рівень загазованності, на мою думку, викликаний в першу чергу невиконанням норм по СО на автотранспорті. Не секрет, що з кожним роком все менше і менше людей проходять технічний огляд свого транспортного засобу в належному порядку. Для чого ремонтувати автомобіль і підганяти СО під норму, як можна заплатити хабаря в ГАІ і отримати жаданний папірець на вітрове скло?

              До того ж, норми СО явно завищені, бо автомобілі з системою каталізації відпрацьованих газів в Київі - рідкість і далеко не всім доступні. Зрозуміло, що середній Киянин скоріше купить собі смердючого Жигуля за $1000-$4000 ніж, наприклад, Toyota Corolla з трирівневою системою очистки вихлопних газів за $8000-$15000.

              Ще одна проблема - пил. Більша частина земляної поверхні в Київі - незасаджена. Немає хоча б навіть трави, яка б стримувала землю від розпилювання вітром. Тому, як не мий вулиці, все одно вони покриваються пилом, який літає в повітрі і змішується до того ж з вихлопними газами. Диши - надихуйся, дорогий киянин!
            • 2002.07.25 | yuriysk

              Re: Оце і називається громадське обговорення.

              На мою думку, треба будувіти нові магістралі в обхід down-town, а не нівечити історичний центр міста.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2002.07.25 | Stepan Salo

                100% (-)

        • 2002.07.24 | НеДохтор

          >>: Проект забудови площі перед стадіоном.

          http://www.grad.kiev.ua/articles/obzor4.html
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.07.24 | Горицвіт

            цікаво

            Цікаво, що офіційний сайт "Головне управління містобудування та архітектури" подає огляди нарад російською мовою. Очевидно, мовою оригіналу.

            Ось аргументи одного з противників проекту:

            • планы эвакуации со стадиона не порядке
            • площадь перестает существовать
            • разрыва, который открывает вид на стадион со стороны Б.Василькорской не будет
            • сто миллионов долларов инвестиций лучше направить работать на киевские заводы
            • проект должен рассматривать и утверждать Кабинет Министров
              если на площади палатки, то это не значит, что на ней можно что-то строить.

            Цікаво, інвестицій - звідки? Невже з бюджету міста? До речі, "підземні міста" під Хрещатиком, як тоді казали, будувалися за рахунок приватних інвестицій бажаючих поставити там кіоски магазини. Сьогодні можна пройтися і дереконатися, що більшість площ не зайнято. Тобто не знайшлося бажаючих, виходить. Тепер питання до тих, хто знає: чи окупився проект для міського бюджету?
    • 2002.07.23 | Pavlo Z.

      Оце мене й бісить більше всього - відсутність прозорості

      Я регулярно читаю пресу і новини в інеті. Але про Труханів острів лише зустрів коротеньке повідомлення в якомусь таблоїді, а про ВИРУБКУ ТОПОЛЬ (а не їх заміну на молоді дерева, як пише пан Уколов) - в англомовній газеті "Kyiv Post" тижні 2-3 тому.
  • 2002.07.23 | Andrij

    Re: Що цікаво,

    це те, що активність занепокоєних киян почала зростати саме під час залякування депутатів київської міської ради, аби ті зняли Омельченка з посади голови. Дуже негарно якось виходить. Щойно кияни переобрали Омельченка мером, а тут "занепокоєні кияни" раптом підтримують бандитську владу у єдиному пориві. Причому причини є дуже поважні -- тополі та нова зона відпочинку. Тобто, начхати (спасибі тополям з їхнім пухом) на вибори, хай Троєщина та Оболонь і надалі робить дикі набіги на Десенку та Дніпро, але є тут дуже занепокоєні. Руйнуймо Карфаген! Рятуймо киян від самих себе! Ура-а-а-а! :)

    П.С. Опус нагорі про Карфаген, це просто шедевр піклування туриста про добробут карфагенян, себто киян. :))

    П.П.С. Нарешті, ну добре, занепокоєні, буває. Але ж невже якраз зараз нема більш поважних причин для занепокоєння ніж тополі та пляжі на Труханові? А путч 28 травня хоч когось схвилював? Чи то все -- нармальна?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.07.23 | Аля

      Re: Що цікаво,

      Уважаемый Andrij!
      Лично я ссылалась на выступление по ТВ Ларисы Скорик, которую, IMXO, трудно заподозрить в кучмофилии. Не думаю также, что и постинг Гуры как-то связан с событиями, о которых пишете Вы.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.07.23 | Уколов

        Що цікаво, свого часу так само було важко запідозрити Скорик

        в Кравчукофілії. Тим часом я дізнався, що вона і Богдан Тернопільський були радниками Леоніда Кравчука достатньо тривалий період. Коли я запросив Леоніда Макаровича на свою перше ток-шоу "Ставиться питання" у грудні 1994, саме Лариса Павлівна замало не трупом лягла, щоби Макаровича до цих "провокаторів" не пустити. Вона ж працювала з Кравчуком і значно пізніше. Ми, пам"ятається тоді теж в таке не вірили. Адже Лариса Павлівна, полум"яний рухівець з 1989р, очолювала більшу частину всіх несанкціонованих мітингів у Києві.
        Так от про кучмофілію і кравчукофілію - може то президентофілія чи скоріше владофілія? Доречі Кравчук є членом СДПУ(о), яка спить і марить якби Омельченка остаточно з"їсти.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.07.23 | Фарбований Лис

          Re: Що цікаво, свого часу так само було важко запідозрити Скорик

          А ще бідна пані Скорик активно вболівала за Громаду Лазаренка...
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.07.24 | Уколов

            Підтвердждую. А ще казала, що лишиться вічним дисидентом:-) (-)

      • 2002.07.23 | Andrij

        Re: Тут, можливо, якась помилка

        Аля писав(ла):
        > Уважаемый Andrij!
        > Лично я ссылалась на выступление по ТВ Ларисы Скорик, которую, IMXO, трудно заподозрить в кучмофилии. Не думаю также, что и постинг Гуры как-то связан с событиями, о которых пишете Вы.

        Шановна Алє! Особисто я не читав вашого повідомлення. Боюсь неправильно вас зрозуміти, отже, через повагу до вашої рідної мови, рідко читаю повідомлення написані тією мовою.

        Щодо Лариси Скорик, то я пам"ятаю, що була така жіночка у першій ВР. Більш цього, на жаль, сказати про неї нічого не можу. Тобто, за всієї поваги до пані Скорик, я більше поважаю вибір киян. Пробачте, якшо не так вас зрозумів.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.07.23 | Аля

          Re: For Andrij

          Andrij писав(ла):
          > Аля писав(ла):
          > > Уважаемый Andrij!
          > > Лично я ссылалась на выступление по ТВ Ларисы Скорик, которую, IMXO, трудно заподозрить в кучмофилии. Не думаю также, что и постинг Гуры как-то связан с событиями, о которых пишете Вы.
          >
          > Шановна Алє! Особисто я не читав вашого повідомлення. Боюсь неправильно вас зрозуміти, отже, через повагу до вашої рідної мови, рідко читаю повідомлення написані тією мовою.
          Уважаемый Andrij!
          Паясничание никого еще не украсило вне зависимости от того, на каком языке человек изъясняется.
          >
          > Щодо Лариси Скорик, то я пам"ятаю, що була така криклива жіночка у першій ВР. Більш цього, на жаль, сказати про неї нічого не можу. Тобто, за всієї поваги до пані Скорик, я більше поважаю вибір киян. Пробачте, якшо не так вас зрозумів.
          Очень жаль, что некоторым "поборникам" украинской культуры, к коим, на мой малопросвещенный русскоязычный взгляд, Вы себя причисляете, не известны реальные носители этой культуры, к коим я смею причислить и г-жу Скорик, профессора архитектуры и блестящего педагога.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.07.24 | Уколов

            Скорик є практикуючий архітектор

            За її проектом збудована православна церква у Борисполі (класичний романський стиль) і абсолютно модернова греко-католицька церква біля Львівської площі. Її колишній чоловік Мирослав Скорик є чудовим композитором, який написав десятки дуже ліричних мелодій, що вже встигли стати класикою.
            Однак все це ще не означає, що Лариса Павлівна не помиляється як політик. Радше навпаки.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.07.24 | Аля

              Re: Скорик є практикуючий архітектор

              Очень приятно, что в отличие от Андрея Вы прекрасно осведомлены об основной деятельности Ларисы Павловны и ее супруга. Она прекрасный архитектор, думаю, что и запомнится именно в этом качестве.
              Кстати, вчера она выступала именно как практикующий архитектор, а не как политик.
          • 2002.07.24 | Andrij

            Re: Пробачте, не зовсім зрозумів

            Аля писав(ла):
            > Andrij писав(ла):
            > > Шановна Алє! Особисто я не читав вашого повідомлення. Боюсь неправильно вас зрозуміти, отже, через повагу до вашої рідної мови, рідко читаю повідомлення написані тією мовою.
            > Уважаемый Andrij!
            > Паясничание никого еще не украсило вне зависимости от того, на каком языке человек изъясняется.

            Можливо, я невірно розумію зміст слова "паясничание". Буду вдячний, якщо підкажете, чи це не те, що ви робите у цьому реченні:

            "В нежелании грязно говорить по-украински тоже проявляется уважение к языку",

            в цьому дописі: http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1027444483&first=1027454091&last=1027420523

            Загалом, я поділяю вашу точку зора, отже, сподівався, що ви зрозумієте мою. Дійсно, 100% спілкування, коли обидва співбесідники повністю розуміють один одного, -- дуже важлива річ. "Стрілянина в небо" в дискусії мені не до смаку. Я особисто почувався би зручніше з вашою "поганою українською", отже, в нас тут є певна "нестиковка".
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.07.24 | Аля

              Re: Пробачте, не зовсім зрозумів

              Уважаемый Андрей!
              Это было давно, я тогда владела английским на уровне хорошей ученицы обычной советской средней школы. Но так случилось, что меня попросили провести некоего англичанина по моему любимому Киеву (город знаю очень неплохо).Этот человек едва говорил по-русски, я - едва по-английски. Но в конце нашей экскурсии, благодаря меня, этот человек отметил, что мы, люди, говорившие на разных языках, смогли отлично понять друг друга, хотя отнюдь не всегда понимают друг друга, говорящие на одном языке.
              Я думаю, что два языка, на которых мы с Вами общаемся на Форуме, много ближе, думаю также, что каждый из нас знает язык, на котором говорит другой, а посему, отбросив нелепый обоюдный снобизм, давайте общаться и находить точки соприкосновения в главном: я не сомневаюсь, что у нас много общего.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2002.07.24 | Andrij

                Re: Пробачте, не зовсім зрозумів

                Аля писав(ла):
                > Уважаемый Андрей!
                > Это было давно, я тогда владела английским на уровне хорошей ученицы обычной советской средней школы. Но так случилось, что меня попросили провести некоего англичанина по моему любимому Киеву (город знаю очень неплохо).Этот человек едва говорил по-русски, я - едва по-английски. Но в конце нашей экскурсии, благодаря меня, этот человек отметил, что мы, люди, говорившие на разных языках, смогли отлично понять друг друга, хотя отнюдь не всегда понимают друг друга, говорящие на одном языке.
                > Я думаю, что два языка, на которых мы с Вами общаемся на Форуме, много ближе, думаю также, что каждый из нас знает язык, на котором говорит другой, а посему, отбросив нелепый обоюдный снобизм, давайте общаться и находить точки соприкосновения в главном: я не сомневаюсь, что у нас много общего.

                Пані Алє, той англієць просто вихована людина, котра хотіла трохи підлестити вашому почуттю гідності. Дійсно, я, як той англієць, можу з вами деякий час спілкуватись у "двомовному" режимі. Але мені це незручно. І це не "снобізм", а звичайна людська психологія. Ті тітоньки в Донецьку, що крчали "гаварітє па челавєческі" робили те не тільки тому, що вони невиховані з дитинства, а ще й тому, що їм дійсно незручно тлумачити чужу для них мову. Ми можемо обмінятись з вами кількома думками, але на змістовне та глибоке спілкування я не розраховую. Я не шукаю двомовних дискусій, бо вважаю, що існує достатньо людей, що володіють однаковою зі мною мовою. Пробачте, якщо вас це якось розчарувало.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2002.07.24 | Аля

                  Вы меня не разочаровали. Успехов Вам. (-)

                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2002.07.24 | Andrij

                    Re: Я так і подумав. На все добре

                    Я дійсно не хотів вас ніяк образити. Пробачте мені мої мовні примхи. Врешті, люди спілкуються скоріше тоді, коли їм приємно це робити. Сподіваюсь, що ви не купуєте музичні диски за правилом "це мені не до вподоби, але мушу це також слухати". Ше раз повторюю, поважаю ваш вибір не говорити українською на українському форумі. Сподіваюсь, що хтось говоритиме українською й на російських форумах для розвитку дружніх зносин між рідними нам країнами. В мене, на жаль, для цього замало енергії та часу. До свідан"я!
            • 2002.07.24 | Уколов

              Рос. "паясничанье" - укр. просторікування(-)

    • 2002.07.23 | Pavlo Z.

      КоЗаК (о! як абревіатура?)

      Присягаюся Богом, коли висловлював ідею створення Комітету - мав на увазі тільки одну мету: примусити владу слухати громадян і поважати закон, "підтягнути" Україну та її столицю до європейських стандартів розвитку громадянського суспільства. Проект не спрямований проти будь-кого, для кого воля виборців і закон - понад особисті інтереси. Якщо хтось буде намагатися незаконно і кулуарно скинути Омельченка БЕЗ ВСЕКИЇВСЬКИХ ВИБОРІВ - Комітет виступить на його захист.
      Щодо спаскудження Майдану і бардаку на реконструкції Київського вокзалу я пишу на форумах (Брамі і ФорУмі) вже рік. Про Троєщину й інші райони Києва не писав через брак часу.
      ПИТАННЯ В ОДНОМУ: ЧИ БУДЕМО Й ДАЛІ СТАДОМ, ЯКЕ ГРИЗЕТЬСЯ МІЖ СОБОЮ, ЧИ СПРОБУЄМО СТАТИ ОРГАНІЗОВАНОЮ СИЛОЮ.
      У кого є бажання і конструктивні ідеї - давайте їх та свою адресу на eco-net@ukr.net Час збиратися і визначатися з формою організації, методами її діяльності.
      Добра всім, хто хоче добра всім.
      Павло
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.07.23 | Pavlo Z.

        Уточнення

        "Комітет підтримає його" - мається на увазі - підтримає О.Омельченка.
    • 2002.07.24 | Гура

      Мер Омельченко - такой же мудак, как и кучма

      Вам стало легче? :-)

      P.S. Специально для Вас - на русском :-)))
  • 2002.07.23 | Stepan Salo

    Re: Час організовувати Комітет занепокоєних киян

    Як по мені, то нехай тополі на Бульварі Шевченка вирубають, аби лише нові дерева саджали. А то Київ з зеленого міста вже давно перетворився на місто пилюки та вихлопних газів...

    А від цих старих пнів і справді тільки в носі круте. І вигляд в них жахливий, краще б вже каштани посадили.

    Щодо труханова острова ж - то руки геть! Труханів острів має бути перетворений в заповідник, в якому будуть рости рослини і жити тварини, а люди мають ходити туди на екскурсіі нишком і дивитися, чого вони себе позбавили побудовою всяких "відпочинково-оздоровчих комплексів".

    А діснейленди можна чудово побудувати на болотах Оболоні і Троєщини, заодно це зменшить приток киян в центр міста під час свят та вихідних. Бо коли на свято весь Київ збирається на Хрещатику, там не можна не лише пройти, але й повітря дихнути. І людей можна зрозуміти - що вони мають робити на свято в своїх спальних районах?

    Про "реконструкцію" Майдану Незалежності я промовчу. Хай це залишиться пам'ятником тупості і жадності на совісті київської міської адміністрації і Олександра Омельченко персонально...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.07.24 | Гура

      Абсолютно згоден :-) (-)

    • 2002.07.25 | Роман ShaRP

      Re: Також згоден.

      Тополя -- взагалі імхо, не краще дерево в умовах міста. Багато сміття та горе аллергікам.

      Від Труханова надто далеко живу, проте переконаний, що, дійсно, є місця для спочинку кращі.

      Невпорядкований берег Дніпра за Московським мостом перед Троєщиною, а тамтешнім пусткам точно "впорядкування" не зашкодить,

      Так само і на берегах Оболоні, де вже стоїть досить гарний "шоу-парк Оболонь" (під знаком однойменного пива), якому не завадила б розкрутка (умови для середньої потужності концертів -- просто люкс), можна ще чогось добудувати.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.07.25 | Stepan Salo

        Re: Також згоден.

        До речі - існує різновид тополів, який не сипе пухом на горе алергетикам, але в Київі чомусь посадили інший... Хоча - з іншого боку, коли опадає пух, це дуже красиво, неначе сніг йде влітку. Але ж якби його же хтось прибирав....
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.07.25 | cactus

          Re: Також згоден.

          а ви помітили що в києві майже зникли акації - а колись кажуть їх було багато
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.07.25 | Stepan Salo

            Я помітив, що багато чого зникло, і не тільки в Києві...

            ... а й в області. Наприклад - коли хтось бачив останній раз живого зайця? Чи лисицю (а чи бачили взагалі, окрім як в зоопарку)? Косулю? Або хоча б білку?
            А де поділися всі ластівки? Я вже мовчу про звичайну сову...
            Я, наприклад, останній раз бачив зимородків (снігурів) році так в 80му... А ви хоч раз їх бачили?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2002.07.25 | cactus

              Re: Я помітив, що багато чого зникло, і не тільки в Києві...

              та давненько, вже й не пригадую точно коли ...
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2002.07.25 | Stepan Salo

                Вся ця фігня почалась після вибуху Чорнобиля (-)

  • 2002.07.24 | Stepan Salo

    Проект забудови стадіонної площі...

    ...треба закрити негайно. Не можна в Київі будувати висотні будинки!
    По перше - розкопають котлован для фундамента так, що просядуть всі навколишні будинки.
    По друге - перекриють транспортну магістраль проспекту - обхідних доріг такого класу немає, будуть пробки на всі 2 роки довгострою.
    По третє - знищать все, що зараз на площі існує, і залишать тільки купи сміття.
    По четверте - розкрадуть будівельні матеріали, замість цементу насиплять побільше пісочку, і вся та споруда гепанеться на голови перехожим.

    Але може я занадто пессимістичний? :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.07.25 | yuriysk

      Re: Проект забудови стадіонної площі...

      А мені цікаво, як поставляться до такої забудови європейські спортивні функціонери, що дають стадіонам дозвіл на єврокубкові та міжнародні матчі. Уявіть собі 85 тисяч уболівальників, які одночасно намагаються вийти зі стадіону і змушені обминати це будівництво. А коли будівництво завершиться, ті самі 85 тисяч підуть по крівлі торгівельного центру. Можемо залишитися щє і без великого футболу.
    • 2002.07.25 | cactus

      Re: Проект забудови стадіонної площі...

      та ні, ви безнадійний реаліст, на жаль, для всіх нас :)
  • 2002.07.25 | Smohytel' Vadym

    Re:Zamist' zrubaty pam. Lieninu-zrubuvatymut' symvol Ukrajiny(-)



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".