МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Депутат Ради Слабенко вийшов із фракції "Нашої України"

11/29/2002 | Englishman

Депутат Верховної Ради Сергій Слабенко вийшов із фракції блоку партій "Наша Україна" у Раді.

Про це заявив спікер Ради Володимир Литвин на її засіданні.

Зараз фракція "Нашої України" налічує 108 депутатів.


www.ukranews.com

Відповіді

  • 2002.11.29 | Englishman

    Шутеру:

    Це до Вашого твердження про те, що всі, хто хотів вийти з Нашої України, вийшов.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2002.11.29 | 123

      Це і мені також

      Очевидно, ми з Шутером помилялися.

      Як пояснити нашу помилку і чому депутати все ж йдуть (Диминський, і от цей зараз)? Очевидне пояснення: зі змінами у складі уряду у "влади" появилися нові важелі впливання і тиску. Точніше сказати -- вони змінилися. На когось, можливо, тиснутимуть менше, а на когось -- більше. Ті депутати, хто більше залежить від нових осіб в уряді, виявились під більшим тиском, ніж раніше. Тому появилися нові ті, хто не витримав.

      Інакше неможна пояснити, чому депутати залишають НУ після голосування за Януковича, а не перед цим.

      Залишається сподіватися, що ці депутати не входитимуть до інших фракцій, залишаючись відносно незалежними у своїх голосуваннях. Як наслідок такого процесу, є реальним утворення нової фракції (бо не може ж бути, скажімо, 50 позафракційних; і навіть 30, очевидно, не може бути), яка тісно співпрацюватиме з НУ, в яку, можливо, входитимуть і частини незадоволеної Єди (можливо, уламки "Демократичних ініциатив"; НДП дихає на ладан -- теж можуть бути уламки). Вже сьогодні є багато фінансово і політично досить потужних депутатів, які можуть утворити таку фракцію (і, гадаю, такі варіанти прораховуються як ними, так і оточенням Ющенка): Черновецький, Диминський, Плющ, Мусіяка, той сміливий депутат, що вийшов з більшості і не повернувся -- Беспалов, здається (а він був співголовою якоїсь з фракцій більшості), Сивкович той самий. Не здивуюсь, якщо така фракція скоро утвориться. Наслідки утворення такої фракції можуть бути колосальні -- вона матиме всі шанси фактично зруйнувати більшість.

      Що ще вказує на можливість такого варіанта: не чути гучної анафеми від лідерів НУ, як це було, коли їх покидали раніше. Щодо Диминського, принаймні, такого не було. Можливо, це частково пояснюється тим, що йдеться про депутатів-мажоритарників, від яких відданості і не вимагають.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.11.29 | Andrij

        Re: Можливо, що ваша помилка саме в тому,

        що ви досі сподіваєтесь на парламентське, тобто, суто демократичне вирішення проблеми. Ніхто не створюватиме жодних фракцій з "уламків Єди", доки депутатам майже в прямому сенсі підставлятимуть ніж до горлянки. Жодні домовляння та об'єднання в таких умовах просто не працюють. Якщо з НУ виходять депутати навіть зараз, то це озачає, що НУ невірно оцінює рівень загрози стосовно своїх членів. Можливо, НУ зараз треба вже не сидіти в парламенті, а активно готувати акції громадянської непокори.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.11.29 | 123

          Re: Можливо, що ваша помилка саме в тому,

          Andrij пише:
          > що ви досі сподіваєтесь на парламентське, тобто, суто демократичне вирішення проблеми. Ніхто не створюватиме жодних фракцій з "уламків Єди", доки депутатам майже в прямому сенсі підставлятимуть ніж до горлянки.

          Провалене голосування по Тигіпку показує, що більшовики, коли їх ображають, можуть показати зуби. НДП заявило ультиматум: голосуватиме лише у разі подання Стельмахом клопотання про звільнення за власним бажанням. Взагалі, НДП поводиться дуже незалежно (http://www.for-ua.com/news/2002/11/29/132536.html). Гавриш щось бормоче незрозуміле -- теж торгується (відзначте -- формування уряду затрималось, атже очікувалося, що ще вчора все буде зроблено). Луганські -- ті взагалі сказали, що в політичних ігрищах не бажають брати участь. Коли Сивковича викинули з машини -- п*ятеро вийшли з більшості, і щонайменше один досі не повернувся.

          Отже -- не все так, як Ви малюєте. До того ж, Ви ігноруєте факт того, що з*являється багато впливових позафракційних депутатів з одного середовища, про що я вже писав. Якщо вони нікуди не вступлять (що можливо, але менш ймовірно) -- утворення нової фракції є нимінучим.

          > Жодні домовляння та об'єднання в таких умовах просто не працюють. Якщо з НУ виходять депутати навіть зараз, то це озачає, що НУ невірно оцінює рівень загрози стосовно своїх членів. Можливо, НУ зараз треба вже не сидіти в парламенті, а активно готувати акції громадянської непокори.

          Чим більше вийде з НУ, тим радикальніше буде НУ (виходять як раз ті, хто не є радикалами).
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.11.29 | Andrij

            Re: Тобто, наша мета -- радикальне НУ? Тоді все ОК

            123 пише:
            > Andrij пише:
            > > що ви досі сподіваєтесь на парламентське, тобто, суто демократичне вирішення проблеми. Ніхто не створюватиме жодних фракцій з "уламків Єди", доки депутатам майже в прямому сенсі підставлятимуть ніж до горлянки.
            >
            > Провалене голосування по Тигіпку показує, що більшовики, коли їх ображають, можуть показати зуби.

            Звісно, можуть. Але тільки тоді, коли не бояться це робити. До 12 грудня буде "проведена робота серед фракцій", і Стельмаха знімуть. Ніхто ж не казав, що "уламкам Єди" подобається таке становище. Просто вони за теперішніх обставин ніколи не стануть на бік НУ. Звинувачувати в цьому зараз можна тільки саму НУ.

            >НДП заявило ультиматум: голосуватиме лише у разі подання Стельмахом клопотання про звільнення за власним бажанням.

            Ви марите. Почитайте заяви керівників НДП. Врешті, Стельмах теж не залізний, він і сам сказав, що може підписати таку заяву. Хто його захистить від переслідувань, якщо він це не зробить? Не НУ та не БЮТ, це точно.

            >Взагалі, НДП поводиться дуже незалежно (http://www.for-ua.com/news/2002/11/29/132536.html). Гавриш щось бормоче незрозуміле -- теж торгується (відзначте -- формування уряду затрималось, атже очікувалося, що ще вчора все буде зроблено). Луганські -- ті взагалі сказали, що в політичних ігрищах не бажають брати участь. Коли Сивковича викинули з машини -- п*ятеро вийшли з більшості, і щонайменше один досі не повернувся.

            Зрозуміло, що шантаж є справа дуже складна. Але більшість, створена цим методом, загалом успішно працює та обирає Януковича. Закрутять ще пару гайок, поставлять Сивковича на місце, кількох людей візьмуть з НУ, БЮТ, СПУ, та КПУ. Хто або що заважатиме?

            >
            > Отже -- не все так, як Ви малюєте. До того ж, Ви ігноруєте факт того, що з*являється багато впливових позафракційних депутатів з одного середовища, про що я вже писав. Якщо вони нікуди не вступлять (що можливо, але менш ймовірно) -- утворення нової фракції є нимінучим.

            Кажучи по простому, ви сподіваєтесь, що в ВР є досить людей, незалежних від дій влади. Саме так казав Ющенко на початку листопада. Реалії, однак, відрізняються від цих слів. Скажіть, Ющенко відповідає за свої слова?

            >
            > > Жодні домовляння та об'єднання в таких умовах просто не працюють. Якщо з НУ виходять депутати навіть зараз, то це озачає, що НУ невірно оцінює рівень загрози стосовно своїх членів. Можливо, НУ зараз треба вже не сидіти в парламенті, а активно готувати акції громадянської непокори.
            >
            > Чим більше вийде з НУ, тим радикальніше буде НУ (виходять як раз ті, хто не є радикалами).

            Звісно, що так воно і буде. Тільки користі від цього ніякої.
    • 2002.11.29 | Shooter

      Re: Шутеру:

      Englishman пише:
      > Це до Вашого твердження про те, що всі, хто хотів вийти з Нашої України, вийшов.

      Jak vyjde z 20 - todi bude problema. Xocha navit' v takomu varianti Tysu ja vyhraju :):

      Dymins'kyj vzhe davno vahavs'a/na n'oho syl'no tysnuly.
      Chomu vyjshov nastupnyj? Natysnuly, mabut'. I poobic'aly "vyvesty capa z xaty" - zalyshyty vse status quo. V "pozytyvni obic'anky" vzhe davno nixto ne viryt' - navid sered deputativ "bil'shosti".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2002.11.30 | Богдан

        Re: Шутеру:

        Димінський банальний рекетир і бандит. Ющенко це знав ще до виборів в ВР, так само як про це знав кожен львівянин. Але свідомо протягував його як і десятки інших бандитів. Не треба багато роздумувати, щоб зрозуміти, що бандит завжди буде на стороні сили, бо мета його набити собі кишеню байдуже з чиєю допомогою. Звичайно, що Димінський перейшов на сторону своїх братанів, бо надіятися на це "облако в штанах" вже не приходиться.

        Депутати з НУ виходили і будуть виходити і надалі, бо вони зрозуміли, що не на того поставили. Вітаю вас, ви вибрали зграю пристосуванців до парламенту на чолі з "облаком в щтанах".

        Повторюю свою тезу, яку я казав перед виборами: Ющенко або повний мудак, якого обвели навкруг пальця такі люди, як Щербань та Димінський або він працює на Кучму і виконує його вказівки.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2002.12.02 | Andrij

          Re: Ющенко

          Богдан пише:
          > Повторюю свою тезу, яку я казав перед виборами: Ющенко або повний мудак, якого обвели навкруг пальця такі люди, як Щербань та Димінський або він працює на Кучму і виконує його вказівки.

          Скоріш за все, в Ющенка є така нав'язлива думка - "еволюційний перехід" української влади від періоду мезозою до сучасності. Тільки ті ящури нікуди не хотять еволюціонувати. Зрозуміти це дійсно не важко.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2002.12.02 | Shooter

            Читайте Димінського http://www.zn.kiev.ua/ie/show/421/36938/ (-)

  • 2002.11.29 | Andrij

    Re: До речі, згадайте, як Ющенко пророкував створення більшості

    на базі НУ 19 листопада. На чому базувався той оптимізм? Випадком не поганому знанні політичної та кримінальної ситуації в Україні? Пригадую також, що пан Томенко тоді влучно підмітив, що ніякої "демократичної більшості" створено не буде, бо існує жорсткий контроль влади за всіма неопозиційними фракціями. Дивує, що Ющенко не зрозумів це навіть через пів-року по "обранню" Литвина. Влада проігнорувала всі протести опозиції, отже зберігла всі старі методи шантажу опозиційних депутатів. Нелогічність та уповільненість думки Ющенка викликають подив та неспокій. Врешті решт, яким чином він збирався заманювати тих заляканих людей до своєї більшості?
  • 2002.11.29 | Shooter

    Из «Нашей Украины» выходят бизнесмены Барткив и Насалик?

    Из «Нашей Украины» выходят бизнесмены Барткив и Насалик?


    В ближайшее время из фракции «Наша Украина» выйдут еще два депутата-бизнесмена – Василий Барткив и Игорь Насалик, которые вместе с уже вышедшими на этой неделе из «НУ» Петром Дыминским и Сергеем Слабенко планировали проголосовать за утверждение Виктора Януковича премьером. Об этом сообщил сегодня ForUm’у источник из фракции «Наша Украина».

    При это он высказал мнение, что первым выйдет Барткив, а за ним – Насалик.

    По словам источника, Дыминский, Слабенко, Барткив и Насалик приняли решение поддержать кандидатуру Януковича, однако не смогли осуществить свое намерение, поскольку руководство фракции во время голосования по премьеру собрало у себя все карточки для голосования.

    Комментируя сегодняшний выход из фракции «Наша Украина» Сергея Слабенко, депутат высказал мнение, что этот шаг депутата был «спровоцирован» решением фракции не исключать из «НУ» Александра Омельченко, который проголосовал за Януковича (за исключение Омельченко из «НУ» высказалось лишь 34 депутата).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".