МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні

Архіви Форумів Майдану

Схоже, що ми все-таки козаки

10/08/2003 | Navigator
Фехтування. Чемпіонат світу. Два "золота" виводять Україну на перше місце у командному заліку

champion.com.ua, 8.10.2003, 09:34

Черговий день чемпіонату світу з фехтування у Гавані став тріумфом українців. Після змагань у чотирьох видах програми на рахунку українців вже три медалі, при чому дві "золоті" та одна "срібна", яку вчора виборов Максим Хворост. У вівторок два "золота" Наталі Конрад і Володимира Лукашенко вивели Україну на 1 місце у загальному заліку. По три медалі на кубі завоювали також спортсмени Франції й Італії, але тільки в України два "золота"!!!

У шпазі Наталя Конрад перемогла у півфіналі китаянку На Лі 11:13, а у фіналі з перевагою в один точний укол завоювала "золото" у двобої з темношкірою француженкою Морін Нісіма. Рахунок фіналу 10:9. У чвертьфіналі Наталя перемогла головного фаворита турніру, чемпіонку світу 2001 року німкеню Бокель. Перемогою 6:5, Наталя помстилася Бокель за те, що на круг раніше німкеня вибила з турнірної сітки Надію Казамирчук. Також з волі жереба Конрад довелось зустрічатися на доріжці і з німкенею Голеної Хейдеман, що займає 3 місце у світовому рейтингу. титуловану суперницю Наталя перемогла 15:12. Конрад стала чемпіонкою світу вперше у своїй кар'єрі, так само як і ще один герой учорашнього дня - Володимир Лукашенко, що став чемпіоном світу у змаганнях шаблістів.

Список зі світових зірок шаблі Володимир проходив упевнено. Дмитро Лапкес ( 1 у Білорусі і 19-й у світу) 15:8, Луіджи Тарантіно (найсильніший шабліст Італії і постійний суперник росіянина Познякова за перше місце у світі) 15:11. У півфіналі 4-а шабля світу угорець Феранчік був переможений з мінімальною перевагою 15:14, а у фіналі був переможений румун Міхай Коваліу 15:11. Своєю перемогою українець довів, що не даремно входить у десятку найсильніших шаблістів планети. Прогрес Лукашенка на лице, чемпіонаті світу 99 у Кореї він був 36-м, на торішній першості у Португалії 20-м, і тепер перемога.

Відповіді

• 2003.10.08 | тестер

Re: Схоже, що ми все-таки козаки

Якщо насправді, то козаки краще володіли вогнепальною зброєю (рушницями чи мушкетами)і списами.
    В шабельних поєдинках сильнішими були польські улани.
    Десь читав історичне дослідження.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.10.08 | Len

Вельмишановный пан Тестер. Современная историческая наука развеяла миф про "украинское" или "русское казачество". Казачество - это воинское сословие в Золотой Орде и оно тюркского происхождения, которое затем в 16-17 веках оправославилось и обрусело. В середине 17 века казачество завоевало ЮгоЗападную Русь. Казаками себя называет народ, название которого по русски звучит "казаХи".