МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Головприваткацап України Чечетов поспішає продати “Укртелеком”

02/07/2004 | ВІЙ
Головний приватизаційний кацап України Чечетов поспішає продати “Укртелеком” своїм співвітчизникам.

Оточення Кучми і російське лоббі у Фонді Держмайна України намагаються терміново продати компанію, яка приносить величезні прибутки, і яку для підготовки “для продажі” відносно недавно змусили “націоналізувати” свою спільну з голландцями та німцями дочірню фірму УТЕЛ. Дочірня СП “Утел” попри відносно невелику частку іноземного капіталу (35%) прекрасно працювала і неабияк підняла рівень телекомунікаційного обслуговування в Україні. Однак іноземних партнерів просто поставили в умови, коли вони були змушені продати “Укртелекому” свої частки.

Тепер Чечетов разом Кучмою поспішають продати “Укртелеком” чим скоріше і очевидно що до виборів . Очевидно що гроші від “термінової реалізації ” підуть на вибори. Також очевидно що після виборів афера вже не пройде...Як завжди Чечетов продає росіянам лише прибуткову українську власність і за суму , яка приблизно відповідає річному доходу від даного об'єкту. Заявлена вартість контрольного пакету - 800 млн долларів при виручці “Укртелекому” у 760 млн долларів за 2003 рік.

Однак з російських компаній, які “купують” “Укртелекоом “ вже надходить інформація що у них нема таких грошей . Тобто процес продажі судячи зі всього буде відбуватися “як завжди” - “покупцям” дозволять заплатити лише якусь невелику частину з цих мільйонів у вигляді завдатку, а решту відтермінують, тобто дадуть можливість заплатити ці гроші ( якщо їх взагалі заплатять) з прибутків приватизованого “Укртелекому” . Якщо врахувати що частина грошей неодмінно піде на виборчу кампанію, і те що в списку маловідомих фірм, які “кооперуються” для придбання “Укртелекому” можуть виявитися фірми які знаходяться у власності когось і з оточення Кучми та Ччетова, то стає очевидним що ми маємо справу з безцеремонно і нахабною спробою обкрадання українського народу в особливо великих розмірах.

Домагання Чечетова терміново звільнити нинішнього голову правління “Укртелекому” Сергія Січкаренка окрім усього правдоподібно має за мету не допустити запланованої Січкаренком виплати у квітні дивідендів у сумі близько 150 млн долларів, , 92 відсотки яких ( 138 млн долларів) повинні піти державі, як власнику найбільшого пакету акцій. Ця виплата негайно ж поставить під сумнів доцільність продажі “Укртелекому”, оскільки російські фірми навряд чи зможуть нашкребти стільки навіть на “аванс”, а перед українською державою одразу ж постане питання про дивіденди за 2001, 2002 та 2003 роки. Бо 138 млн долларів дивідендів від “Укртелекому” українська держава повинна отримати …лишень за 2000 рік. Очевидно що в цих умовах буде важко виспівувати традиційні заклинання “приватизаторів” про те що вони шукають гроші на соціальні потреби, пенсії та “багатодітним сім'ям”.

Обурення Чечетова Січкаренком і готовність Кучми увільнити його повязані з цими цими злощасними дивідендами ще й іншим чином – Січкаренко, в намаганні врятувати “Укртелеком” порушив священний принцип української державної верхівки – державні дивіденди не виплачуються, вони розкрадаються.

Дуже цікавим в цьому відношенні є мовчання лівих “ягнят” у Верховній Раді. Напрошуються два пояснення - або в українських комуністів та соціалістів заціплює рота черговий рецидив москвофілії , і воно готові пожертвувати своїми “соціальними” принципами заради інтернаціональної солідарності з “новими русскими”, або ж вони настільки зайняті конституційною кастрацією повноваженнь майбутнього президента Ющенка, що їм ці мільйони глибоко по барабану.


А тепер ось уривки із повідоиленнь “Делових ведомостей” про перебіг всієї афери.
22.01.2004
пресс-служба ФГИУ сообщила, что принято очередное решение о продаже "Укртелекома". "Приватизация пройдет во втором полугодии, никаких сдерживающих факторов не осталось. Подготовка к продаже 42,86% акций "Укртелекома" уже завершена. Остановить продажу сможет лишь решение кабмина", - рассказал источник "Ведомостей" во ФГИУ. В пресс-службе кабинета министров утверждают, что готовящуюся приватизацию уже одобрил президент Украины Леонид Кучма. Во ФГИУ заявили, что рассчитывают, что в приватизационном конкурсе примут участие российские компании.


"Укртелеком" хотят обезглавить


02.02.2004
Фонд государственного имущества Украины (ФГИ) обратился к президенту Леониду Кучме с просьбой сменить высшее руководство национального оператора "Укртелеком". По мнению ФГИ, председатель правления "Укртелекома" Сергей Сичкаренко мешает провести приватизацию телекоммуникационного монополиста.
Власти Украины объявили о намерении продать во второй половине этого года 42,86% акций "Укртелекома" стратегическому инвестору. Сейчас 92,86% акций оператора принадлежит государству, остальные принадлежат трудовому коллективу.
Как сообщили "Ведомостям" в пресс-службе ФГИ, в прошлую пятницу, на президентском совещании по проблемам борьбы с организованной преступностью и коррупцией, председатель фонда Михаил Чечетов попросил Леонида Кучму поручить Государственному комитету по связи и информатизации (Госкомсвязи) уволить Сичкаренко. Как рассказал директор департамента ФГИ по вопросам управления корпоративными правами государства в открытых акционерных обществах Андрей Гудзь, ФГИ планировал провести 17 февраля 2004 года внеочередное собрание акционеров "Укртелекома", которое должно было принять решение о выплате дивидендов за 2000 год в размере 148,9 млн гривен и утвердить приватизацию оператора. Однако, по словам Гудзя, Сичкаренко отказался собирать акционеров в феврале, предложив подождать до запланированного на 16 апреля очередного собрания.

Відповіді

  • 2004.02.09 | Scubo

    А мовчать не лише ліві - мовчать і націоналісти

    Яким згідно їхніх передвиборчих програм варто було б пектися про інтереси нації . А тут окрім фінансових інтересів ( бо очевидна вличезна за об"ємом вкрадених грошей і майна "афера віку") ще й політичні - перехід стратегічного монополіста в руки преставників іншої держави, та ще й такої яка веде інтенсивну експансіоністичну політику щодо України безпосередньо загрожує суверенітету і державній незалежності України.

    Уявіть собі що всі телефонні розмови, всі дежавні та банківські комунікації, телефонні розмови між військовими частинами і т.д і т. п. на правах власності прослуховуються і контролюються представниками іноземної держави
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.09 | Адвокат ...

      І дійсно: дуже дивна солідарність антаґоністів.

      З "коміками" та "социками",-- усьо панятно. Їхній патрійотизм си скінчує там, де се починають інтереси Моськви.

      А от мовчазна солідарність з промоськовськими кловнами "штатних націоналістів",-- не приємно дивує. Чи перехід під "трікалор" УМЗ нічого не навчив?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.02.10 | Zaporozhets

        Re: І дійсно: дуже дивна солідарність антаґоністів.

        Адвокат ... пише:

        > А от мовчазна солідарність з промоськовськими кловнами "штатних націоналістів",-- не приємно дивує.

        1. У нас ще залишились націоналісти?
        2. Якщо Ви маєте на увазі нацдемів НУ-ого пошибу, то вони мабуть про це і не чули.

        > Чи перехід під "трікалор" УМЗ нічого не навчив?

        Кого і чому він міг навчити?
        Чому він навчив Вас особисто?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.02.10 | ВІЙ

          Мовчать і ліві "ягнята" і праві .

          Сьогодні відбувалися якісь урядові слухання у Верховній Раді. Чечетов , наче соромливий Альхен з книжки Ільфа і Петрова, у напівпорожньому залі виражав "рачительноє сострадание" бідним діткам, чиї дитсадки, санаторії і пансіонати усвій час було приватизовано під його керівництвом, і які перетворилися в офіси, борделі і просто в склади.

          Про "Укртелеком" звичайно не було чутно ні слова.
        • 2004.02.10 | Адвокат ...

          Re: І дійсно: дуже дивна солідарність антаґоністів.

          Zaporozhets пише:
          > Адвокат ... пише:
          >
          > > А от мовчазна солідарність з промоськовськими кловнами "штатних націоналістів",-- не приємно дивує.
          >
          > 1. У нас ще залишились націоналісти?

          Та маю собі надію, що си залашили.

          > 2. Якщо Ви маєте на увазі нацдемів НУ-ого пошибу, то вони мабуть про це і не чули.

          Чули. Але,-- тому й дивую се,-- ні пари з вуст.


          > > Чи перехід під "трікалор" УМЗ нічого не навчив?
          > Кого і чому він міг навчити?

          Схоже,-- таки ні, не навчив. Чи може вони усі, як один,-- клієнти "Кістяри"?

          > Чому він навчив Вас особисто?

          У хвільозовськім сенсі,-- просто підтвердив мої не веселі думки. :(
      • 2004.02.10 | Тульский пряник

        Re: Странный подход

        Адвокат ... пише:
        > А от мовчазна солідарність з промоськовськими кловнами "штатних націоналістів",-- не приємно дивує. Чи перехід під "трікалор" УМЗ нічого не навчив?

        Странный подход - вкладывают деньги в украинскую экономику, но вместо "спасибо" - "мовчазна солідарність з промоськовськими кловнами ".
        Кстати самая большая сеть автозаправочных станций на Украине принадлежит ТНК - 1024 шт., а вот «Западная нефтяная группа» (ТМ WOG) имеет только 248.
        http://www.dsnews.com.ua/N143/T24/Y2/W0/A12838.html

        Кто, как вкладывает - тот так и имеет.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.02.10 | Мартинюк

          ТНК свої заправки будувала сама, "Укртелком" забирають готовий.

          Це дуже велика різниця. Росія батьківщина нафти, яку поки що перважно споживає Україна, тому це дійсно процес нормальний та інвестиційний. Однак пенбирання готових обленерго, а тепер і готового "Укртелекому" не має до того ніякого відношення - Росія ніяких нових технологій, окрім запозичених на Заході не зможе запропонувати. Тому простіше ті технології брати безпосередньо на Заході, скажімо знову створити ВП по типу ліквідованого "Утелу"
    • 2004.02.10 | Len

      Re: Умный не скажет, дурак не заметит!

      По поводу приватизации Укртелекома. Который уже не является монополистом. Потому что с ним конкурирует мобильная связь. В развитых странах мира количество мобилок превышает количество линейных телефонов. Такое уже например уже в многих городах России.
      С каждым днем привлекательность линейного телефонного оператора падает. Поэтому вопрос приватизации Укртелекома давно перезрел.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.02.10 | Адвокат ...

        Йо-йо, пане Кобєлюха!

        Пєрєзрєл.

        В Україні мобільних терміналів ще меньше, аніж дротяних телехвонів, зато увесь мобільний зв'язок контролюють моськалі. Ну прям, ка во мноґіх ґородах Россіі. ;) Та моськалям того,-- замало, і вони забажали собі ще й дротяний зв'язок. Мабуть, аби, що б було, як у всих містах Моськальщини, а не тіко "во мноґіх". Себто в дусі старовинного совіцько-армійського прислів'я: "..., зато єдінообразно!"
      • 2004.02.10 | Zaporozhets

        Спочатку демонополізувати, потім приватизувати

        Len пише:
        > По поводу приватизации Укртелекома. Который уже не является монополистом. Потому что с ним конкурирует мобильная связь.

        Укртелеком є і ще довго буде монополістом. І останніми роками його монопольний статус лише підсилюється. Націоналізація Утелу тому зайве підтвердження.

        Конкуренція з боку мобільного зв'язку мінімальна. Чи хтось позбувається своїх дротових телефонів? Чи ними менше користуються? Ні і ні, користуються наземними лініями зараз більше ніж коли, не в останню чергу завдяки діалап-Інтернету.

        А основою монопольного положення Укртелекому є навіть не кількість телефонних апаратів в порівнянні з іншими операторами, а мережа магістральних ліній зв'язку, в т.ч. міжнародних. Невже Ви гадаєте, що КиївСтар чи УМЗ окремо прокладало свої магістральні лінії в кожну область, чи тим паче в кожен райцентр? Якщо ця ситуація збережеться,Укртелеком буде монополістом, навіть коли мобілами буде користуватись 90% абонентів.

        Я вже не кажу про спроби Укртелекому монополізувати інші галузі, як то доступ в Інтернет. В Києві може і є кількадесят провайдерів, які реально конкурують. А от в моєму обласному центрі є тільки Укртелеком, Інфоком (який значною мірою належить тому ж Укртелекому), ще два невеличких провайдера, які купляють канали в Укртелекому і перепродують доступ з гіршою якістю, і Релком, до якого чомусь дуже важко дозвонитись, і з яким завжди поганий зв'язок (чи не завдяки старанням Укртелекому, якому належать все, що з'єднує мене з провайдером?).

        А як Вам ситуація з ІР-телефонією. Новий зручний спосіб зв'язку, дозволяв людям спілкуватись з закордоном за незначну частку ціни, яку з них дер Утел. За рік два виник ринок, десятки операторів, здорова конкуренція, інвестиції, почали охоплюватись широкі верстви абонентів. Але оскільки це било по кишені бариг з Укртелекому і позбавляло їх контролю за галуззю, вони пролобіювали ліцензування, і неймовірну ціну за ліцензію. Все, гаплик - галузь зникла. Народ знову платить по кілька доларів за хвилину Утелу.

        > В развитых странах мира количество мобилок превышает количество линейных телефонов. Такое уже например уже в многих городах России.

        Наприклад? (Крім Москви і Санкт-Петербургу)

        І навіть якщо так, чи не чули Ви бува про банкрутство МГТС :) ? (Це Московська міська телефонна мережа, їхній лінійний оператор, http://www.mgts.ru/)

        > С каждым днем привлекательность линейного телефонного оператора падает. Поэтому вопрос приватизации Укртелекома давно перезрел.

        В тому вигляді, в якому він є зараз, його продавати не можна в жодному разі. Треба спочатку розділити на кілька складових, які б могли конкурувати між собою, і продати їх окремо. Причому обов'язково різним (і відомим, а не офшорним) покупцям. Зрозуміло, що за нинішньої влади це неможливо.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.02.10 | ВІЙ

          Це є класичним прикладом ліберал-більшовика.

          Приватизувативсе будь якою ціною все майно "укриків", але виключно росіянам, а найкраще передати державній російській телефонній компанії.

          При цьому рекомендується , забути такі поняття як прибутковість, дивіденди, монополізм, національні інтереси і псевдорелігійним чином повністю виключити логіку.

          Як на мене роздержавлення промисловості непомітно набуло ознак роздержавлення України.
        • 2004.02.10 | Тульский пряник

          Re: Мобильная связь уже давно развивается интенсивнее линейной.

          Zaporozhets пише:
          > Наприклад? (Крім Москви і Санкт-Петербургу)

          Огромное количество городов Сибири - Тюмень (6 операторов!), Тобольск, Нефтеюганск, Сургут, Новый Уренгой, Тарко-Сале. В которых линейную связь слишком трудно налаживать именно из-за климатических условий.
          Похожая ситуация и на Дальнем Востоке.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.02.11 | Zaporozhets

            Re: Мобильная связь уже давно развивается интенсивнее линейной.

            Тульский пряник пише:
            > Zaporozhets пише:
            > > Наприклад? (Крім Москви і Санкт-Петербургу)
            >
            > Огромное количество городов Сибири - Тюмень (6 операторов!), Тобольск, Нефтеюганск, Сургут, Новый Уренгой, Тарко-Сале. В которых линейную связь слишком трудно налаживать именно из-за климатических условий.
            > Похожая ситуация и на Дальнем Востоке.

            Я з Вами погоджуюсь, що в цих регіонах мобільний зв'язок є конкурентом лінійного, і може потенційно витіснити дротовий абонентський доступ, і тим самим лінійних операторів зв'язку. Я навіть не заперечую, що і в Україні мобільні оператори конкурують в деякій мірі з Укртелекомом за абонентів.

            Але це не означає, що Укртелеком не є монополістом. Я не знаю, може в Тюмені 6 операторів і прокладають свої магістралі для обміну трафіком між собою і з зовнішнім світом (бо раніше ніхто не проклав), і таким чином не впадають в залежність від наземного оператора. Але в Україні наземні магістралі існують і розвиваються, і належать Укртелекому. І тому мобільні оператори повністю залежать від примх Укртелекому або його окремих керівників. Кілька років тому Golden Telecom рипнувся був, так йому відразу перекрили доступ в мережу загального користування. Про цей випадок були повідомлення в пресі.

            Тому Укртелеком від розвитку мобільного зв'язку тільки виграє, бо перекладає розвиток абонентської мережі на інших, і ще здирає з них (а вони з нас) за трафік.
        • 2004.02.11 | Len

          Re: Поздно Ваня пить боржоми !

          Вельмишановный пан Запорожец.
          У Вас "В тому вигляді, в якому він є зараз, його продавати не можна в жодному разі. Треба спочатку розділити на кілька складових, які б могли конкурувати між собою, і продати їх окремо.".

          Извините но это примитивный стандартный штамп. Мне он напомнил "шедевр" одного местного демента про то что надо продать западным компаниям 49% предприятий. Далее они по его мнению будут вкладывать деньги а Украина будет "керувати".

          В реальной жизни все иначе. 95% звонков осуществляется внутри города.
          Как в одном городе сделать несколько линейных опереаторов? Одну сторону улицы одна компания телефонизировала а другую другая?? Все это не реально.
          Кстати к сожалению не могу найти сейчас быстро ссылку, но будьте так великодушны поверьте на слово . На сайте аккумулятор.ру ( Новости науки и техники) я несколько месяцев назад прочитал что в США в нескольких городах начали ликвидировать линейные телефонные сети. На улице в распределительной коробке ставят специальный блочок, который принимает сигналы через эфир и далее он по проводу уже подключает телефонный аппарат в доме или квартире. А медный провод от станции АТС до коробки изымают. Абоненту оставляют его старый номер и и старые расценки. такое делается в нескольких штатах. Я читал где то что в Италии число мобилок превышает число жителей. В России я так навскидку вспоминаю цифры: 15 млн мобилок и 17 линейных млн. Через несколько месяцев числа сравняются.

          Вывыд: Укртелеком надо продавать как можно быстрее и дороже.

          На сим остаюсь истинным почитателем Вашего творчества и с нетерпением жду Ваших дальнейших сообщений. В.В.Кобелюха. г.Киев. 10 февраля 2004 года от Рождества Христова
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.02.11 | Zaporozhets

            Re: Поздно Ваня пить боржоми !

            Len пише:
            > Вельмишановный пан Запорожец.
            > У Вас "В тому вигляді, в якому він є зараз, його продавати не можна в жодному разі. Треба спочатку розділити на кілька складових, які б могли конкурувати між собою, і продати їх окремо.".
            >
            > Извините но это примитивный стандартный штамп.

            Але в Штатах колись так і зробили. Розділили AT&T, і продали по частинам. Повністю від монополізму це їх не позбавило (панацеї немає), але галузь зв'язку оживило.

            > В реальной жизни все иначе. 95% звонков осуществляется внутри города.
            > Как в одном городе сделать несколько линейных опереаторов? Одну сторону улицы одна компания телефонизировала а другую другая?? Все это не реально.

            Реально, реально. В багатьох містах України є альтернативні лінійні оператори. Як правило, вони телефонізують район навколо своєї АТС, а в Укртелекому купляють канали для виходу своїх абонентів на Укртелекомівські станції. Часто такі оператори виникали на базі внутрішніх АТС великих підприємств, коли до них були підключені ще й навколишні території. Таку АТС завод часто списує, свої люди купують її за безцінь, модернізують, збільшують абонентську ємність, і операторствують. І в процесі мають неймовірну траханину з Укртелекомом, не зважаючи на їхній дах.

            Ще буває, що АТС списує сам Укртелеком і продає своїм людям, або здає їм в оренду за безцінь цілі або частини працюючих АТС. Ці оператори можуть розвивати мережу по всьому місту (чи використовувати Укртелекомівську). Я особисто знаю випадки, коли різні квартири в будинку підключені до різних операторів. Зрозуміло, що такі оператори траханини з Укртелекомом не мають.

            > Кстати к сожалению не могу найти сейчас быстро ссылку, но будьте так великодушны поверьте на слово . На сайте аккумулятор.ру ( Новости науки и техники) я несколько месяцев назад прочитал что в США в нескольких городах начали ликвидировать линейные телефонные сети. На улице в распределительной коробке ставят специальный блочок, который принимает сигналы через эфир и далее он по проводу уже подключает телефонный аппарат в доме или квартире. А медный провод от станции АТС до коробки изымают. Абоненту оставляют его старый номер и и старые расценки. такое делается в нескольких штатах.

            Я Вам вірю :)
            Впевнений, що і в нас до такого дійде колись. Але це трапиться набагато раніше, якщо не буде монстра-монополіста. Йому самому це робити особливого стимулу не буде, і не буде альтернативних операторів, які б могли це зробити.

            > Вывыд: Укртелеком надо продавать как можно быстрее и дороже.

            Але продається він якомога швидше і дешевше, тільки тому, хто дасть більший відкат. Тобто за нинішньої влади його продавати по любому не можна, ні цілком, ні по частинах.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.02.11 | Адвокат ...

              Мир -- то війна, правда -- то брехня.

              Коли люди, штибу ЛЄН'а, або його ур'ядового двійника,-- Чєчєтова, кажуть: "дорогше", читай: "дешевше", а сам собі згадуй: "моськалям". Бо усим іншим, з українцями включно,-- таки так,-- дорогше. Тому то оті інші ніц і не купляють, бо знають: "навіщо платити більше?!"

              Прикрі епізоди порушення названого правила утнув, хіба що,-- Тіґіп-ко. Що отримав хвранцзського дукача за те що "паспасобствоваль", аби одна хвранцузська кумпанія викупила за копійки добрячий шмат української промисловости. Були й інші,-- "тіґіп-ки", та моськалі,-- все одно,-- абсолютні чемпіони світу з придбання українських активів за безцінь.

              А кацап, чи нєдорос, ЛЄН від тієї практики,-- просто у захваті. "Тащітся", як вони той стан обзивають.
  • 2004.02.09 | ВІЙ

    "Ведомости": - "Укртелеком" хотят обезглавить

    Укртелеком" хотят обезглавить



    02.02.2004
    Фонд государственного имущества Украины (ФГИ) обратился к президенту Леониду Кучме с просьбой сменить высшее руководство национального оператора "Укртелеком". По мнению ФГИ, председатель правления "Укртелекома" Сергей Сичкаренко мешает провести приватизацию телекоммуникационного монополиста.
    Власти Украины объявили о намерении продать во второй половине этого года 42,86% акций "Укртелекома" стратегическому инвестору. Сейчас 92,86% акций оператора принадлежит государству, остальные принадлежат трудовому коллективу.
    Как сообщили "Ведомостям" в пресс-службе ФГИ, в прошлую пятницу, на президентском совещании по проблемам борьбы с организованной преступностью и коррупцией, председатель фонда Михаил Чечетов попросил Леонида Кучму поручить Государственному комитету по связи и информатизации (Госкомсвязи) уволить Сичкаренко. Как рассказал директор департамента ФГИ по вопросам управления корпоративными правами государства в открытых акционерных обществах Андрей Гудзь, ФГИ планировал провести 17 февраля 2004 года внеочередное собрание акционеров "Укртелекома", которое должно было принять решение о выплате дивидендов за 2000 год в размере 148,9 млн гривен и утвердить приватизацию оператора. Однако, по словам Гудзя, Сичкаренко отказался собирать акционеров в феврале, предложив подождать до запланированного на 16 апреля очередного собрания.
    В ФГИ говорят, что намерение "Укртелекома" провести собрание в апреле приведет к недопоступлениям средств в бюджет в установленный срок. В соответствии с законом о государственном бюджете дивиденды должны быть перечислены оператором уже в 1Q04, что без внеочередного собрания не получится.
    Сичкаренко отказался комментировать мотивы своих действий. Высокопоставленный источник "Ведомостей" в "Укртелекоме" говорит, что опала Сичкаренко связана с тем, что он противится приватизации "Укртелекома", от которой ФГИ ожидает получить более 800 MUSD.
    В Госкомсвязи, который напрямую управляет государственным пакетом акций "Укртелекома", обещают расторгнуть контракт с Сичкаренко, как только получат указание от президента. В пресс-службе администрации президента уверяют, что такое указание появится в ближайшее время. Ко всему прочему ФГИ затеял ревизионную проверку финансового состояния "Укртелекома", и, как сообщают в пресс-службе фонда, "ревизионная комиссия выявила проблемы".
    Чечетов предложил назначить исполняющим обязанности главы правления "Укртелекома" Леонида Нетудыхату, первого заместителя председателя Госкомсвязи. Нетудыхата уже занимал должность председателя правления и генерального директора "Укртелекома" с ноября 1997 года до июля 2000 года. А до июля 2003 года он был вице-президентом донецкого оператора связи "Цифровая сотовая связь Украины" (DCC).
    "Это попытка ФГИ как можно скорее продавить приватизацию "Укртелекома". Фонду не удалось это сделать в прошлые годы, поскольку бывший руководитель монополии Олег Гайдук договорился с тогдашним правительством Украины о неприватизации, - говорит исполнительный директор консалтинговой компании FKG Ukraine Олег Стрельников. - Любой государственный менеджер заинтересован, чтобы его компания оставалась в госсобственности. Ни один госуправляющий не удержался на своем месте после приватизации".
  • 2004.02.11 | UK

    а про людей мова буде?


    RU

    УКРТЕЛЕКОМ ПОЛТАВА. ИНТЕРНЕТГОЛОДОМОР 2003/2004. ИСТОРИЯ ПОВТОРЯЕТСЯ… ТРАГИКОМЕДИЯ ЛИ?

    Если вы войдете на сайт УКРТЕЛЕКОМА http://www.ukrtelecom.ua/в то в самом верху заглавной странички увидите скромную надпись - СЕРДЦЕ ТЕЛЕКОМУНИКАЦИЙ УКРАИНЫ… Лживую, неискреннюю надпись… Потому что на самом деле УКРТЕЛЕКОМ - и сердце, и печень и другие органы и члены… УКРТЕЛЕКОМ - монополист…

    А на страничках Полтавского отделения УКРТЕЛЕКОМА, все того же сайта http://www.ukrtelecom.ua/в, вы с удивлением прочтете лозунг еще
    покруче - С ПОВАГОЮ ДО КЛІЄНТА... Покруче, потому что полтавским отделением УКРТЕЛЕКОМА руководит депутат Полтавского обласного совета Безыма Николай Дмитриевич, и ни о каком уважении к потребителю речь даже не идет…Скорее наоборот - УКРТЕЛЕКОМ устроил в Полтаве настоящий интернетголодомор… Голодомор 2003|4…

    Наш ненаглядный Полтавский Монополист с целью получения сверхприбыли (на ровном месте, без особых затрат) изымает у населения «пятьдесят шестые» телефонные номера цифровой АТС импортного производства (для последующей перепродажи) и в принудительном самовольном порядке производит замену на «пятьдесят четвертые» номера АТС* отечественного производства. Качество связи предоставляемое на этом удивительном оборудовании - также удивительно - серийные, приобретенные в магазине телефонные аппараты - не работают, выйти в Интернет используя компьютер - невозможно…Плач стоит над славным городом Полтавой… Люди, имеющие компьютерную технику, свои сайты, знакомых и клиентов в разных странах мира, обучающие своих детей работе с разными компьютерными программами - убиты горем, которое свалил на их головы уважаемый Николай Дмитриевич….
    Видно не дает покоя Николаю Дмитриевичу слава командира продотряда, изымавшего в 1933 году у голодных детей картофельные очистки и лебеду… Не дает…И плевать ему на детские слезы и слезы взрослых...

    А ведь можно было бы подойти к решению данного вопроса цивилизованно, по-человечески, или хотя бы - по-европейски…Да, «пятьдесят четвертая» АТС, при использовании телефонных аппаратов предоставленных УКРТЕЛЕКОМОМ, обеспечивает относительно сносную
    телефонную связь, которая может устроить пенсионеров и рядового потребителя услуг телефонной связи… Но она не дает качественного, отвечающего современным требованиям доступа в Интернет…Так не лучше ли оставить тем, кому этот доступ необходим - «пятьдесят шестые» номера, тем более, что возможность пользоваться этими номерами люди уже оплатили? Или у человека на Украине в настоящее время нет никаких прав?

    В самом деле? Может ли подобное происходить в Польше, Германии, Франции или какой-нибудь другой европейской стране, куда намечен
    державный курс? Ответ не только напрашивается сам собой - в ответе хочется применить ненормативную лексику, чтобы услышал его наш уважаемый Николай Дмитриевич Безыма …

    У меня есть свой хороший литературный сайт… С высоким рейтингом популярности…Масса знакомых в разных странах мира и среди них
    много хороших журналистов…И я с ними согласен - пока люди без сердца и совести руководят важными сферами экономики, кардинально влияющими на всю общественную и политическую жизнь, на социальный климат в украинском обществе - наш европейский выбор - пустая болтовня!! Для дураков!!

    Вот так-то…Закругляясь - повторюсь - среди моих знакомых в разных странах мира много хороших журналистов и среди них нет дураков! Так что за мировой и европейской славой Ваших полевых телефонов дело не станет, уважаемый Николай Дмитриевич !…

    Полтава, http://www.otojchort.narod.ru




    *С-32, цифровая станция Днепропетровской разработки, давно снята с производства…
    Особенностью данной станции является несоответствие мировым стандартам телефонии, из-за
    чего не работают обычные телефоны, модемы, факсы, определители номеров…

    *При использовании адаптеров АПД-12, АПД-24 или аналогичных им потребитель получает скорость соединения в Интернете не выше чем 9,6 kBps ( !!!!!!!!!), режим CallBack - не работает.




    UK

    Інституції юридичного захисту громадян України також мають можливість зрозуміти в якому стані опинились полтавські споживачі інтернету...Хотілося б почути декого з них...Гипотетичні запитання:
    1. Чому не діє закон про правовий захист споживача?
    2. Як дії Полтавского відділення УКРТЕЛЕКОМУ відповідають проголошеному Верховною Радою
    напрямкові на інтеграцію до Евросоюзу, що, як відомо теж має силу закону. Чи евростандарти в цьому разі
    не мають ніякого значення?


    RU

    Незаконные действия УКРТЕЛЕКОМА по силовому внедрению телефонных станций С-32, технические
    данные, которых не соответствуют современным стандартам - проводятся в масштабах всей Украины. Тысячи граждан пытаются отстоять свои законные права потребителей, свои законные человеческие права. В обществе растет нервозность, неверие в силу закона. В неофициальном разговоре работники УКРТЕЛЕКОМА оправдываются, говорят, что эти дерьмовые С-32 им навязали силовым давлением, намекают на некоего всемогущего владельца завода, где эти С-32 производят. Казалось бы в такой ситуации генеральная прокуратура
    должна была бы сказать свое слово, дать оценку действиям монополиста. Если действия законны - обосновать. Если незаконны - пресечь.
    Но Генпрокурор молчит. Объяснение единственное - мы живем далеко не правовом государстве…

    Далее…Свою тему на форуме я назвал ИНТЕРНЕТГОЛОДОМОР…Сделал я это не для того, чтобы гости улыбнулись, объясняя все страстями…
    Страсти здесь ни причем. Мы немало пережили и все переживем, ибо, как говорят монахи на Соловках - «уныние - самый тяжкий грех»…
    Дело в другом. Удивляет молчание СМИ стран ЕЭС и США, хотя всем понятно - внедрение таких станций как С-32 ущемляет интересы производителей телефонной техники, факсов, модемов, компьютеров и их комплектующих в этих странах, ибо произведенная там техника не сможет работать с С-32, так как ее технические параметры не соответствуют требуемым стандартам телефонии. В свое время такое молчание обошлось Украине в семь миллионов человеческих жизней. Теперь история повторяется…Правда немного в другом ракурсе, но, если серьезно проанализировать - информация, доступ к Интернету является также жизненно необходимой потребностью для современного общества…Тенденции превращения нашей страны в колонию и сырьевой придаток промышленно развитых стран - налицо…

    И я думаю, что на самом деле, те круги в ЕЭС и США, которые определяют экономический и политический курс - не хотят видеть Украину
    В Европейском Сообществе и подобная дестандартизация, деградация им на руку…Потому и молчат…

    Иностранные журналисты, по понятным причинам, внимательно просматривают такие сайты, как сайт Юлии Владимировны Тимошенко,
    «МАЙДАН» и им подобные и я надеюсь на ответ с их стороны… Правда на «МАЙДАНЕ», где так много говорят о свободе слова, эту информацию – цензура удаляет. Но я не хочу говорить об антинародной власти и антинародной оппозиции, это – очевидно…Моя тема и так очень объемная, я её только несколько обозначил, хочу углубить, расширить, чтобы это действительно было похоже на ФОРУМ…


    UK
    УКРАЇНЦІ НЕ ВЕРБЛЮДИ – ТА ЦЕ ЩЕ НЕОБХІДНО ДОВЕСТИ!


    Коли я висунув на обговорювання тему ІНТЕРНЕТГОЛОДОМОР http://www.maidan.org.ua/news/index.php3?bn=maidan_free
    то ще сподівався на якусь певну реакцію владних структур, правоохоронних органів... Але марно сподівався...

    Вражає контрольованість, залежність від влади всіх тих органів, де людина мала б знайти захист від незаконних дій УКРТЕЛЕКОМУ. В „Управлінні у справах захисту прав споживача” відреагували миттєво, так як і треба корумпованій владі, яка не збирається ні перед ким відповідати за свої дії: „Станція С-32 відповідає всім вимогам, комп’ютер та модем вами був підключений незаконно...”

    Ось на цьому я і хочу зупинитися дещо докладніше...У вільному продажу є картки доступу до Інтернету. Вочевидь що
    та фірма, яка пропонує такі картки, має певні домовленості з оператором зв’язку, з монополістом, з УКРТЕЛЕКОМОМ.. Укладає певні угоди. І якщо споживач має, як і при совєтах, усе регіструвати / не зрозуміло тільки де – в СБУ чи УКРТЕЛЕКОМІ ?/ то ця інформація повинна бути надрукована на таких картках, щоб це знав споживач, і щоб про це знала вільна Європа.. А то мають місце якісь незрозумілі подвійні стандарти – для зовнішнього світу ми начебто молода демократія, а на ділі, насправді – застаріла тоталітарна держава, де простий українець такий же безправний, як і у тридцять сьомому...Так, так – вони таки збудували для себе комунізм, збудували, оце ми зараз і живемо при їхньому комунізмі, та ще й радіємо, що щось їмо, наприклад – хліб...

    А чого це він так подорожчав, нам, верблюдам, довести не важко – необачно розпродали держрезерв, розповідають поважні державні дядьки з телеекрану... Всього на всього... Буцімто держрезерв зерна це якісь гігієнічні прокладки...Взяли і розпродали...Комунізм...Роблять що хочуть... А підпис президента!! А відповідальність за свої дії! Та в нормальній державі, де діють закони, винних за такий злочин вже б давно було покарано...Але в нормальній державі – громадяни – люди, а ми – верблюди,
    і наша думка, наше відношення до протиправних дій владних структур – нікого не цікавить.

    Таких прикладів – незліченна кількість. Але я знову зроблю наголос – ІНТЕРНЕТГОЛОДОМОР, який штучно створюється зараз в Україні, це дуже і дуже небезпечна річ. Тотальна контрольованість, відмежування людей від вільної думки, від вільного спілкування з навколишнім світом, обмеження доступу до знань, до інформації, знецінювання та гноблення інтелектуального потенціалу це тільки початок...

    І якщо ми не зупинимо ці злочинні дії – наші нащадки цього нам не простять...

    OTOJCHORT
    http://otojchort.narod.ru/



    ОСНОВНАЯ ХАРАКТЕРНАЯ ОСОБЕННОСТЬ СОВРЕМЕННОЙ ОБЩЕСТВЕННО-ПОЛИТИЧЕСКОЙ ЖИЗНИ В УКРАИНЕ – ЭТО ВЕЗДЕСУЩЕЕ И ВСЕОБЪЕМЛЮЩЕЕ БЕЗЗАКОНИЕ, КОТОРОЕ ТВОРИТСЯ АНТИНАРОДНОЙ ПО СВОЕЙ СУТИ ВЛАСТЮ И СВЯЗАННЫМИ С НЕЙ СТРУКТУРАМИ В МАШТАБАХ ВСЕЙ СТРАНЫ ПРИ ПОЛНОМ БЕЗДЕЙСТВИИ ПРАВОЗАЩИТНЫХ ОРГАНОВ
    И ПРЕСТУПНОМ ПАРАЛИЧЕ ОРГАНОВ ПРАВОСУДИЯ.

    (поэтому я и соединил на одной странице такие, казалось бы, разные, темы)
    С уважением,OTOJCHORT
    Poltava
    http://otojchort.narod.ru/

    Дякую за увагу!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.11 | ВІЙ

      Це різні питання

      І вони вже тут обговорювалися - невже Ви вважаєте що після передачі Укртелекому у власність росіянам і родичам Кучми вони перестануть "боротися з інтернетом" і пропихати дніпропетровське барахло ?
  • 2004.02.20 | ВІЙ

    Злодії таки змогли "вламатися" у касу "Укртелекому"

    "Жорсткі" збори
    Грошові потоки "Укртелекому" контролюватимуть ?

    Петро ІЖИК, "День"

    У довгій суперечці щодо дати проведення зборів акціонерів між Фондом держмайна України та правлінням ВАТ "Укртелеком" учора поставили крапку. Як і наполягав з самого початку ФДМ, збори акціонерів національного оператора зв'язку відбулися 17 лютого. Таким чином, нещодавнє повідомлення про те, що сторони влагодили питання про перенесення зборів на квітень, яке поширило правління "Укртелекому", виявилося, м'яко кажучи, недостовірним.
    За кілька годин до початку зборів голова ФДМ Михайло Чечетов сказав "Дню", що прийняте ним "досить жорстке" рішення щодо дати продиктоване гострою необхідністю розібратися зі станом фінансово-господарської діяльності компанії. "Якщо дах тече, то нічого чекати, коли завалиться стеля: її треба вчасно залатати", — змалював він ситуацію. Зі слів М. Чечетова, жодних кадрових питань винести на збори не планують, крім "невеликої ротації" серед членів Наглядової ради. А представляти інтереси держави — головного акціонера "Укртелекому" (92,86% акцій) — Фонд доручив голові Наглядової ради Сергію Льовочкіну.
    М. Чечетов також повідомив про підготовлювані зміни в статуті компанії, спрямовані на те, щоб посилити контроль із боку держави за її фінансово-господарською діяльністю. "Найголовніше — це зробити "Укртелеком" максимально публічною та прозорою компанією. Там крутяться величезні гроші... Тому будь-яка спроба відчужити від контролю за ними Наглядову раду та ФДМ не вітається. Ховати гроші можна від дружини або від тещі, але рух державних грошей у таких масштабах не можуть проводити потай від тих структур, які уповноважені здійснювати контроль. Передусім я маю на увазі Наглядову раду, куди входять виключно державні службовці вищого рівня, — від кого ж приховувати?", — зазначив голова ФДМ. Здійснювані кроки М. Чечетов розцінює як певний етап перед приватизаційної підготовки "Укртелекому": ставши справді прозорою, компанія значно додасть у ціні.
    Тим часом урядовий комітет промислової політики, паливно-енергетичного комплексу, екології та надзвичайних ситуацій підтримав рішення правління оператора про проведення загальних зборів акціонерів у квітні і доручив ФДМ поінформувати про це акціонерів компанії. Водночас голова НР С. Льовочкін ранiше через небажання правління "Укртелекому" та його реєстратора ВАТ "ЕНСТІ Трансфер" провести збори в лютому запропонував ФДМ і Держкомісії з цінних паперів і фондового ринку розглянути можливість розірвати генеральну угоду з головою правління ВАТ Сергієм Січкаренком і позбавити ліцензії реєстратора. У свою чергу, М. Чечетов запропонував Президенту України Леоніду Кучмі "негайно звільнити" С. Січка ренка, оскільки останній відмовився забезпечити роботу із проведення зборів 17 лютого.
    Як стало відомо агентству Інтерфакс-Україна, голова правління ВАТ "Укртелеком" Сергій Січкаренко вчора подав у відставку. "Я зробив цей крок не тому, що не хочу працювати, і не тому, що мене залякали десятки перевірок, які в даний момент проводяться в компанії, — сказав він, — а через категоричну незгоду з позицією Фонду держмайна України, який проводить зібрання акціонерів". У ситуації, коли ніхто не хоче поступатися, важко розраховувати, що конфлікт закінчиться компромісом.

    №28 18.02.2004 "День"
  • 2004.02.20 | Мартинюк

    З цього можна судити про прибутки від "Укртелекому"

    Наведені цифри стосуються вересня 2001. Нескладний підрахунок показує, що за рік прибуток від "націоналізованого" "УТЕЛу" становив приблизно 345 млн грн. Нагадую що прибутком державного ( акціонерного) підприємства в Україні вважається та частина доходу, яку на даний момент не встигли вкрасти.

    ========================================================================

    "Утел" за 9 міс. отримав чистий прибуток 259 млн. грн., що на 8,4% більше торішніх показників

    Оператор міжнародного зв'язку України ЗАТ "Утел" за січень-вересень поточного року отримав чистий прибуток в 259 млн. грн., що на 8,4% більше, ніж за відповідний період минулого року. Про це повідомляє компанія в пресі-релізі в п'ятницю.
    При цьому прибуток від реалізації робіт і послуг ЗАТ становив 1,23 млрд. грн., що на 23% перевищує торішні показник за цей же період.
    Як повідомлялося раніше, в першому півріччі чистий прибуток "Утела" становив 174 млн. грн., а прибуток від реалізації послуг 0,8 млрд. грн.
    По підсумках 2000 року чистий прибуток ЗАТ "Утел" становила 301,464 млн. грн., прибуток від реалізації робіт і послуг - 1417,057 млн. грн.,
    СП "Утел" створене в 1992 році з статутним фондом $10,6 млн. У 1994 році підприємство перереєстроване в ЗАТ. Тоді його засновниками стали "Укртелеком" (51% акцій), американська AT&Т (19,5%), німецька Deutsche Telekom (19,5%), нідерландська PTT Telecom (10%).
    У кінці першого кварталу поточного року "Укртелеком" завершив викуп акцій у іноземних співзасновників ЗАТ "Утел" і зосередив в своїй власності 90% його акцій.
    Інвестиції ЗАТ "Утел" в розвиток зв'язку за роки діяльність в Україні становили $190 млн.


    Нескладні підрахунки показують що лише по одній дочірній фірмі Укртелекому -ЗАТ “Утел” держава у цьому році отримає 350 млн грн. податку на прибуток і ПДВ. Нарзі нічого не чути про збитковість решти Укртелекому.

    Цікаво за яку ж суму будуть все таки продавати цей злощасний Укртелеком невідомому “стратегічному благодійнику”?
  • 2004.02.23 | Scubo

    А чому Верник і інші "ліві" мовчать з приводу "Укртелекому"

    Напевно є вних щось сказати. Ось тему про Енштейна Верник і так званий Безробітний опрацбовують круглодобово. А тут якесь гробове мовчання. Може вони якісь того...зовсім не ліві?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.02.23 | Безробітний

      Шановний так званий пан Scubo

      Якщо Вам цікава моя думка з приводу приватизації Укртелекому, то я вважаю, що жодне прибуткове державне підприємство не повинно бути приватизоване. Отож я виступаю проти приватизації Укртелекому.
      Якщо представники приватної ініціативи такі круті, то вони мають з "0" побудувати власне підприємство.
      Поки що ми маємо заперечення чергового лібералістичного міфу. В Україні на тих же виробничих потужностях та з тією ж якістю робочої сили державна економіка виробляла вдвічі більше ніж приватизована. Також державна економіка забезпечувала значно вищий рівень соціального захисту населення.
  • 2004.02.28 | Майдан

    Вже призначили в.о. голови "Укртелекому"

    Г.Дзекон избран исполняющим обязанности председателя правления ОАО "Укртелеком"

    Председатель наблюдательного совета ОАО "Укртелеком" Сергей Левочкин представил коллективу избранного в соответствии с решением наблюдательного совета от 19.02.2004 исполняющего обязанности председателя правления общества – Григория Дзекона.
    Напомним, что с 20.02.2004, согласно Приказу председателя Государственного комитета связи и информатизации Украины, Сергей Сичкаренко освобожден от должности председателя правления ОАО "Укртелеком".
  • 2004.02.28 | Майдан

    Вже призначили в.о. голови "Укртелекому"

    Г.Дзекон избран исполняющим обязанности председателя правления ОАО "Укртелеком"

    Председатель наблюдательного совета ОАО "Укртелеком" Сергей Левочкин представил коллективу избранного в соответствии с решением наблюдательного совета от 19.02.2004 исполняющего обязанности председателя правления общества – Григория Дзекона.
    Напомним, что с 20.02.2004, согласно Приказу председателя Государственного комитета связи и информатизации Украины, Сергей Сичкаренко освобожден от должности председателя правления ОАО "Укртелеком".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".