МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

„Одесаобленерго” - держава в державі?

01/01/2006 | Майдан-ІНФОРМ
31 грудня охорона Відкритого акціонерного товариства Енергопостачальна кампанія „Одесаобленерго” не допустила на територію підприємства представників другої державної виконавчої служби Приморського району Одеси.

Вони мали вручити керівникам „Одесаобленерго” ухвалу Приморського районного суду Одеси, прийняту за позовом Одеського міського голови Едуарда Гурвіца, згідно з якою суд зобов’язав „Одесаобленерго” „не припиняти постачання електричної енергії у квартири мешканців міста”.

Охоронці заявили, що не території підприємства немає керівників підприємства та будь кого з відповідальних працівників (приміром, диспечера). Під час другої спроби з’ясувати прізвища охоронців та назву агентств які вони представляють – державним виконавцям взагалі не відкрили двері.

Помічник Одеського міського голови Максим Болдін в інтерв’ю журналістам заявив, що коментуючи поведінку охоронців „Одесаобленерго” висловив подив, що на території підприємства відсутні будь хто з відповідальних працівників. „Я розцінюю це як відверте небажання одержати ухвалу суду і виконати її належним чином”, вважає пан Болдін.

Державні виконавці склали акти про відсутність на території „Одесаобленерго” відповідальних працівників та неможливість ознайомити їх з ухвалою Приморського районного суду.

31 грудня текст ухвали Приморського райсуду був розвезений державними виконавцями у всі чотири з існуючих в на території міста електроцентралі.

За словами першого заступника начальника другої виконавчої служби Приморського району Одеси Сергія Носенка: „у разі невиконання ухвали суду на „Одесаобленерго” можуть накласти штраф у розмірі від 20 до 30 неоподаткованих мінімумів прибутків громадян. Далі буде визначений новий термін для виконання. У разі продовження ігнорування – штраф збільшиться у двічі від першого і до суду може бути спрямоване клопотання про притягнення винних до кримінальної відповідальності”.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua