МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кабмін схвалив програму розвитку біопалива (л)

01/02/2006 | троль ak1001
http://uzhgorod.net.ua/news/14385/

...

Основні завдання програми - сприяння будівництву заводів, які вироблятимуть дизельне біопаливо; створення зон концентрованого вирощування рапсу з використанням сучасних технологій; забезпечення гарантованого збуту сільськогосподарськими товаровиробниками рапсу, необхідного для виробництва біопалива; створення системи державних стандартів у сфері виробництва і використання альтернативних видів палива; використання у сфері виробництва і споживання дизельного біопалива економічних важелів і стимулів відповідно до законодавства; вдосконалення структури земель сільськогосподарського призначення, зокрема, оптимізація площ сільськогосподарських угідь, зайнятих під рапс; упровадження землезахисної системи землеробства; дотримання науково обґрунтованої сівозміни;

...

Відповіді

 • 2006.01.02 | Мірко

  Re: Кабмін схвалив програму розвитку біопалива (л)

  Дурниця. Продукція біопалива витрачає більше палива ніж витворює. (принаймі по західних нормах сільського господарства) Може по українських стандартах дізел-тракторів замінують кіньми,волами, але в тім випадку, виключім посередника, - і їдьмо верхи!

  Серйозно. Одинока далекострокова розвязка це атомні електростанції. Мусимо негайно розпочати спорудження нових АЕС за найновішими стандартами. Треба підвищити ціну на експорт урану на Московщину. Треба створити урано-збагачувальну індустрію в себе. Треба добудувати нафто і ґазо-трубопроводи з Азербайджану через Грузію.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.02 | троль ak1001

   ні, це у вас дурниці

   >Дурниця. Продукція біопалива витрачає більше палива ніж витворює. (принаймі по західних нормах сільського господарства) Може по українських стандартах дізел-тракторів замінують кіньми,волами, але в тім випадку, виключім посередника, - і їдьмо верхи!


   дурниця
   справа в наявності самого палива, в меншій залежності від поставок
   може спитаємо в німців як у них з біопаливом?


   >Серйозно. Одинока далекострокова розвязка це атомні електростанції. Мусимо негайно розпочати спорудження нових АЕС за найновішими стандартами. Треба підвищити ціну на експорт урану на Московщину. Треба створити урано-збагачувальну індустрію в себе. Треба добудувати нафто і ґазо-трубопроводи з Азербайджану через Грузію.


   це не розвязка
   атомні станції - не панацея
   автомобілі не їздять від атомих станцій
   тепло та котельні також не замінять на атомні станції
   крім того в нас нема аккумулюючих потужностей (типу досі недобудованої Ташлицької ГЕС), тому будувати нові станці неможливо
  • 2006.01.02 | Раціо

   Re: Кабмін схвалив програму розвитку біопалива (л)

   Мірко пише:
   > Дурниця. Продукція біопалива витрачає більше палива ніж витворює. (принаймі по західних нормах сільського господарства) Може по українських стандартах дізел-тракторів замінують кіньми,волами,

   Звідки такі дані? Яка урожайність "по західних нормах" і яка буде в Україні при застосуванні тих самих технологій? Або дайте цифри, або не фантазуйте.

   > але в тім випадку, виключім посередника, - і їдьмо верхи!

   Їдьмо? Приїдьте - покажіть приклад :-)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua